0

Gdyby był młodszy.

0

No i co Kapitanie.. Nasz specjalista przyszedł :)

0

Niech weźmie numer 69.

0

Zajebisty ten bramkarz :P

0

JESTEM WŚCIEKŁY

0

0

Przypadek? Nie sądzę.

0

Nie Reusa, tylko Neuera. Pomyliłem się.

0

Nie reusa tylko Neuera

0

W 1986 Barcelona mogła mieć Reusa. Wystarczyło ukraść go ze szpitala.

oczywiście piszę to ironicznie.

0

Wtedy mi nie działała

0

@Kapitan hawk

Przy niani nie może włączać PC. :)

Sorry ale "Odpowiedz" nie działa.

0

Co ma być to będzie plotki o Neymarze znajde wszędzie.

0

Coś na zabicie nudy:

0

I wy się śmiejecie z zarządu Barcy. Czasem trzeba być skąpcem..

0

Nie umiesz odmieniać nazwisk? "za czasów Guardiola" ?

0

Napiszę ci na privie :P

0

Kolejny Figo?

0

Idź do toalety.

0

meSut

0

A ja dzisiaj mogłem kupić chipsy, ale nie chciało mi się iść do sklepu -_-

0

Dobrze się nim gra w fife :P Ale tak naprawde to go nie lubię ale jest dobrym zawodnikiem.

0

Słodki ten Thiago :) Ja też chcę takiego malca :)

0

Mou wróć ! Jeżeli oni mają być bardziej zmotywowani to wracaj.

0

Oj tam, Miki jest słodki :D

0

Kolejny Messi? Wierny i bardzo dobry :)

0

Hehe to ją też zabierz

0

Jak kupujesz bilety i słownik to ja też jade :)

0

Jezus maria... TŁUMOKU CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!

0

On to napisał ironicznie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?