0

wow,jak dla mnie mvp finału

0

simanes ,wygrała drużyna lepsza o 10 tys razy ,visca el barca,pozdro dla moich kumpli Małego(wielkiego fana Barcy) i Lesa.pozdro chłopaki

0

hmmm wczoraj bracelona nie dorastała do pięt Chelsea w każdym elemencie na boisku tak dla jasności,w dwumeczu mit tegorocznej najlepszej drużyny europy dobitnie upadł ,i to United będzie zdecydowanym faworytem u buka(a jak wiecie dobrze oni się znają na rzeczy,chodź oczywiście to nie przekreśla szans barcelony).Te dwa spotkania również pokazały że gdyby klub z Katalonii występował w premier league byłby w środku tabeli biorąc pod uwagę jak często tam się gra i jak się gra.Druga sprawa to sędzia którego nazwę El drukarro albo po prostu drukarzem nie będę tutaj wyliczał ile razy się pomylił , ale chłopcy(z całym szacunkiem) gdyby to wam nie podyktowany oczywistego rzutu karnego(Pique),karnych(za faul na Maloudzie moim zdaniem był w polu karnym) to powstałoby tu setka postów o tym jak to was oszukano i niesprawiedliwie odebrano wam finał,to taki "skill" każdego fana Barcelony który jest ultra wyczulony na krzywdy przeciw jego klubowi czytaj np. faul na messim (bo przecież jego nie można faulować ponieważ jest to równocześnie faul na futbolu)zakończenie meczu gdy wynik nie jest korzystny dla barcelony,potwierdzone na podstawie przebywania z ww. oraz czytaniu regularnie komentarzy po meczowych więc nie dyskutujcie.Dalej, oczywiście cieszę się że to barcelona awansowała do finału bo takiego meczu jeszcze nie było i będzie to wielki pojedynek dwóch jakże znakomitych piłkarskich firm.Tylko szkoda że klub z Barcelony awansował w takim stylu oraz ze skandalem w tle(bo chyba co do tego nikt tu nie ma wątpliwości).Mam nadzieję że Barsa wyciągnie wnioski z pojedynku z londyńczykami,a co do tego "C.Ronaldo pokaże Messiemu na czym polega różnica między najlepszym piłkarzem świata" to żebyście się nie przejechali bo CR7 jest w formie a jak widzieliśmy messi z angielskimi obrońcami może biegać tylko w poprzek boiska.

0

Eto odejdzie chyba że Barcelona będzie wiedziała że nie uda ściągnąć się jej nikogo z ww. wtedy będą chcieli zatrzymać go za wszelką cenę i będą musieli dać mu jakiś zaje**** kontrakt i tygodniówkę ,jak dla mnie takie kluby nie czekają na okno transferowe żeby zacząć rozmowy o sprowadzeniu jakieś zawodnika tylko prowadza je cały rok przynajmniej z agentami piłkarzy a teraz oni oni powili zaczynają mieć decydujący głos przy transferach (piłkarz może zastosować skuteczną i znaną już wszystkim metodę bojkotu treningów albo posunąć się dalej i zacząć krytykować klub,na co żaden klub nie może sobie pozwolić ) w okienku transferowym finalizuje się długie rozmowy albo dogaduje się juz szczegóły. ja bym to tej listy jeszcze dorzucił aguero no i może van persie chodź w tego ostatniego przenosiny będzie najtrudniej bo tak naprwde nikt nikt nie wie co z niego będzie a Barcelona nie będzie chciała ryzykować.Najlepszym następcom i pewniakiem jest Villa młody a jednak doświadczony nie przyjdzie z innej ligi zna dobrze kilku zawodników Barcelony z reprezentacji więc aklimatyzacja będzie minimalna.pozdro

0

ale henry cienki lepiej niech go sprzedadzą puki jeszcze można za niego coś zarobić on już jest za stary żeby grać na takim poziomie do Milanu niech odejdzie z dziadkami grać

0

eto dorabia i robi za ochrone

0

By Mod: BAN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?