1

Z kontry, czyli tak jak Real gra łatwiej asystować, bo podajesz zazwyczaj piłkę koło jednego obrońcy i kolega to wykańcza. Messi, żeby asystować musi podaniem przeszyć cały autobus, więc nie patrz na suche dane. I jak Phatro napisał, porównaj liczby kluczowych podań. Messi co mecz ma ich co najmniej 2, a to że koledzy nie wykorzystują to już nie jego wina. Tak samo mogę się Ciebie zapytać czy Żelek był na mundialu, bo po klasyfikacji najlepszych piłkarzy tej imprezy można stwierdzić, że nie dojechał. Nie pisz głupot bo wszyscy wiemy, że bez Penaldo Real czy Portugalia sobie radzą nie gorzej niż z nim, a Barca i Albicelestes bez Messiego nie istnieją.

0

Haha. A ile kluczowych podań miał Roberto? Jest pomocnikiem i to on powinien dogrywać piły. Messi nie może i asystować i być najlepszym strzelcem, bo by musiał sam sobie asystować.

1

Zgadzam się z Tobą. Dzieci niech się cieszą, że LE odejdzie, ale i tak zaraz będą płakać, jak przyjdzie nowy trener i przegra pierwszy mecz, albo nawet, gdy chłopaki będą wygrywać, ale styl się ,,kibicom" nie spodoba.

0

Chodzi mi o to, żeby w ogóle dać sobie siana z szukaniem trenera na tym etapie sezonu. Pieprzysz jakby trener, który posiada autorytet i jest fachowcem musiał być twardzielem i chamem. Nie chodzi mi o pipkę, a o to że Bielsa to cham.

0

Miejcie Pany trochę oleju. Jak napisał ktoś wcześniej, jeszcze nic nie można było wygrać ani przegrać, a wy już szukacie trenera. Co z tego, że Bielsie idzie we Francji? On tam jest szefem i nimi rządzi, nawet mu dom kupili bo tak się go boją. Messi by się z nim nie cackał jak matka z łobuzem, tylko od razu zacząłby śledzić Bayern i Bielsa ma pozamiatane.

0

Bartra myśli, że jak będzie się kiwał to będzie dostawał minuty. Trzy razy poszedł z piłką, trzy razy w to samo miejsce, trzy razy gleba i strata.

4

Rakitic gra jak down. Juz munir mnie tak nie wkur...

0

HAHA. Z tym trenerem dobre było. I to 2 razy tak dowalił.

1

Nie ma co się jarać, bo w ogóle nie ma pomysłu, nie ma taktyki. Wchodzą pod pole karne z nadzieją, że coś wykołują, że przeciwnicy popełnią błąd i taka robota.

0

jaja to sa i koniec

2

Weźcie ściągnijcie tego Roberto bo patrzeć nie mogę. A Rafinha w domu siedzi. Żal.

0

Hahaha, zajebiste.

1

Jak mają siano, żeby kupić Messiego to przecież nie będą żałować jakichś ,,groszy" na karę.

1

Nie zdziw się jak jutro wbijesz na fcbarca.com i ujrzysz : ,,Oficjalnie: Messi piłkarzem Chelsea"

0

Bo niektórzy są kibicami Barcy dla Messiego, nie dla samego klubu i chcą, aby ich idol się dłużej nie marnował i sprawdził się w innym środowisku z nadzieją, że będzie jeszcze więcej strzelał. Pewnie o to chodzi bo po części też mnie to intryguje

1

Hahaha, dobre. Messi go wciąga jedną dziurą.

0

Hahaha, dobre...

0

Zależy o jakim DNA Barcy jest mowa, bo Pep miał swoje DNA. Tito po nim zrezygnował z mocnego pressingu i DNA też już było inne. Martino też inaczej grał a Lucho coś kombinuje i cały czas coś mu nie pasuje, albo po prostu miesza, bo taką ma zasadę. Można zatem powiedzieć, że Xavi ma DNA Barcy bo gra tam, ale czy to jest to DNA, o które każdemu chodzi, czy po prostu klepanie z boku na bok?

