4 sierpnia 2008, 01:25
0
BAN by Pershing
3 sierpnia 2008, 00:24
Jeszcze przegracie!!!
3 sierpnia 2008, 00:23
Barca jest niczym bez Messiego... Szanujcie Messiego bo bez niego byscie sie w lidze nie utrzymali!!! HALA MADRID!!!
3 sierpnia 2008, 00:22
Moze wam byc ciezko z Wisla lub Beitarem... raczej nie wygra Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN by Pershing
0
Jeszcze przegracie!!!
0
Barca jest niczym bez Messiego... Szanujcie Messiego bo bez niego byscie sie w lidze nie utrzymali!!! HALA MADRID!!!
0
Moze wam byc ciezko z Wisla lub Beitarem... raczej nie wygra Barca
0
Moze wam byc ciezko z Wisla lub Beitarem... raczej nie wygra Barca
0
Barca jest niczym bez Messiego... Szanujcie Messiego bo bez niego byscie sie w lidze nie utrzymali!!! HALA MADRID!!!
0
Jeszcze przegracie!!!
0
BAN by Pershing