@Transu96 A no to wtedy tak, ogólnie jak sie zamawia zestaw nawet bez składania to zazwyczaj oni sprawdzają kompatybilność elementów w koszyku i jak coś nie pasuje to dzwonią sie upewnić. Więc najwyżej powinni zadzwonić że nie pasuje i zaproponują ci inne chłodzenie jakieś.
@Transu96 Ogólnie mógłbyś napisać do obsługi klienta sklepu czy byłaby możliwość żeby na pewno wysłali ci tą nową partię od razu żeby uniknąć loterii. Może sie zgodzą.
@daniel32778 Co więcej tylko raz przez te 7 lat Barca była w półfinale. Wygrywanie wygrywaniem, ale Barcelona od dawna nie łapie się nawet do czołowej czwórki Europy (o obecnym sezonie nawet nie wspominam rzecz jasna)
@eydeem GTA jest dużo przystępniejsze dla przeciętnego gracza, dużo sie dzieje i wszystkim dobrze znany schemat złodzieja/gangusa w wielkim mieście. A RDR2 jest momentami bardzo filmowe, powolne i jak ktoś nie czuje tego klimatu to się zanudzi. Ale obie gry są wybitne.
@Transu96 No tak, przyjedzie złożony bez karty, grafike se sam zamontujesz w domu i gitara. Najczęściej i tak karty graficzne nie są wmontowywane w zestawy tylko osobno w pudełku bo to część która najłatwiej może sie uszkodzić w transporcie a jednocześnie bardzo łatwa w montażu.
@Transu96 No tak, praktycznie w każdym sklepie składają jak dodasz taką opcje do koszyka. I złożą ci z tego co do tego koszyka wrzuciłeś. No chyba że nie wrzuciłeś obudowy to może być lipa no nie
@BaroPodertos No przecież to jest wiadome że takie miały być, jak sobie to wyobrażasz? Że ktoś nakleił nalepke i myślał że to, nie wiem, wytrzyma mycie w zmywarce? No nie xD Taka decyzja była podjęta że to mają być zwykłe szklanki tylko opakowane w kanał sportowy, a nie szklanki z nadrukami kanału sportowego. Czy to głupie? Pewnie tak. Ale nie wypuścili produktu o "słabej jakości" tylko leniwy i durny.
0
Spokojnie, zagra Arnau Tenas, zobaczycie :P
1
@Transu96 A no to wtedy tak, ogólnie jak sie zamawia zestaw nawet bez składania to zazwyczaj oni sprawdzają kompatybilność elementów w koszyku i jak coś nie pasuje to dzwonią sie upewnić. Więc najwyżej powinni zadzwonić że nie pasuje i zaproponują ci inne chłodzenie jakieś.
1
@Transu96 Ogólnie mógłbyś napisać do obsługi klienta sklepu czy byłaby możliwość żeby na pewno wysłali ci tą nową partię od razu żeby uniknąć loterii. Może sie zgodzą.
1
@Transu96 Professionals have standards
1
@Transu96 Prosz
https://i.gyazo.com/98de4180f92e0f452c016c92ff4838b8.png
5
@marcin62 Od 4 lat to samo :V
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6061900#comment-6061900
35
@prokofiew fcbarca i reklamy z dupy, piękny to związek od wielu lat. Na stronach z nielegalnymi streamami mniej mnie reklamy denerwują niż tu xD
0
ter Stegen bez powołania, ciekawe :v
1
@deyna2018 Black Flag
0
@daniel32778 Co więcej tylko raz przez te 7 lat Barca była w półfinale. Wygrywanie wygrywaniem, ale Barcelona od dawna nie łapie się nawet do czołowej czwórki Europy (o obecnym sezonie nawet nie wspominam rzecz jasna)
0
@MrPGG Golfem też sie nieźle jeździ dopóki do lepszego auta nie wsiądziesz, jest jak jest
0
@MrPGG kolega ewidentnie nigdy w CSGO nie grał. Tak, na 30fps nie da się grać. W innych grach owszem, ale nie w tej. I to kwestia silnika głównie.
3
@eydeem GTA jest dużo przystępniejsze dla przeciętnego gracza, dużo sie dzieje i wszystkim dobrze znany schemat złodzieja/gangusa w wielkim mieście. A RDR2 jest momentami bardzo filmowe, powolne i jak ktoś nie czuje tego klimatu to się zanudzi. Ale obie gry są wybitne.
2
@MesQueUnClub96 Jak większości wychowanków, którzy odeszli i coś tam pokazują :P
6
@Traba727 A jak Liverpool zagra z City tak jak pierwszą połowe wczoraj to ich City zje i wysra. I co tera hejkerze
0
@bartekvisca Trochę sędziowie ich do tego przyzwyczaili bo z tymi tumanami to jak sie nie przewrócisz to nie byłeś faulowany xD
2
@Piotr,1985 Darek i Sebek Mila, także chyba już wole Iwanowa xD
0
@Zoker Abde to taki gorszy Traore
1
@ranger3120 Widze kolega mi podwędził strategie xD
0
@barteq gdyby Rulii bronił na Anfield to też Barcelona by zamknęła sprawę :V
2
@Arkon Będzie git, pod warunkiem że nie będzie na studiach używać jakiegoś autocada czy innych takich.
1
@macio_944 To również pokazuje że problem nie leży w tym, że go koledzy nie znajdują, tylko w tym że nie trafia.
1
@macio_944 Mimo wszystko Messi ma największy współczynnik zmarnowanych "big chances" w top5 lig.
2
@Transu96 No tak, przyjedzie złożony bez karty, grafike se sam zamontujesz w domu i gitara. Najczęściej i tak karty graficzne nie są wmontowywane w zestawy tylko osobno w pudełku bo to część która najłatwiej może sie uszkodzić w transporcie a jednocześnie bardzo łatwa w montażu.
1
@Transu96 No tak, praktycznie w każdym sklepie składają jak dodasz taką opcje do koszyka. I złożą ci z tego co do tego koszyka wrzuciłeś. No chyba że nie wrzuciłeś obudowy to może być lipa no nie
2
@Rekker Gemma Soler, to jego żona napisała? ;D
0
@Nano22 Mimo wszystko Sofia ma prawie 800mln wyświetleń, sami Polacy tego nie nabili :P
0
@BaroPodertos No przecież to jest wiadome że takie miały być, jak sobie to wyobrażasz? Że ktoś nakleił nalepke i myślał że to, nie wiem, wytrzyma mycie w zmywarce? No nie xD Taka decyzja była podjęta że to mają być zwykłe szklanki tylko opakowane w kanał sportowy, a nie szklanki z nadrukami kanału sportowego. Czy to głupie? Pewnie tak. Ale nie wypuścili produktu o "słabej jakości" tylko leniwy i durny.
14
Z Solerów to tylko Alvaro Soler
1
@matirix20 Tak, przez transfermarkt, co nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości