Starosta7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto myślał, że chodzi o Rasiaka ?
0
7 min :D ibra z piłeczką pieknie wygląda w koszulce Barcy :D
0
Wie ktoś może czy ustalono z jakim numerem Ibra bd grał w Barcy ?
0
http://www.pilka.pl/porozumienie-w-sprawie-transferu-ibrahimovica-do-barcelony
Jakoś nie widze Zlatana w Barcy :/ Nie podchodzi mi jakoś.
Tylko Villa !
0
Bardzo się ciesze z tego transferu :] Solidny w obronie i lepszy od Abidala w ataku. Coś mi się zdaje że Abidal w tym sezonie Bd grał role zmiennika.
0
Nie jest wart takich pieniędzy. Jeśli real dalej bd tak wydawał pieniądze może się to dla nich źle skończyć !!! ( choć nie płakał bym :pp ) daje 50 na 50 że ten skład wypali nie wypali. lecz jeśli nie powiedzie się real płacąc takie melony za kontrakty i do tego wydając takie pieniądze za zawodników może popaść w większe długi niż Valencia.
0
Facet oszalał.... Ribery jest stworzony dla barcy !!!!
0
BARCA !!!!!!!
0
nie wiem jak Wy koledzy :] Ale ja tu nie widzę żadnego obrońcy szybszego niż Messi :D Tym bardziej ze teraz rozwinął się jeszcze bardziej... Evra z tego meczy zapamięta tylko nr 10 na plecach Messiego.....
0
Stroje bardzo fajne ! Bardzo podobne do tych z sezonu gdy wygrywaliśmy LM :]
0
Ribery kozak.... DAWAĆ GO TU !!!
0
Nie neguje :] i wiem że Messi jest o NIEBO lepszy o ronaldo :] po prostu wstawiłem ten link bo mnie rozśmieszył :D nie trawie ronaldo :/
0
http://www.pilka.pl/henry-ronaldo-jest-lepszy-od-messiego
0
Ja bym tam się nie męczył oddał walkowera 3-0 i skupił na lidze :PP xD
0
Ribery ŚWIETNY zawodnik warty nawet tych 40 Mln :] Robinho to tez świetna opcja :] oby ktoś z tej 2 do nas dołączył :]
0
Ribery jak najbardziej :] Evra i Ibra narazie po za zasięgiem, po za tym za Zlatanem nie przepadam !!!
0
eto'o Leszcz :D pewnie VV go 2 razy zniszczył :D
0
Oby nie był to tak długo oczekiwany przez kibiców realu kryzys BARCELONY !!! :/ Miejmy Nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i do końca sezonu BARCA będzie niszczyć rywali tak, jak nas do tego przyzwyczaiła :]
0
Eto'o zostaje :] Tyle ode mnie w tym temacie :D
0
Moim zdaniem był by to świetny transfer :] Ribery posiada szybkość, technikę, uderzenie, waleczność i dużo widzi na boisku. Skrzydła Messi Ribery to Moje marzenie :D Jeszcze Eto'o na szpicy i cud malina :D Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem tego zawodnika !!!
0
Who should be 2008s FIFA World Player of the Year?
Results
* 1) Lionel Messi
47.94%
* 2) Cristiano Ronaldo
35.75%
* 3) Kaká
8.96%
* 4) Fernando Torres
4.94%
* 5) Xavi
2.41%
tak się układa procentowo :] zapraszam na fifa.com głosujcie na MESSIEGO !!!
0
Ja jednak wolał bym Riberiego :] lepszy technicznie moim zdaniem i strzał ma dobry :] chociaż Persie umie się znaleźć i gdy już gra.. to dużo strzela... Trudny wybór :/ Najlepszym rozwiązaniem będzie zostawienie Henrego Na jeszcze 1 sezon :D mam nadzieje że będzie grał tak jak teraz a może i nawet lepiej :PP