0

Naturalnym środowiskiem dla niego byłaby Aston Villa.

0

Oby on się naprawdę tam ogrywał. W tym sezonie w Ajaxie zagrał może 5 meczów, odkąd tam trafił. Ledwie wyleczył się z jednej kontuzji kolana, już doznał kolejnej. Nie wróży to dobrze.

0

Celta, Deportivo, Valladolid - dobre firmy wracają.

0

No jak to Rodgers - Hiszpan? Przecież to nawet odrobinkę hiszpańsko nie brzmi. Brendan Rodgers jest Irlandczykiem z Północy.

0

Przynajmniej tym razem nie trzeba zadawać nurtującego wielu pytania: "Czy będą zamieszczone bramki ze spotkania?"

0

>Jahu9
Też właśnie z przykrością zauważam, że po meczu z Malagą i teraz nie ma bramek... Może chodzi o ACTA? ;)

0

No i bardzo dobrze! Gdy niepalącemu trafia się miejsce na stadionie koło palacza, to wtedy ma naprawdę 90 minut bez tlenu.

0

A liczyłem, że się przebije w tym sezonie. No i wychodzi na to, że znów będzie trzeba udowadniać, że dla naszych graczy pozycja nie ma znaczenia i każdy może grać wszędzie. :)

0

Ależ ten Wenger szuka ratunku na ostatnią chwilę. :)

0

Może niech Anżi spróbuje kupić Ronaldinho, sprowadzić z USA Marqueza i powoli kompletować starą Barcelonę. :)

0

Zaragoza ma chyba zarząd komisaryczny i rzeczywiście jest na dnie finansowym, ale jakieś skromne transfery przeprowadzać może. Taki to świat futbolu. Skoro wielkie kluby mają olbrzymie długi, a i tak wydają gigantyczne sumy, to takiej Zaragozie kilka milionów na uzbieranie kadry na nowy sezon nie zrobi wielkiej różnicy.

0

W sumie statystyki w tej młodej Sampdorii bardzo przyzwoite, więc przy osłabieniu Barcy B powinno się dla niego miejsce znaleźć. Ale z drugiej strony, taka z niego nadzieja była, a tymczasem Messi czy Bojan w tym wieku grali już w pierwszej drużynie. Kto wie, co z niego jeszcze będzie...

0

Stekelenburg - van der Wiel, Pique, Puyol (c), Cole - Robben, Xavi, Iniesta, Sneijder - Messi, Villa. Trener - van Marwijk.

Trochę jestem mało obiektywny, ale co tam!

0

Ja byłem w tym roku na wygranej z Osasuną i w drodze do metra było naprawdę fajnie. A to co się działo po tym meczu to musiała być niewyobrażalna euforia. Ech... pięknie.

0

Guardiola tak ceni Toure, że wystawia go tylko od święta, by się chłopak nie przemęczał.

0

To Santos stać na opłacanie takiego kontraktu, jaki Robinho miał w Man City. Myślałem, że w Brazylii operują trochę innymi sumami... :/

0

-> Staszkastara

Po katalońsku.

0

Ja też kupiłem atlas. Bardzo ładne zdjęcia są w nim. No i mapy!

0

Nie wykorzystał potencjału, ale trzeba przyznać, że szybkość i ciąg na bramkę miał.

0

De Boer tak się wypowiada, jakby był agentem Suareza. ;D

0

A ile zarabiał wcześniej ktoś wie? Skoro wszyscy są pewni, że należy mu się podwyżka...

0

Spoko - 25 mln było za Czyhrynskiego i wygrana w Superpucharze

0

A jak graliśmy miniony sezon?

0

Dani_Alves20 - chcesz pozyskać Joe Cole'a by grał na lewej obronie? Dziwne...

0

A tak swoją drogą do kiedy Milito ma kontrakt?

0

A Forlan też by się nadawał do łatania dziur w pomocy jak Gudjohnsen?

0

Dostanie zastrzyk i jeszcze z Realem zagra. :D

0

Jak ktoś się dobrze zna na obróbce wideo albo na animacjach 3D, to niech przerobi tę sytuację Bojana i wrzuci tu GOLA młodego Krkica. :)

0

Ngiyabonga Konradinho!

0

To ja już wolę Bennedicta McCarthy'ego, choć już trochę podstarzały jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?