1

10

Legia jako jedyna w swojej grupie jest mistrzem kraju. Powinni się jej obawiać. Tak btw. pisaliście, że Real nie trafia na mistrzów no to dostali mistrza :)

0

Już nie przesadzajcie. OK City było najsilniejsze z 2 koszyka ale Borussia to nie ogórki. A reszta grupy są porównywalne.

0

Legia do grupy B i jest szansa na 3 miejsce :)

0

Barca City, Bayern Atletico :) Ciekawe mecze będą :)

2

Barca będzie pewnie z City :DD

3

Może dlatego, że wygrali...?? Czemu wy wszędzie spiski widzicie i cały czas tylko "Real łatwa grupa", "Na filmiku więcej Realu" itp...

0

Kręcidło

9

17 w 6 meczach :D Jest wariat :)

5

Za to, że jest top 3 napastników na świecie i strzela 30 bramek w bundeslidze.

0

No ja łączę tak dlatego, żeby te 2 partie ćwiczyć świeże bo po klacie nie mam siły później na triceps ale dużo ludzi robi tak jak mówisz Klata-triceps i Plecy-biceps.
Jak masz 4 treningi to najlepiej zrobić sobie trening A i trening B i robić na zmianę. Można to podzielić tak jak wyżej napisali na góra-dół.

1

Klata-biceps
plecy-triceps
nogi-barki
Brzuch kiedy chcesz :D

2

Tak masz rację nie powinien im strzelać bo są z 4 ligi a ja nie powinienem go pochwalić bo to Polak.

0

Lewy 3 bramy i teraz asysta :) Super wychodzi na pozycje w tym meczu.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Ja tak samo :D

1

Jak Messi :D

2

W pracy jeszcze nie wiem ale na studiach potwierdzam :D Mimo wszystko jest to piękny czas :)

10

Gratuluję. Chociaż zdanie matury to formalność i nie jest jakimś wielkim osiągnięciem to i tak się człowiek cieszy :)

2

Pocieszeniem jest fakt, że mamy najwięcej odpoczynku :)

0

Tak standardowo... Kibicuję Realowi a nie Ronaldo i jest on zawodnikiem Realu, który mnie najbardziej irytuje i czasami mi aż wstyd za niego ale RAZ napisałem o kompleksie na jego punkcie bo co wejdę na La Ramble to czytam coś o nim.

13

Dzisiaj razem z wami będę hejtował Ronaldo i śmiał się z jego machania łapami :D

0

Wiem, że palnął głupotę ale gdyby to powiedział np. Nani to może raz by ktoś o tym wspomniał i koniec... Ale dobra niech wam będzie. Nie ma absolutnie żadnego kompleksu Ronaldo :) Po prostu jakoś tak nie lubicie Portugalii i tylko Ronaldo mówi śmieszne rzeczy :)

0

no widzisz sam przyznałeś TERAZ jest moda na ten tekst Ronaldo a wcześniej była inna moda... na inny tekst Ronaldo.... :P a jeszcze wcześniej pewnie na coś jeszcze innego związane z NIM :D I o to mi właśnie chodzi :)

0

Brexit vol.2

0

Oczywiście "połowa" napisałem w przenośni... Co nie zmienia faktu, że bardzo dużo tych komentarzy o "małej mentalności"... Straszny kompleks na punkcie Ronaldo tutaj panuje ale jak Ronaldo sam powiedział "Nie ważne co... ważne, że mówią o mnie... to znaczy, że jestem dla nich ważny":)

0

Nawet po meczu Islandii z Anglią połowa komentarzy o Ronaldo :DD

4

Taka ładna pogoda... Polecam pojechać gdzieś nad wodę wypocząć, zrelaksować się, cieszyć zwycięstwem Polski zamiast spinać się łatwą drabinką Portugalii i tym, że media robią z Ronaldo bohatera mimo, że trafił w bramkarza :D

0

Gdyby Zieliński był w formie ale po tym co pokazał z Ukrainą...

0

Może wy byście mieli taki problem z Messim... Oczywiste, że każdy jest za Polską a co więcej... W meczu Chorwacji z Portugalią było pół na pół a nie, że wszyscy za Portugalią :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?