1

1

Widzieliście co zrobił Głowacki z Marco Huckiem :D? Amerykańscy komentatorzy prawie orgazmu dostali :D!

0

W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
Ter Stegen strzeli z główki na 4:0 w 93 minucie.

6

W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).

0

Szkoda Vermalena, bo momentami mi się podobał. Przede wszystkim świetna gra głową. Mówię o 1 połowie, która tylko oglądałem. Z Shakirą mogą stworzyć niezły duet tylko te szklane nogi Belga :/...

0

Nadal będę twierdził, że Roberto to max. środek tabeli. Rafinha tylko trochę wyżej.

1

Dokładnie. Poza tym niech fioletowi mają "swoje 5 minut" na świętowanie.

0

Wczoraj po pierwszej połowie poszedłem spać, bo nie mogłem tego meczu oglądać. Kac mnie strasznie męczył. Rano dzwoni kumpel i mówi: "co to było?". Ja mówię, że co? Przegrali nie?" Ale jak powiedział 4:0 myślałem, że jeszcze śnie :D.

1

Nie ma co się stresować panowie i panie. Zimny kubeł na głowy się przyda.

Lech Poznań z Legią w SP zagrał jeden z najlepszych meczów w ostatnich 10 latach (oglądam prawie każdy mecz Lecha), a jak gra teraz? SP o niczym nie świadczy.

Inna sprawa, że to najwyższa porażka Barcelony od 15 lat?
Wczoraj zobaczyliśmy, że trzeba koniecznie kupić klasowego obrońcę i pomocnika. Pogba albo Verratti potrzebni są jak woda rybą.

2

Tyle kasy dają za tak słabego piłkarza, a nasz zarząd jeszcze marudzi?

0

Nie, ale drażnią mnie te stroje. Ten zarząd zrobił wiele złego. Najpierw umieścił nazwę sponsora na koszulkach, a teraz te poziome pasy.
Do tego "wy...." Cruyffa z CN.

6

Przyzwyczailiście się do tych stroi? Bo mi się cały czas rzygać chce.

0

Mówiłem, że TER STEGEN jest lepszy!

4

Wbiega Pedro do windy, a tam tartak...

3

Wchodzi Pedro do windy, a tam tartak...

0

0

Pique i Pedro fatalnie. Sergio nie dużo lepiej, a Rakitić nieźle.

0

0

Kownacki i Linetty z lecha by się przydali.

1

1

Kownacki ma 17 lat a już strzela i asystuje.

0

Urban do Barcy! 3-0 z Bilbao do przerwy!

0

0-0 padaka

1

Modric sie przeciez juz dawno ogolil. Nie oglondales Mundialu?

0

0

3

0

urlop mam do wrzesnia wienc spac chodze pozno

0

Halilovic na boisko za Rafinhe! Deulofeu za Pedro!

0

Urban - Bilbao 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?