0

@FcPortoFan1999 Rzadko bo rzadko ale piło sie.

0

O Fortuna widzę poszła krok dalej i zbłazniła sie bardziej od Lecha Pogoni i Wisły xD

To jest dopiero wyczyn co @MesQueUnClub96

0

Ide se kurła dodatki do Lotra odpalic ;)

3

@AlexDark00 Wszystko?

45

@AlexDark00 @Moderacja to juz przesada serio. Zróbcie z nim porzadek w koncu

Nie ma dnia by nie napisał cos o Lewym. To jest już wyższy poziom bólu dupy.

I za każdyn razem kur post jest kopiuj wklej. Te same argumenty z dupy obalane juz ze 100x

5

@TR3YWAY Ktos mało rozgarniety mógłby w to uwierzyc xD

4

@tristan87 Aha xDD

1

@Kengo Uwielbiam tego aktora.

8

Fermin to jest pieprzony cyborg. Kapitalny piłkarz ktorego skreslił Raków xDDDD

0

Lewy wypad z boiska..

1

Cancelo i Inigo musza odejsc. Z nimi Barca za duzo traci w obronie. Lepiej zostawic Balde i Forta a za Inigo np Faye

1

@Mario96w Kolejny znafca

7

Akurat dzis w ataku gramy przyzwoity mecz. Gorzej że Cancelo jest straszny. Niby w ataku oddaje ale broni baardzo slabo.

Dobry wesoły mecz.

3

Z calym szacunkiem ale Inigo musi odejsc.

Nie mozemy grac tak wolnym stoperem

0

@Pussy Patrol o a co to za gagatek?

2

Serio panie Xavi?

Mecz o nic a ten dalej wystawia Cancelo Gundo i Lewego... Brak słów.

0

@Mezocyklon87 No juz bez przesady xD

1

@Comentateiro Dawac do Lecha :)

0

2

Ole ole ole Nieciecza bawi sie ;)
3-0 deklasacja

0

To pokazuje skale kompromitacji Pogoni xD

1

Polooooonia gol xD

0

@FcPortoFan1999 Z deszczu pod rynne

0

@tristan87 Czerwa jak Ferran z Saviciem?

0

Czyżby AI zawiodło Królewskiego? Żodyn sie nie spodziewał żodyn...

Wisła potrzebuje jeszcze z 10 hiszpanów..

2

@tristan87 O to już prędzej. Lech moze zbic piatke z nimi ale chociaż sa zdrowi finansowo xd

4

@tristan87 A ja nie. Królewski sam sobie strzelił w stope. Sprowadził hiszpanski zaciag i moze ze 2 trzyma poziom.

W ten sposob nie zrobi sie awansu. I szczerze? Niech gnija w tej lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?