Spoko_Hala_Fan
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a po meczu:
http://www.meczyki.pl/obrazki,49789
10
Legia jako jedyna w swojej grupie jest mistrzem kraju. Powinni się jej obawiać. Tak btw. pisaliście, że Real nie trafia na mistrzów no to dostali mistrza :)
0
Już nie przesadzajcie. OK City było najsilniejsze z 2 koszyka ale Borussia to nie ogórki. A reszta grupy są porównywalne.
0
Legia do grupy B i jest szansa na 3 miejsce :)
0
Barca City, Bayern Atletico :) Ciekawe mecze będą :)
2
Barca będzie pewnie z City :DD
3
Może dlatego, że wygrali...?? Czemu wy wszędzie spiski widzicie i cały czas tylko "Real łatwa grupa", "Na filmiku więcej Realu" itp...
0
Kręcidło
9
17 w 6 meczach :D Jest wariat :)
5
Za to, że jest top 3 napastników na świecie i strzela 30 bramek w bundeslidze.
0
No ja łączę tak dlatego, żeby te 2 partie ćwiczyć świeże bo po klacie nie mam siły później na triceps ale dużo ludzi robi tak jak mówisz Klata-triceps i Plecy-biceps.
Jak masz 4 treningi to najlepiej zrobić sobie trening A i trening B i robić na zmianę. Można to podzielić tak jak wyżej napisali na góra-dół.
1
Klata-biceps
plecy-triceps
nogi-barki
Brzuch kiedy chcesz :D
2
Tak masz rację nie powinien im strzelać bo są z 4 ligi a ja nie powinienem go pochwalić bo to Polak.
0
Lewy 3 bramy i teraz asysta :) Super wychodzi na pozycje w tym meczu.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ja tak samo :D
1
Jak Messi :D
2
W pracy jeszcze nie wiem ale na studiach potwierdzam :D Mimo wszystko jest to piękny czas :)
10
Gratuluję. Chociaż zdanie matury to formalność i nie jest jakimś wielkim osiągnięciem to i tak się człowiek cieszy :)
2
Pocieszeniem jest fakt, że mamy najwięcej odpoczynku :)
0
Tak standardowo... Kibicuję Realowi a nie Ronaldo i jest on zawodnikiem Realu, który mnie najbardziej irytuje i czasami mi aż wstyd za niego ale RAZ napisałem o kompleksie na jego punkcie bo co wejdę na La Ramble to czytam coś o nim.
13
Dzisiaj razem z wami będę hejtował Ronaldo i śmiał się z jego machania łapami :D
0
Wiem, że palnął głupotę ale gdyby to powiedział np. Nani to może raz by ktoś o tym wspomniał i koniec... Ale dobra niech wam będzie. Nie ma absolutnie żadnego kompleksu Ronaldo :) Po prostu jakoś tak nie lubicie Portugalii i tylko Ronaldo mówi śmieszne rzeczy :)
0
no widzisz sam przyznałeś TERAZ jest moda na ten tekst Ronaldo a wcześniej była inna moda... na inny tekst Ronaldo.... :P a jeszcze wcześniej pewnie na coś jeszcze innego związane z NIM :D I o to mi właśnie chodzi :)
0
Brexit vol.2
0
Oczywiście "połowa" napisałem w przenośni... Co nie zmienia faktu, że bardzo dużo tych komentarzy o "małej mentalności"... Straszny kompleks na punkcie Ronaldo tutaj panuje ale jak Ronaldo sam powiedział "Nie ważne co... ważne, że mówią o mnie... to znaczy, że jestem dla nich ważny":)
0
Nawet po meczu Islandii z Anglią połowa komentarzy o Ronaldo :DD
4
Taka ładna pogoda... Polecam pojechać gdzieś nad wodę wypocząć, zrelaksować się, cieszyć zwycięstwem Polski zamiast spinać się łatwą drabinką Portugalii i tym, że media robią z Ronaldo bohatera mimo, że trafił w bramkarza :D
0
Gdyby Zieliński był w formie ale po tym co pokazał z Ukrainą...
0
Może wy byście mieli taki problem z Messim... Oczywiste, że każdy jest za Polską a co więcej... W meczu Chorwacji z Portugalią było pół na pół a nie, że wszyscy za Portugalią :)