SuperFox1992
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes(Pinto)
Alves(Adriano) Pique(Milito) Puyol(Fontas) Abida(Maxwell)
Busquets(Mascherano)
Xavi(Keita)
Iniesta(Johnatan dos S.)
Messi(Jeffren) Pedro(?)
Villa(Bojan)
Jak widac ze skladem nie jest tak zle, jedyny mankament to lewe skrzydlo, ale wymiennosc pozycji w FC Barcelonie jest duza. Zmiennikiem dla Pedro moze byc Bojan, Jeffren, Iniesta, Maxwell, Iniesta a nawet Adriano. Oczywiscie w skladzie z wiadomych przyczyn nie ma Ibry..kto wie? moze zostanie.
Nalezy jednak pamietac ze mamy jeszcze w skladzie Caceresa, Hleba(najprawdopodobniej obaj zostana wypozyczeni), Thiago, Bartre, Muniese, Romeu.
Poczekajmy okienko transferowe jest otwarte jeszcze kilka dni, moze uda nam sie kupic jakiegos skrzydlowego(Robinho)- ponoc jezeli odejdzie to do Wloch lub Hiszpanii(Milan i Barca)...jezeli Milan kupi Ibre to nie kupi Robinho, wiec moze Brazylijczyk dolaczy do Barcy?!
Osobiscie wolalbym zeby Ibra zostal, ale my mozemu tu tylko gadac a i tak decyzje podejmie Guardiola ew. Rosell.
Pozdro, Visca el Barca!!!!
0
Dziękujemy za wszystko Roonie!!