0

@szymonekk Jak nie przyjmą rozsądnej pensji to niech zjeżdżają. Rozdawnictwo Bartomeu sie skończyło :)

0

@LS "Niektóre strony wykrywają również włączonego adBlocka i wyświetlają prośbę o jego wyłączenie."
Tak, te strony z których od razu wychodzę i nie wracam.

6

@Bykunn I jak, dobrze parłeś?

1

@Rust_Cohle Znaczy wiesz, ja tez miałem. Moi kumple też pili i palili. Ale rozumieli to, że ja nie chce i nie potrzebowali tego za każdym razem do dobrej zabawy. Ale też byli i tacy co sie uważali za lepszych bo im śmierdzi z papy tytoniem a mi nie. Z tymi se dałem spokój.

2

@Kitek1640 Ja również w podobnym wieku zerwałem znajomość z kilkoma "cool ziomalami" z podobnego powodu. Nie żałowałem.

1

@messicocacola Jak to jest mieć niewidomych kolegów?

1

@GeneralXavi Wczorajszy gol to nie jest kwestia tego, że Gigi nie potrafi podawać, on po prostu zwieche mózgu złapał i zapomniał w ogóle sie piłki pozbyć xD Jak widzisz szarżującego na ciebie napadziora i nie wiesz co zrobić to chociaż laguj przed siebie, do tego specjalnych skillsów nie trzeba.

0

@Emhyr Z dwojga złego to wole bramkarza, który potrafi bronić a nie umie podać, niż takiego co podaje ale puszcza co popadnie. Wcale nie mam nikogo konkretnego na myśli :P

0

@POLAK12345 "wlasnie takich hejterow jak Wy"
A sam nazywasz Donnarumme miernotą bo gola zawalił XD Weź ty sie rozpędź i w ściane uderz

1

@Luciano99 Śmiej sie śmiej, ale na Parc des Princes jest lepsza atmosfera niż na Camp Nou

0

@Piernik Prawda, masz już oświadczenie na stronach rządowych UK o sankcjach

0

@stysiek Czyli w praktyce odda klub za darmo. Skoro będzie wiedział, że nie dostanie pieniędzy za klub to myślisz że go "sprzeda"? :V

0

@tristan87 Widocznie niepotrzebnie doszukiwałem sie ironii ;D

5

@skakun95 Co do ostatniego zdania, zapominasz że Barcelona jest ekspertem w prezentach rodem z rozgrywek młodzika starszego.

0

@dorkizos Jak Haaland po tym wszystkim co sie stało z Neymarem i Mbappe bedzie chciał iść do PSG to sie okaże że jest po prostu głupi albo pazerny. W obu przypadkach nie będzie go szkoda.

0

@tristan87 No właściwie to miał racje, z Kroosem na boisku Real przegrywał 1:0. Bez Kroosa, a z Camavingą wygrali 3:0

17

@Danny Gaucho Moge pożyczyć

2

@Ricc No ale... czego sie spodziewałeś? xD

2

@messi564 Również tych rotacyjnych nie polecam, miałem chyba z trzy różne i każda dla mnie badziewna. Obecnie używam OneBlade i goli bardzo sprawnie, ale na takie zupełne zero gładziutkie to nie zgoli.

8

@Arkon 50/50 a skoro Donnarumma miał trzy godziny czasu żeby sie piłki pozbyć, ale wolał sie zabawić w Victora Valdesa to bardzo sie cieszę, że nic tam nie gwizdnęli. Niech ma za swoje

5

@KapiFCB Raczej możliwość grożenia odejściem po roku gry jak nie dostanie ogromnej podwyżki :)

2

@Mr8lack Do Madrytu by mógł kogoś wysłać

7

@Objectivo I nie widziałeś tego przez ostatnie kilka lat w Barcelonie?

0

@Peciak Nie zapominajmy do tego o wątpliwej póki co odporności na urazy naszego Urusa :)

6

@Dawid_J Nie wyMIGuj sie teraz

6

@DLFCB Śmieszniejsze że w top5 jest pomocnik

19

@Deeespacito Marzec już mamy a ludzie dalej nie ogarniają, że problemem nie był brak pieniędzy, a zmieszczenie Messiego w budżecie płacowym Tebasa

0

@Azi Przyjdą sami wolni agenci bo bieda więc nie jest to takie nieprawdopodobne xD

1

@Shear007 Bardzo dobrze, że nie masz pomysłu gdzie to nagłośnić ;f

1

@clyde Z tym że Ferran już wcześniej popisywał się raczej dobrym wykończeniem. To jest raczej przejściowy problem niż to, że on sie musi nauczyć strzelać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?