Survier
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej, mamy szeroką kadrę, ale ilu tak naprawdę zawodników jest z TOP'u?
Gdy porównamy nasz pierwszy skład z np.Bayernem, który został zdominowany przez City:
Coman i Gnabry są lepszymi skrzydłowymi niż każdy z naszych.
Pavarda i Daviesa uważam za lepszych od Desta/Roberto i Alby.
Kimmich jest lepszy niż jakikolwiek nasz pomocnik.
Araujo, Pedri i Lewy to moim zdaniem jedyni zawodnicy, którzy należą obecnie do czołówki światowej.
Koniec końców, wolę, abyśmy byli kolektywem, drużyną, a nie zlepkiem indywidualności, ale czasem/często te indywidualności wygrywają mecze...
1
@pacior95 no dokładnie raz xd Araujo miał tą samą sytuację. Piłka pod podeszwą uciekła na aut.
Ale napisze gościu "tyle razy" i zbierze herby xd
3
@QuentinTarantino bardzo podobni zawodnicy
0
@messi564 dokładnie.
1
Xavi wypowiada się o Pique. Panie Xavi, akurat Pique wciąż prezentuje poziom godzien Barcelony, czego nie można powiedzieć o Albie i Busquetsie.
Pique męczony kontuzjami, ciężko haruje na treningach i na boisku, czego nie można powiedzieć po Jordim i Sergio.
Rozumiem, że są pewne sympatie, ale warto odłożyć emocje i sentymenty na bok.
0
Busquets i Alba out.
Alba był tragiczny, Balde nie pokazał nic spektakularnego, ale graliśmy przeciwko Realowi, a nie ogórasom typu Miami czy Olot.
Busquets w rozegraniu kilka katastrofalnych piłek, a obronie pasywny.
Nico tak samo jak Balde nie zaprezentował niczego spektakularnego, ale w rozegraniu bardzo dobrze, bez wsadzania kolegów na minę, w defensywie kilka pomyłek, ale też kilka dobrych bloków i odbiorów.
2
@pt9 kawał fajnego czego?
6
Aubameyang to jest takie ciało obce co mecz XD
Dobrze, że chociaż umie czasem nogę wsadzić xd
1
Dembele zajebiste spotkanie xX
1
Destinho Serg? TOP
3
Casemiro bez kartki :D
5
Mam wrażenie czy po zejściu Busquetsa gra się uspokoiła? :D
7
Roberto za Pedriego :D :D
0
"Jak nie ma Benzemy na boisku, to dopiero widać jego wpływ na grę"
20
Busquets był bliski asysty, na szczęście średnio inteligentny sędzia przerwał grę xD
6
Panie Xavi, przesuń pan Raphinhe na PS, bo nie chcę oglądać taktyki 1000 i jednej wrzutki.
0
Nie spodziewałem się Raphinhi na LS, tylko Dembele.
0
@JimMorrisonFCB fizycznie jest lepszy od Alby xd
Właśnie wchodzi, więc zobaczymy
0
@clyde szybki refund wleci
0
@Jasialdinho no dzisiaj gramy. 4-3-3 często przechodzi w 3-4-3
0
@JimMorrisonFCB przez kogo XD
0
@OnlyCules mentalna na pewno
0
@FCB_dimiC żarcik
0
@agaFCB a ja wolę zobaczyć Nico i Kessiego w środku, Balde na LO i Dembele za Fatiego
6
Ustawiane dymy pod publikę niczym na konferencjach FAME
107
Rodrygo pajac. Dopiero co przestał do nocnika się załatwiać, a Busquetsa będzie popychał
2
Busquets to jest mózg......
0
@VamosVamos podbijam
0
@Janas11224 skisłem XD
0
@Kondziubarca ironia xd gdy zaliczył asystę do Raphinhi xd