0

Wiesz może w jakiej telewizji będzie dostępny ten kanał eleven? I co to jest?

0

Ostatnio nasze wypożyczenia nie do końca wychodzą na dobre zawodnikom, więc nie wiem czy był by to dobry pomysł. A jak już, to dopiero w styczniu gdy do składu dołączy Arda, choć przez te parę miesięcy może Chorwat pokaże na co go stać i jednak wypożyczenie nie będzie potrzebne :)

1

Munir i Halilović są na stałe w 1 składzie, Samper chyba jeszcze jest w Barcy B.

1

Nie związane z tematem, ale może wie ktoś z jakiej okazji rozgrywany był ten mecz

i czy będzie jeszcze kiedyś coś podobnego? Byłoby fajnie zobaczyć jak teraz by sobie radzili na hali :)

0

No i prawidłowo, choć szkoda że będzie miał taką przerwę od grania. Ale mam nadzieję że jak wróci to zobaczymy jego najlepszą wersję.

2

Twój głos się nie liczy, chyba że jesteś Socio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?