0

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Totalnie ich rozgromili 5-0 ;)

Zła postawa Realu pod koniec meczu... ale i tak świetny meczyk. :]

0

2:0 dla Barcy :)

0

Marzenia... -.-

0

2-0 obstawiam, 2 gole Messiego :- )

Jest może na jakimś kanale n'ki ?

0

To nie jest strona dla fanów Realu... Wypowiadajcie się na swoich stronach chyba że ich nie macie, a jak macie to sio z tej strony.

Uszanujcie to, że Barca jest lepsza. Dostaliśmy się do pół finału, a wy?

Odpadliście już w 1/8...

VeB!

0

Tyle okazji! Obrona Interu trzeba przyznać była nie do przejścia. No nic przegraliśmy i trudno. Teraz trzeba La Lige wygrać koniecznie.

Ja bym tej ręki nie gwizdał. Była przy ciele, a wtedy się nie gwiżdże. Gdyby arbiter to uznał to może jeszcze byśmy wygrali...

Visca el Barçaa! Barça 4 ever! Only Barça!

Pewnie wielu sezonowców teraz zmieni swój ulubiony klub...

Ale nie ja! Jeden klub, jedna wiara aż po grób!!

0

Ronaldo jest przereklamowany, Messi choć tańszy to lepszy.

Barca ma swoich wychowanków, a Real to kasa i to czasami jest gorsze. :D

VeB!

0

Messi'ego w takiej formie nie zatrzyma nikt. I tak nie tylko Messi grał wspaniale, Pedro miał znakomitą okazję po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez Messi'ego, ale niestety zabrakło precyzji.

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?