Specjalista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Uć
5 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby był młodszy.
0
No i co Kapitanie.. Nasz specjalista przyszedł :)
0
Niech weźmie numer 69.
0
Zajebisty ten bramkarz :P
0
JESTEM WŚCIEKŁY
0
0
Przypadek? Nie sądzę.
0
Nie Reusa, tylko Neuera. Pomyliłem się.
0
Nie reusa tylko Neuera
0
W 1986 Barcelona mogła mieć Reusa. Wystarczyło ukraść go ze szpitala.
oczywiście piszę to ironicznie.
0
Wtedy mi nie działała
0
@Kapitan hawk
Przy niani nie może włączać PC. :)
Sorry ale "Odpowiedz" nie działa.
0
Co ma być to będzie plotki o Neymarze znajde wszędzie.
0
Coś na zabicie nudy:
0
I wy się śmiejecie z zarządu Barcy. Czasem trzeba być skąpcem..
0
Nie umiesz odmieniać nazwisk? "za czasów Guardiola" ?
0
Napiszę ci na privie :P
0
Kolejny Figo?
0
Idź do toalety.
0
meSut
0
A ja dzisiaj mogłem kupić chipsy, ale nie chciało mi się iść do sklepu -_-
0
Dobrze się nim gra w fife :P Ale tak naprawde to go nie lubię ale jest dobrym zawodnikiem.
0
Słodki ten Thiago :) Ja też chcę takiego malca :)
0
Mou wróć ! Jeżeli oni mają być bardziej zmotywowani to wracaj.
0
Oj tam, Miki jest słodki :D
0
Kolejny Messi? Wierny i bardzo dobry :)
0
Hehe to ją też zabierz
0
Jak kupujesz bilety i słownik to ja też jade :)
0
Jezus maria... TŁUMOKU CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!
0
On to napisał ironicznie...