1

Alves brawo, dać mu 20mln kontraktu i przedłużyć o 5 lat. Ale mając MSN i tak to wygracie z 3:1 moim zdaniem.

1

Mam podobne zdanie do Ciebie, tylko z tą różnicą, że moim zdaniem powinny głosować tylko osoby osoby posiadające canal+. I to obojętnie u jakiego operatora mają kablówkę, bo ja np. mam w UPC i tam mam canal+ wykupiony.
Dodam, że nie każdy fan Realu głosuje na Roma - Moskwa. Ja zagłosowałem na Barcę, ponieważ chcę zobaczyć co ciekawego wymyśli Lucho. Wolę oglądać drużynę, której fanem nie jestem, ale którą znam. W takich sondach zawsze wybiorę hiszpański zespół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?