StefanBatory87
Dołączył/a: lipiec 2015
Tarnów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz może w jakiej telewizji będzie dostępny ten kanał eleven? I co to jest?
0
Ostatnio nasze wypożyczenia nie do końca wychodzą na dobre zawodnikom, więc nie wiem czy był by to dobry pomysł. A jak już, to dopiero w styczniu gdy do składu dołączy Arda, choć przez te parę miesięcy może Chorwat pokaże na co go stać i jednak wypożyczenie nie będzie potrzebne :)
1
Munir i Halilović są na stałe w 1 składzie, Samper chyba jeszcze jest w Barcy B.
1
Nie związane z tematem, ale może wie ktoś z jakiej okazji rozgrywany był ten mecz
0
No i prawidłowo, choć szkoda że będzie miał taką przerwę od grania. Ale mam nadzieję że jak wróci to zobaczymy jego najlepszą wersję.
2
Twój głos się nie liczy, chyba że jesteś Socio.