Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze potraktowali Dunczyka oczywiscie tego słabego.
2
To niezła prezentacja. Stream 19 40 xd
1
Jak nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera po kilku kolejkach to Holendra w przypadku blamazu z Islandczykami powinno sie zwolnic i to nie tylko za wyniki a za całokształt.
Nie ma zadnych argumentów by stawiac na Velde a ten trzyma to beztalencie prawie 80 min
0
Kur mogłoby troche szczescia sie usmiechnac do lecha np przy strzale Amarala...
Po cholere ten Velde temu trenerowi jak to inwalida jest...
1
Trener Lecha sam sie zwolni. Ilosc głupich decyzji nie mozna usprawiedliwic plaga kontuzji.
Co Lech sie kompromituje za jego kadencji to jego i tutaj nawet nie chodzi o wykonawców bo to nie sa tak słabi piłkarze by nie potrafic oddac strzału celnego z Vikingiem czy Lubinem.
1
@Encore Grajac Cr7 nie poukłada tego. On swoja obecnoscia robi kwas w zespole
0
@neeed Nie no chłopie wez sie nie osmieszaj bo twoje docinki w kierunku piłkarzy budza co najwyzej politowanie.
Flopinho etc naprawde myslisz ze kogos to bawi?
3
@neeed A ty potrafisz cos innego jak czepianie sie obecnych lub byłych piłkarzy?
0
@jq91 Kur typie sprzedalismy na razie tylko 25% praw i 25% tego drugiego.
Nie jest to va banque bo prawa tv to 5% budzetu "ekspercie"
4
Nie zyje kot z opartego na faktach filmu pt kot bob i ja.
Szczerze bardzo polecam ten film bo skłania do refleksji a film opowiada o tym jak jedno spotkanie moze odmienic czyjes zycie.
0
https://www.koty.pl/artykuly/aktualnosci/znaleziony-u-podnoza-wulkanu
Historia na szczescie ze szczesliwym zakonczeniem.
Wulkan i kot co za wombo combo :]
0
@GeneralXavi Zyjemy by umrzec i zniszczyc przy tym planete swoja działalnoscia aczkolwiek za 2 mld to juz i tak nie bedzie tu zycia
4
https://pbs.twimg.com/profile_images/1273076852593172480/xaMH6zsl_400x400.jpg
Kot w butach xD. Bynajmniej nie jest to photoshop etc.
25
@Pawel13sz On te woleje ma fenomenalne. Najlepsze w ostatnich latach
4
Poza Reykjanes aktywny nadal jest wulkan Anak krakatau i regularnie dochodzi do niewielkich eksplozji.
Za nim doszło do erupcji na Reykjanes wystapił rój 10000 trzesien ziemi co jest norma przy zblizajacej sie erupcji.
Martwiłbym sie gdyby cos takiego miało miejsce w Yellowstone :]
3
Ciekawostka
Wsród kotów jest jedna wyjatkowa i naturalna rasa Manx. Manxa charakteryzuje bardzo krótki lub całkowity brak ogona. Rasa ta powstała naturalnie na małej wyspie w Wielkiej Brytanii. Obecnie bardzo niewiele jest ich w Europie a z charakteru sa bardzo przyjaznie nastawione do ludzi.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd9NuqfANlkg8m9-I-pMXkZ-dyQs-Zm08Jpg&usqp=CAU
3
@Bael Brawo panie polak. Zgadzam sie z panem :)
0
@Transu96 A mogli Milika brac. Dałby rade :)
12
Te Viaplay to jakas zenada.
0
@Rust_Cohle Moze sie nie znam. Na koniec sezonu sie przekonamy.
1
@Rust_Cohle No zwłaszcza w nurkowaniu. W kluczowych spotkaniach nie dojezdza. Opieranie na nim ataku i na jeszcze gorszym Wernerze to akt desperacji.
Pulisic tez dobrze zapowiadał a co z tego wynikło widzimy wszyscy.
Z ataku to chyba tylko Mount trzyma poziom i Havertz jako tako
0
@Rust_Cohle To moze nawet lepiej.
0
@Transu96 No fajnie ale z Sterlingien i Wernerem to daleko nie zajada.
Balansu to za grosz u nich nie ma.
0
@Rust_Cohle Mam powazne deja vu. Jeszcze powiedz ze masz na imie Mateusz to zaczne sie martwic.
2
@Rust_Cohle Zaraz zaczne podejrzewac ze jestes moim znajonym co tez w podobny sposob ze mna gada tylko on jest chociaz smieszny przy tym.
2
@Rust_Cohle Cos jeszcze? Jakas inna błyskotliwa rada? Jesli nie to se daruj.
Post kieruje w konkretne grono odbiorców a nie do ciebie.
3
Przejrzałem sobie co Showrunerzy Ring of power gadali na temat serialu.
Oni sie doszczetnie skompromitowali.
Drwal bardzo dobrze punktuje przyszły mega gniot bo ze to bedzie syf wiadomo od dłuzszego czasu.
Amazon zwolnił jednego z tzw Tolkienistów bo zwracał uwage na to jak oni profanuja dzieła profesora...
Polecam sobie obejrzec.
Jesli ktos nie chce sobie spieprzyc wspomnien z trylogi Jacksona to polecam serial obejrzec z mysla ze nie jest to uniwersum jakie wykreował Tolkien a jakas tandetna podróba a zwłaszcza sie to tyczy ludzi którzy czytali ksiazki.
1
@Hubsao Cos w tym stylu.
10
@Hubsao Prawie sie utopiłem na dzikim kompielisku za dzieciaka
2
https://lelum.pl/wp-content/uploads/2020/03/kotek1.jpg
O kur Yoda xDD
@Kgorecki2500