@LS "Niektóre strony wykrywają również włączonego adBlocka i wyświetlają prośbę o jego wyłączenie." Tak, te strony z których od razu wychodzę i nie wracam.
@Rust_Cohle Znaczy wiesz, ja tez miałem. Moi kumple też pili i palili. Ale rozumieli to, że ja nie chce i nie potrzebowali tego za każdym razem do dobrej zabawy. Ale też byli i tacy co sie uważali za lepszych bo im śmierdzi z papy tytoniem a mi nie. Z tymi se dałem spokój.
@GeneralXavi Wczorajszy gol to nie jest kwestia tego, że Gigi nie potrafi podawać, on po prostu zwieche mózgu złapał i zapomniał w ogóle sie piłki pozbyć xD Jak widzisz szarżującego na ciebie napadziora i nie wiesz co zrobić to chociaż laguj przed siebie, do tego specjalnych skillsów nie trzeba.
@Emhyr Z dwojga złego to wole bramkarza, który potrafi bronić a nie umie podać, niż takiego co podaje ale puszcza co popadnie. Wcale nie mam nikogo konkretnego na myśli :P
@dorkizos Jak Haaland po tym wszystkim co sie stało z Neymarem i Mbappe bedzie chciał iść do PSG to sie okaże że jest po prostu głupi albo pazerny. W obu przypadkach nie będzie go szkoda.
@messi564 Również tych rotacyjnych nie polecam, miałem chyba z trzy różne i każda dla mnie badziewna. Obecnie używam OneBlade i goli bardzo sprawnie, ale na takie zupełne zero gładziutkie to nie zgoli.
@Arkon 50/50 a skoro Donnarumma miał trzy godziny czasu żeby sie piłki pozbyć, ale wolał sie zabawić w Victora Valdesa to bardzo sie cieszę, że nic tam nie gwizdnęli. Niech ma za swoje
@clyde Z tym że Ferran już wcześniej popisywał się raczej dobrym wykończeniem. To jest raczej przejściowy problem niż to, że on sie musi nauczyć strzelać.
0
@szymonekk Jak nie przyjmą rozsądnej pensji to niech zjeżdżają. Rozdawnictwo Bartomeu sie skończyło :)
0
@LS "Niektóre strony wykrywają również włączonego adBlocka i wyświetlają prośbę o jego wyłączenie."
Tak, te strony z których od razu wychodzę i nie wracam.
6
@Bykunn I jak, dobrze parłeś?
1
@Rust_Cohle Znaczy wiesz, ja tez miałem. Moi kumple też pili i palili. Ale rozumieli to, że ja nie chce i nie potrzebowali tego za każdym razem do dobrej zabawy. Ale też byli i tacy co sie uważali za lepszych bo im śmierdzi z papy tytoniem a mi nie. Z tymi se dałem spokój.
2
@Kitek1640 Ja również w podobnym wieku zerwałem znajomość z kilkoma "cool ziomalami" z podobnego powodu. Nie żałowałem.
1
@messicocacola Jak to jest mieć niewidomych kolegów?
1
@GeneralXavi Wczorajszy gol to nie jest kwestia tego, że Gigi nie potrafi podawać, on po prostu zwieche mózgu złapał i zapomniał w ogóle sie piłki pozbyć xD Jak widzisz szarżującego na ciebie napadziora i nie wiesz co zrobić to chociaż laguj przed siebie, do tego specjalnych skillsów nie trzeba.
0
@Emhyr Z dwojga złego to wole bramkarza, który potrafi bronić a nie umie podać, niż takiego co podaje ale puszcza co popadnie. Wcale nie mam nikogo konkretnego na myśli :P
0
@POLAK12345 "wlasnie takich hejterow jak Wy"
A sam nazywasz Donnarumme miernotą bo gola zawalił XD Weź ty sie rozpędź i w ściane uderz
1
@Luciano99 Śmiej sie śmiej, ale na Parc des Princes jest lepsza atmosfera niż na Camp Nou
0
@Piernik Prawda, masz już oświadczenie na stronach rządowych UK o sankcjach
0
@stysiek Czyli w praktyce odda klub za darmo. Skoro będzie wiedział, że nie dostanie pieniędzy za klub to myślisz że go "sprzeda"? :V
0
@tristan87 Widocznie niepotrzebnie doszukiwałem sie ironii ;D
5
@skakun95 Co do ostatniego zdania, zapominasz że Barcelona jest ekspertem w prezentach rodem z rozgrywek młodzika starszego.
0
@dorkizos Jak Haaland po tym wszystkim co sie stało z Neymarem i Mbappe bedzie chciał iść do PSG to sie okaże że jest po prostu głupi albo pazerny. W obu przypadkach nie będzie go szkoda.
0
@tristan87 No właściwie to miał racje, z Kroosem na boisku Real przegrywał 1:0. Bez Kroosa, a z Camavingą wygrali 3:0
17
@Danny Gaucho Moge pożyczyć
2
@Ricc No ale... czego sie spodziewałeś? xD
2
@messi564 Również tych rotacyjnych nie polecam, miałem chyba z trzy różne i każda dla mnie badziewna. Obecnie używam OneBlade i goli bardzo sprawnie, ale na takie zupełne zero gładziutkie to nie zgoli.
8
@Arkon 50/50 a skoro Donnarumma miał trzy godziny czasu żeby sie piłki pozbyć, ale wolał sie zabawić w Victora Valdesa to bardzo sie cieszę, że nic tam nie gwizdnęli. Niech ma za swoje
5
@KapiFCB Raczej możliwość grożenia odejściem po roku gry jak nie dostanie ogromnej podwyżki :)
2
@Mr8lack Do Madrytu by mógł kogoś wysłać
7
@Objectivo I nie widziałeś tego przez ostatnie kilka lat w Barcelonie?
0
@Peciak Nie zapominajmy do tego o wątpliwej póki co odporności na urazy naszego Urusa :)
6
@Dawid_J Nie wyMIGuj sie teraz
6
@DLFCB Śmieszniejsze że w top5 jest pomocnik
19
@Deeespacito Marzec już mamy a ludzie dalej nie ogarniają, że problemem nie był brak pieniędzy, a zmieszczenie Messiego w budżecie płacowym Tebasa
0
@Azi Przyjdą sami wolni agenci bo bieda więc nie jest to takie nieprawdopodobne xD
1
@Shear007 Bardzo dobrze, że nie masz pomysłu gdzie to nagłośnić ;f
1
@clyde Z tym że Ferran już wcześniej popisywał się raczej dobrym wykończeniem. To jest raczej przejściowy problem niż to, że on sie musi nauczyć strzelać.