0

0

Nigeria teraz też gra całkiem przyjemną dla oka piłkę.

0

Ai ia dzytalę slowyńk i ówaszam rze iest besnadźejny !!111!!111!

0

Widać, że wyszkolenie barcelońskie.

0

A ja wierze, że przejdzie.

0

To był joke.

0

A kto by się nie nadawał ? Rasiak się nie nadaje. Powinien wrócić do BPL .

0

W Fife 13 go nie ma hehehe

0

O co ci chodzi? Też się bawisz w trola?

0

Jesteś czarny?

0

Pchi... Moja mama dostaje tyle za godzinę. (ironia)

0

A poza tym. Dziękuje administracji za zdjęcie bana.

0

Chyba jest błąd w tytule. Jeżeli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu

0

Szejkowie pewnie uwielbiają dowcipy. Może tak się będą śmiać, że padną na zawał, a my przygarniemy Thiago. Dlaczego na zawał? Nie wiem.

0

K*rwa. On wrócił.

0

A może Dani stanie na ŚO założymy mu takie włosy, i powiemy, że to David Luiz. Co o tym myślicie?

0

Czym?

0

0

Jak jest grzejnikiem w P$G to tutaj tym bardziej.

0

Spalić go ! To wiedźma !

0

A nie tercet?

0

0

A dobra. Nie zrozumiałem ironii.

0

0

Mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.

0

Ja jestem jak najbardziej za. Ale za rok trzeba kupić Ter Stegena.

0

No chyba cię po*****o

0

Ale nie w lato :D

0

"Specjalista od karnych". Pierwsze nazwisko, które przyszło mi do głowy to Ramos albo Neymar. Bo nie widziałem która drużyna przestrzeliła. Usłyszałem tylko z łazienki, że jest karny,a później, że przestrzelony. A za tego Specjaliste to zabije :>

0

Kto przestrzelił karnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?