Dzisiaj wszyscy krytykuja Barce bo to niby najsłabszy sezon ale chyba wszyscy zapomnieli jak to Abi w zeszłym sezonie wznosił puchar cały świat to podziwiał i łzy cisły się same, nikt już nie pamięta jak to hiszpanie podnosiła dwa puchary a człon tej drużyny to oczywiście Blaugrana!!! Jeszcze Barca podniesie trofeum a wszyscy będą podziwiać styl i klase tej drużyny, pamiętajcie że Barca to nie sztuczny real z ronaldo czy pepe to masa utalentowanych wychowanków!!! BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU POZDR
Dzisiaj wszyscy krytykuja Barce bo to niby najsłabszy sezon ale chyba wszyscy zapomnieli jak to Abi w zeszłym sezonie wznosił puchar cały świat to podziwiał i łzy cisły się same, nikt już nie pamięta jak to hiszpanie podnosiła dwa puchary a człon tej drużyny to oczywiście Blaugrana!!! Jeszcze Barca podniesie trofeum a wszyscy będą podziwiać styl i klase tej drużyny, pamiętajcie że Barca to nie sztuczny real z ronaldo czy pepe to masa utalentowanych wychowanków!!! BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU POZDR
Komentarze
0
Ciesze się że żyje w tych czasach, kiedy nasza Barcelona dokonuje tak spektakularnych rzeczy!!! Zawsze wierzyłem BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU
0
A gdzie w tym rankingu jest ZLATAN??????????????????
0
super.... BARCA
0
Dzisiaj wszyscy krytykuja Barce bo to niby najsłabszy sezon ale chyba wszyscy zapomnieli jak to Abi w zeszłym sezonie wznosił puchar cały świat to podziwiał i łzy cisły się same, nikt już nie pamięta jak to hiszpanie podnosiła dwa puchary a człon tej drużyny to oczywiście Blaugrana!!! Jeszcze Barca podniesie trofeum a wszyscy będą podziwiać styl i klase tej drużyny, pamiętajcie że Barca to nie sztuczny real z ronaldo czy pepe to masa utalentowanych wychowanków!!! BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU POZDR
0
Niech pokaże tą klase w środe na murawie jak taki dobry jest bo jak narazie to jest tylko mocny niewyparzonom gębom
0
super.... BARCA
0
Niech pokaże tą klase w środe na murawie jak taki dobry jest bo jak narazie to jest tylko mocny niewyparzonom gębom
0
Dzisiaj wszyscy krytykuja Barce bo to niby najsłabszy sezon ale chyba wszyscy zapomnieli jak to Abi w zeszłym sezonie wznosił puchar cały świat to podziwiał i łzy cisły się same, nikt już nie pamięta jak to hiszpanie podnosiła dwa puchary a człon tej drużyny to oczywiście Blaugrana!!! Jeszcze Barca podniesie trofeum a wszyscy będą podziwiać styl i klase tej drużyny, pamiętajcie że Barca to nie sztuczny real z ronaldo czy pepe to masa utalentowanych wychowanków!!! BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU POZDR
0
Ciesze się że żyje w tych czasach, kiedy nasza Barcelona dokonuje tak spektakularnych rzeczy!!! Zawsze wierzyłem BARCA NA ZAWSZE W MOIM SERCU
0
A gdzie w tym rankingu jest ZLATAN??????????????????