30 stycznia 2016, 20:41
0
Również zrobiłem, nie żałuję :P
30 stycznia 2016, 15:14
1
No właśnie, mecz czy sesja? ;p Nijak to pogodzić :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Również zrobiłem, nie żałuję :P
1
No właśnie, mecz czy sesja? ;p Nijak to pogodzić :D
1
No właśnie, mecz czy sesja? ;p Nijak to pogodzić :D
0
Również zrobiłem, nie żałuję :P