0

@slezak nie ma mi ciebie żal ani też nie zazdroszczę sposobu spostrzegania rzeczywistości

0

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 ah te powielane puste slogany przez pospulstwo. No dobrze dobrze no

0

@slayer FC Barcelona to nie Ajax czy Milan co udowodniły lata 90 gdzie dymalo nas dynamo kijów czy niedawno po odejściu Messiego i tej hooyni z boatengiem na szpicy

0

@Eric_Abidal_22 Zaznaczyłem w mojej opinii

0

@czarny20 nie mierz mnie swoją miarą i nie obrażaj mojej inteligencji, otóż roque oglądało się w kompilacjach i jedynie zarząd wie dlaczego wyłożył ok 45mln. za niego i dlaczego zdecydował się w ogóle... Pamiętam natomiast kompilacje nejmara z Santos i było pewnym wtedy że będzie lepszy sporo od ronaldinio jak również oczywistym ze te podobno 88 baniek wyłożone na niego się zwrócą.

1

A powinien był być na sprzedaż. Sytuacja daremna podobno ekonomiczniej, Rapha wyrobił sobie markę i stóweczka spokojnie może wpaść.. nie należy do niezastąpionych i oczywiście szacunek się należy. Fati 3 lata temu za 115 do United i kurde nie na sprzedaż, potem karma Barcelony i dzisiaj 5 mln wartość dla transfermakt... W Barcelonie zawsze trafi się jakiś cruyff, maradona, stoichkov, romario, ronaldo, rivaldo, ronaldinho, messi itd
Teraz ma być jamal, ale w mojej opinii zaznaczam, sprzedać za 200 i skupić się na tym młodziutkim brazolu co rozpieprza ligę brazylijska, nie pamiętam przydomku, ale koleszka pokazał mi filmik jak gra i praktycznie nie traci piłek jest piękny piłkarsko

0

@Barca_Big_Moment Trudno się z tym nie zgodzić. W dodatku nagle wypadł Ernesto właśnie Nej chwilę po tym, gdy przyszedł do klubu

2

@luckyluke8wwa 2009 to był zespół. 2015 to było MSN.

0

@MirusAmisz mów za siebie, owieczko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?