ale z was sa pieprzeni hipokryci. Jakis czas temu jak messi byl bez formy, w meczu przebiegał mniej niz bramkarz to wszyscy jednogłośnie krzyczeliscie "to wszystko przez sprawy zwiazane z podatkiem, nie mozna miec mu tego za zle skoro ma problemy w zyciu rodzinnym". teraz jak jego przeciwnik do nastepnej zlotej pilki ma klopoty to pojawiają sie miliony komentarzy odnosnie jego slabej gry. swoja droga beka, ze wiekszosc postow na calej stronie fcbarca.com jest odnosnie realu, a przede wszystkim cristiano. gratuluje prawdziwych kibiców, których jest tu garstka :)
Komentarze
2
0
haha akurat nie trafiles. ogolnie mam polewke i z kibicow realu, jak i rowniez barcelony. lecz to co sie tutaj dzieje przekracza wszystkie granice.
0
0
0
3
ale smieszek z Ciebie he he he
2
1
smiesznie sie czyta te wasze komentarze :D
1
ale z was sa pieprzeni hipokryci. Jakis czas temu jak messi byl bez formy, w meczu przebiegał mniej niz bramkarz to wszyscy jednogłośnie krzyczeliscie "to wszystko przez sprawy zwiazane z podatkiem, nie mozna miec mu tego za zle skoro ma problemy w zyciu rodzinnym". teraz jak jego przeciwnik do nastepnej zlotej pilki ma klopoty to pojawiają sie miliony komentarzy odnosnie jego slabej gry. swoja droga beka, ze wiekszosc postow na calej stronie fcbarca.com jest odnosnie realu, a przede wszystkim cristiano. gratuluje prawdziwych kibiców, których jest tu garstka :)
1
Krol wraca :)))))