0

Nie ma sprawy...ściągajcie cały meczyk bo jest co oglądać xD

Pozdro dla prawdziwych kibiców zarówno Barcy jak i Realu (szacunek w waszą stronę mimo iż wasz ukochany klub was zawiódł)

VISCA EL BACRA!

0

Dam wam linki na serwisie z którego wrzucałem na rapideo (widocznie rapideo ma teraz zabezpieczenia na IP)

Macie

1 połowa:

Kod:

http://www.filesonic.com/file/36981973/barca vs real - 1p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part1.rar

http://www.filesonic.com/file/36982735/barca vs real - 1p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part2.rar

http://www.multiupload.com/S3205X9SN6

http://www.multiupload.com/97MLYGT984

Linki wymienne

2 połowa:

Kod:

http://www.filesonic.com/file/36991393/barca vs real - 2p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part1.rar

http://www.filesonic.com/file/36991403/barca vs real - 2p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part2.rar

http://www.multiupload.com/ZL311M0PD9

http://www.multiupload.com/FULW3ZRS9D

Linki wymienne

DAJCIE SOBIE NA RAPIDEO ALBO NOPREMIUM I SSAJCIE

C+ POLSKI KOMENT

0

1 POŁOWA

http://rapideo.pl/pliki/sm/jd3/6u3t/barca vs real - 1p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part1.rar

http://rapideo.pl/pliki/sm/jd3/6u3v/barca vs real - 1p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part2.rar

2 POŁOWA

http://rapideo.pl/pliki/sm/jd3/6u6z/barca vs real - 2p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part1.rar

http://rapideo.pl/pliki/sm/jd3/6u71/barca vs real - 2p.dvbrip.xvid.pl.elkoyote.29.11.2010.part2.rar

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!

0

Dobrze gada..

0

Jeśli woli kasę niż grę w najlepszym klubie świata, dla kibiców, dla własnych ambicji i dla trofeów, to niech spitala do tego żałosnego City...Płakać po nim nie będziemy...na jego miejsce znajdzie się inny, lepszy, kochający piłkę a nie pieniądze

0

0

Mają plan - będą stać w 11 na koturnach na linii bramkowej...ale i tak Messi im okno wpakuje

0

Od razu piszę żeby nie było - jestem wiernym kibicem Barcy od 1998 roku i trochę lat już mam więc darujmy sobie niepotrzebne komentarze po tym co napiszę teraz...

Otóż - sędzia sędziował mecz do bani...kilka razy nie odgwizdał ewidentnych fauli dla obu drużyn..Ja już się łapałem za głowę że faul będzie i strata piłki a tu gramy dalej xD

A kartka dla Messiego - ewidentna..Kocham oglądać Messiego i uważam go za najlepszego piłkarza ale z szukaniem fauli na siłę tak jak to robi Żeluś to może dał by sobie czasem spokój xD Niech Żelwis zbiera za to kartki, nie nasza Pchełka.

Mimo słabego sędziowania (bramka dla Estudiantes ze spalonego) zwyciężył futbol i najlepsza drużyna świata - FC BARCELONA...

MADRID, CABRON, SALUDA AL CAMPEON !!!

0

Zna ktoś jakieś przyśpiewki o Realu śpiewane przez kibiców Barcy?

Chciałbym się nauczyć na pamięć haha

Visca El Barca!

0

Krisinho ja bym Cię trochę poprawił hehe...czy najlepszą na świecie? Powiem inaczej - jedną z najlepszych...Według mnie od dawna szkółka Axaju Amsterdam uważana jest słusznie za najlepszą szkółkę piłkarską w Europie, a dopiero po niej La Masia. Temat sporny..też bym się trochę kłócił z miłości do Barcy xD

0

Wg mnie jest jeszcze za słaby by godnie zastępować Ibre...

Na mocniejsze drużynuy i trudniejsze mecze (takie jak dzisiejszy) jest niestety za słaby...Obym się mylił i nich dziś strzeli jakaś bramke, najlepiej dwie xD

Zobaczymy

0

Dziękujemy i życzymy spełniania w życiu osobistym jak i w zawodowym..

Ale sądzę że te powody co oficjalnie podają to tylko ściema i chodziło o coś więcej...Nie mniej jednak napewno nie próżnował w zarządzie Barcy i można mu wiele dobrego przypisać...

VEB!

0

Widocznie są tak zajęci treningami i piłką nożną że nie zwracają uwagi na kupno mieszkania..a na to trzeba mieć czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?