0

Co Ty klepiesz? Rafinha jest lepszy od Thiago. W odróznieniu od brata nie robi głupich fiflaków i nie traci przez to piłek, i oczywiście ładniej gra dla oka. Thiago ma cwaniackie prowadzenie piłki i zgarania, po prostu ma taki styl, ale mi się on nie podoba. I nie za wysokie progi, tylko moim zdaniem Rafa się jeszcze peszy obecnością Messiego, Xaviego i innych gwiazd i nie ryzykuje dlatego.

0

No dobra, a w argentyńskiej kto gra? W Portugalii masz Benfice, Porto no i może Sporting. Po za tym jeżeli są dobrzy piłkarze to nie grają w klubach swojego kraju tylko w najlepszych ligach, więc nie ma sensu mówienie, że liga argentyńska czy portugalska jest słaba.

0

To powiedz mu to koniecznie, bo wtedy może się zepnie i wygramy.

0

Jak ma rację? Nie można jechać trenera gdy przegrywa 2-3 mecze a spuszczać się nad nim jak LM wygrywa. Przecież pokazał już, że jest solidnym trenerem, nie to co Lucek.

0

,,Gratuluje gratuluje oficjalnie odpadlismy z cdr bo grubas nie umie po raz 4 wyciagnac bledow a to wyslawiane BBC gra nie lepiej niz statystyczny atak w lidze okregowej. trzeba na nich sie wydzrec aby spieli dupe ale carlo nie ma jaj"

Hahaha, myślałem że tylko u nas tak gimby piszą.

0

Reusa też nam zwięli. Już prawie pewne, że w lecie zrobi się na biało. Co jak co ale Florek robi przez ostatnie 2 lata wyczopsane transfery, chodź wiadomo Zubi i Bartman go zjadają na śniadanie.

0

Dlaczego? Bo Żelek strzelił 4 bramki więcej w minionym roku? Czy, że wygrał LM? Messi to wicemistrz świata i najlepszy piłkarz tej imprezy.

3

Skąd ten gad wie, że Leo Złotej Gały nie dostanie? Za to, że wygrywa nam i reprezentacji mecze powinien dostać i dwie. Co z tego, że penaldo obecnie strzela więcej bramek skoro połowa to karne reszta to patelnie i wszystko jest mechaniczne. Messi i tylko On.

0

Dobra, nie ma co spinać. Przecież pamiętacie jak Leo już był w City i Bayernie. Lepiej myślmy o tym co mamy teraz, czyli Pucharze Króla. Moim zdaniem lepiej byłoby trafić na Atleti niż Kórewskich, bo ewentualnej przegranej z nimi bym nie zdzierżył.

0

Wiem o co Ci chodzi- że takich piłkarzy się nie wypożycza i że nie mógłby zrobić tego kibicom, ale męczę się razem z nim tym co się dzieje i próbuje się od tego wyrwać wymyślając takie właśnie głupoty.

3

Chciałbym, żeby Leo poszedł na wypożyczenie do Chelsea na czas, gdy nie zostanie zaprowadzony porządek w klubie, bo na razie się tylko marnuje . Intryguje mnie jakby sobie radził na wyspach, jaki stosunek miałby z siwym, jak bardzo pokochaliby go niebiescy oraz jakby się sprawdził w ich systemie. Moim zdaniem by wymiatał jak nigdy. Chelsea gra szybką piłę i kontrują dobrze, a Messi moim zdaniem jest najlepszy na speedzie gdzie ma przed sobą dwóch-trzech rywali. Wówczas robi z nich wiatraki, pada bramka a mi włosy z cebulkami wypadają.

1

Dlaczego mierzycie Lucho miarą osiągnięć w Romie? Przecież logicznym jest, że to co jest dobre dla mnie nie musi być dobre dla Ciebie. Tak samo z piłką. To jest liga włoska. Enrique nie umiał sobie poradzić z ich nawykami i stereotypem gry defensywnej. Mourinho się sprawdził w Interze bo stawia na kontry, chodź teraz już mniej. Ja też nie rozumiem, niektórych jego decyzji, ale ja jestem tylko kibicem. Przecież on wie lepiej od każdego z nas kto powinien zagrać a kto nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?