Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Skąd wiadomo, że nie siedziała?
1
@zadafcb Ziobro zaskoczenia.
Po prostu najlepsi.
2
Dekoracja medalowa!
Włączać TV!
Kacper Tomasiak za chwilę z medalem.
1
@Matheu12 O tak, oczywiście bardzo fajnie, że Gregor Deschwanden z medalem - w końcu "pół" Polak ale Francuz z medalem to byłby świetny wynik.
1
@wyrek Bo jest ładna i musi być ktoś kto będzie przyciągał tych, którzy nie rozumieją się na skokach narciarskich.
1
@Matheu12 Gdzieś po cichu liczyłem, że Raimund wyląduje w stylu Sundala. Może nie powinienem tak myśleć ale wiadomo o co toczyła się gra.
Ostatecznie Phillip Raimund pokazał mega moc, a poza tym dobry chłopak. Trudno życzyć mu źle.
0
@FCBMati10 Dlatego napisałem o tym co jest teraz, a nie co będzie w przyszłości bo idąc tym tropem to za 15 lat Kacper Tomasiak może mieć 7 medali olimpijskich i ostatecznie rozgromić Domena ale po co wychodzić w przyszłość?
@Pnog37 Aż tak dobrze to nie będzie. Kacper niech kumuluje siły na duży obiekt.
0
@Criss18Barca Bez przesady. Maciej Maciusiak ma swój duży udział w tym medalu.
16
No dobra - to teraz przyznawać się kto przy tym szale radości po skoku Kacpra Tomasiaka, po skoku Niemca, Phillipa Raimunda zaczynał odczuwać mały niedosyt?
0
@FCBMati10 Dalej nie zmienia faktu, że Domen Prevc nie ma medalu olimpijskiego, a Kacper Tomasiak ma.
6
Domen Prevc, dominator tego sezonu - 0 medali olimpijskich.
Kacper Tomasiak, nigdy nie stał na podium zawodów Pucharu Świata - wicemistrz olimpijski.
5
Nie dałem rady, musiałem wyjść.
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim!
Niesamowite, niemożliwe, zajebiście.
Mamy medal!
Brawo Kacper!
0
Ren Nikaido! Atak po medal, po złoto?
0
Domen Prevc niestety zaczął atak.
0
@Matheu12 I Japończyków i Słoweńców.
0
Marius Lindvik notami przegrywa być może nawet medal.
1
@Czajka90 Bardzo możliwe, że jednak Jagiellonia Białystok chce.
0
I Stephan Embacher mimo zawodu będzie najlepszym Austriakiem w tym konkursie.
Najgorszym? Stefan Kraft.
0
@FcPortoFan1999 Niech ogrywa ale dzisiaj ważniejsze żeby Kacper Tomasiak zdobył medal.
3
@LAMC_10 Oby nie. Każda bomba kogoś kto jest za Kacprem będzie zmniejszać nasze szanse.
3
@VegetaPolska Na "szczęście" Stephan Embacher miał za dużą stratę więc zaraz zaczną go wyprzedzać. Tzn. wolałbym żeby nikt poza Kacprem Tomasiakiem to nie wyprzedził ale pewnie zaraz ktoś to zrobi.
1
@AmigoBlancos Jak nie będzie to ban na 10 lat.
0
@gumaz I to pod warunkiem, że nie będzie chciał być Kasaim.
Mimo wszystko, wciąż daleko mimo że blisko.
4
Stefan Kraft drugi nie najlepszy skok i prawie zamyka stawkę.
Dalej najlepsze miejsce Austriaka na IO to 10 lokata, a więc tak jak najlepszy wynik Anny Twardosz.
0
@damianex10 Tak czy inaczej i tak tej emerytury nie dostanie za szybko.
0
@Pnog37 Oczywiście dlatego trzeba poczekać ale samo myślenie się pojawia i nie da się myśleć inaczej.
Mimo wszystko tutaj tabelka może odwrócić się do góry nogami (no wiadomo, że nie jeden do jednego) i mistrzem może być jeszcze Ryoyu Kobayashi, Domen Prevc, Marius Lindvik czy Daniel Tschofenig, a Kacper Tomasiak czy Valentin Foubert skończyć lodclon TOP 10 albo nawet dalej.
2
@Sysia11 Jeśli dobrze pamiętam to Simon Ammann został mistrzem olimpijskim po raz pierwszy nie wygrywając konkursu PŚ.
Później oczywiście ich wygrał dość dużo ale zanim został mistrzem olimpijskim to nie wygrał nic.
0
@Matheu12 Short track to tak średnio ale panczeny to duża szansa.
Minimum 3 nazwiska i 4 dystanse. No tak po prostu musi coś wpaść.
0
@Pnog37 Ciężko nie myśleć o medalu jak Kacper Tomasiak jest o 0,1 pkt od podium.
Oczywiście nie mówię, że on będzie ale nie da się teraz siedzieć i mówić "TOP 10 będzie sukcesem".
Nie wierzę, że ktokolwiek po tej serii zadowoli się np. 10 miejscem.
1
@tbas Za Polakiem mocne nazwiska - Prevc, Kobayashi, Nikaido, Lindvik, Tschofenig czy Hoerl.
Tam są tak małe różnicę, że ktoś wali bombę i obniżają belkę - może być loteria. Oby tylko nie ustawili belki w lesie.