0

Valdes(Pinto)

Alves(Adriano) Pique(Milito) Puyol(Fontas) Abida(Maxwell)

Busquets(Mascherano)

Xavi(Keita)

Iniesta(Johnatan dos S.)

Messi(Jeffren) Pedro(?)

Villa(Bojan)

Jak widac ze skladem nie jest tak zle, jedyny mankament to lewe skrzydlo, ale wymiennosc pozycji w FC Barcelonie jest duza. Zmiennikiem dla Pedro moze byc Bojan, Jeffren, Iniesta, Maxwell, Iniesta a nawet Adriano. Oczywiscie w skladzie z wiadomych przyczyn nie ma Ibry..kto wie? moze zostanie.

Nalezy jednak pamietac ze mamy jeszcze w skladzie Caceresa, Hleba(najprawdopodobniej obaj zostana wypozyczeni), Thiago, Bartre, Muniese, Romeu.

Poczekajmy okienko transferowe jest otwarte jeszcze kilka dni, moze uda nam sie kupic jakiegos skrzydlowego(Robinho)- ponoc jezeli odejdzie to do Wloch lub Hiszpanii(Milan i Barca)...jezeli Milan kupi Ibre to nie kupi Robinho, wiec moze Brazylijczyk dolaczy do Barcy?!

Osobiscie wolalbym zeby Ibra zostal, ale my mozemu tu tylko gadac a i tak decyzje podejmie Guardiola ew. Rosell.

Pozdro, Visca el Barca!!!!

0

Dziękujemy za wszystko Roonie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?