Specjalista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Uć
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Nigeria teraz też gra całkiem przyjemną dla oka piłkę.
0
Ai ia dzytalę slowyńk i ówaszam rze iest besnadźejny !!111!!111!
0
Widać, że wyszkolenie barcelońskie.
0
A ja wierze, że przejdzie.
0
To był joke.
0
A kto by się nie nadawał ? Rasiak się nie nadaje. Powinien wrócić do BPL .
0
W Fife 13 go nie ma hehehe
0
O co ci chodzi? Też się bawisz w trola?
0
Jesteś czarny?
0
Pchi... Moja mama dostaje tyle za godzinę. (ironia)
0
A poza tym. Dziękuje administracji za zdjęcie bana.
0
Chyba jest błąd w tytule. Jeżeli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu
0
Szejkowie pewnie uwielbiają dowcipy. Może tak się będą śmiać, że padną na zawał, a my przygarniemy Thiago. Dlaczego na zawał? Nie wiem.
0
K*rwa. On wrócił.
0
A może Dani stanie na ŚO założymy mu takie włosy, i powiemy, że to David Luiz. Co o tym myślicie?
0
Czym?
0
0
Jak jest grzejnikiem w P$G to tutaj tym bardziej.
0
Spalić go ! To wiedźma !
0
A nie tercet?
0
0
A dobra. Nie zrozumiałem ironii.
0
0
Mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie.
0
Ja jestem jak najbardziej za. Ale za rok trzeba kupić Ter Stegena.
0
No chyba cię po*****o
0
Ale nie w lato :D
0
"Specjalista od karnych". Pierwsze nazwisko, które przyszło mi do głowy to Ramos albo Neymar. Bo nie widziałem która drużyna przestrzeliła. Usłyszałem tylko z łazienki, że jest karny,a później, że przestrzelony. A za tego Specjaliste to zabije :>
0
Kto przestrzelił karnego?