0

Real był współwłaścicielem 50%

0

nie sprzedali by go do barcy

1

Jutro Mundo go już kupi zaawansowane rozmowy są prowadzone, transfer kwestią dni/godzin

0

W końcu wystawił Di Maria w środek pola jak w Realu i od razu lepiej gra

0

Wiem, że pisałeś o reprezentacji, ale mój wpis jest do Tom-a

0

"Admini z RM dziękują Ci za wytwarzanie ruchu na ich stronie oraz podnoszeniu zarobków na reklamie. Pozdrawiają Admini RM"

0

Zapomniał wół jak cielęciem był. Jak teraz na RM jest "ból dupy" to co powiedzieć co było tutaj po finale PK lub LM ile czasu płakali o te 5minut ? Jeżeli ktoś kibicuje komuś na mundialu tylko dlatego, że gra ich reprezentacja to powodzenia, powiem wam, że takich osób jest garstka no może nie licząc tej strony. Ja osobiście kibicuje Niemcom i nie dlatego, że gra tam jakiś znany piłkarz.

0

Obaj są świetnymi piłkarzami, to samo można powiedzieć o LM w ostatnim sezonie. Ronaldo 17bramek - rekord a Messi daleko. Obaj są świetni.

0

Zapomnieli już wszyscy co było po kontuzji Leo. Jak grał z urazem to były tłumaczenia teraz śmiech. Ogarnijcie się bo potem się z was śmieją zachowania godne 7letnich dzieci

0

Jak tak, po jaką cholerę wklejacie cytaty z RM ? Tam jest portal Realu i mogą pisać co chcą, a tutaj się oburzają co tam wypisują

0

15mln dali za niego

0

Kupili go za 15mln. Tylko 50% miał Real Madryt i 7,5mln poszło do Madrytu, a do Benfiki drugie tyle

0

Będą mówić na niego Pawlo

1

Chodziło mu zapewne o to, że ma charakter podobny do Pepe jak jest dobrze to jest dobrze, ale jak ma zaćmienie to stają się bestiami :D

0

http://i.imgur.com/m06Q9kt.jpgProszę przegląd pras z Katalonii z Poniedziałku. Proszę znajdź wzmiankę ja chyba jestem ślepy

1

Dostał już karę 7 meczy w Ajaxie, 8 meczy w Liverpoolu, 10 mecz w Liverpoolu. Wszyscy myśleli, że mu przeszło, ale po roku znów ugryzł teraz musi dostać porządną karę

1

Po co zakładać co by było wróć do wygrania LM i PK i poczytaj a raczej nie poczytasz, Mundo i Sport są zapatrzone jeszcze bardziej w swój zadek niż te Asy i Marcki

2

Barca by poszła w dół w Francji tam podatki 75%. Wszyscy piłkarze wynoszą się stąd oprócz PSG, które opłaca samo podatki zawodników

2

Szwajcaria i Szwecja mają umowy z Unią podpisane, a Katalonia była by w czarnym otworze, gdyż Hiszpania blokowałaby wszystkie ich próby działania w UE

2

2-1 do 3

0

Odpadli by tylko kibice Barcy, którzy w większości i tak przez internet oglądają ją = nie aż taka wielka strata. Za jakiś czas do jakiegoś klubu sprowadziłby się szejk i liga nabrała rumieńców

0

Jak ciapnie to nie zagara w 5-20 meczach i nie strzeli 25 bramek

0

Francja - Hiszpania to różne państwa - różne prawa

3

Masz racje, ale gdyby odliczyć osoby mogące brać udział w głosowaniu ( nie ze względu na pochodzenie, lecz wiek) procenty poszybowałyby w dół jak złotówka na giełdzie

0

a w Polskiej ?

1

skoro twierdzisz, że on o niczym nie ma pojęcia oznajmiasz tym samym nam, że ty się na wszystkim znasz

0

Tak samo w Polsce jest wielcy slazacy chcą sie odłączyć bo uważają sie za najbogatszych bo oni utrzymują dużą cześć kraju. Ok może i tam jest dużo przemysłu, ale ten przemysł sam się nie stworzył, to Warszawa wpompowała tam miliardy złoty by wybudować tam to co jest w tej chwili i śmieszy mnie teraz ten bunt

0

Alba, Pique, Sergio, Cesc tak wielu zasłuzonych ?

0

Spinacie się o tą niepodległość jakby to was dotyczyła, a zapewne większość z was jakby kazał to palcem na mapie nie potrafiłaby wskazać, gdzie leży Katalonia w Hiszpanii

1

Mieszkasz w Katalonii, że się tak na Hiszpanów spinasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?