3

Hehe to co sędzia odpieprza to śmiech na sali

7

@talizmo graliśmy też z liderem seria a i wygraliśmy mecz meczowi nie równy

0

Będą mieć ciepło jak będą wyjeżdżać ze stadionu

3

Lenglet?? No bez jaj

0

Ledwo go rękawiczka machnął a padł jak by go z pieści walnął

0

Oby wygrali w regulaminowym czasie gry bo przed meczem z Realem najmniej potrzeba 120min w dzisiejszym meczu

2

Sędzia jest tragicznie słaby

0

Tu trzeba strzelić na 2-1

1

Ale Auba dziś slabiutki

0

Ale to pedri Robił hahaha

0

My się módlmy żeby na 1-1 strzelić bo o wygrana ciężko to widzę

0

Ale to co sędzia odwala to się w głowie nie mieści

1

Ciężki mecz nas czeka

2

Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego że to są tylko przewidywania dzienikarzy?? Przecież nie ma oficjalnej wiadomości ile Barcelona ma dostać. Ja myślę że tam grube miliony Barcelona. Jeszcze będziecie mówić że laporta z zarzadem zrobili interes życia.

0

Widzę komentarze że kessi słaby ze skończy jak song ( dla przypomnienia co Song później sam przyznał on przyszedł do Barcelony tylko po kasę wisiało mu to czy będzie grał czy nie więc miał w dupie swoją formę l) a może Kessi ma ambicje ma 25 lat i skończy jak Keita Paulinho. Czas pokaże ale za taki kontrakt ja jestem za bo potrzebujemy gościa który swoją siła powalczy w środku pola.

5

Terwz dwa ciężkie mecze w lidze z Realem i Sevilla

7

Rozwalają mnie komentarze że pójdziemy do Turcji tam napęwno przegramy mogliśmy przegrać z napoli nie było by wstydu. Ręce mi opadły to jak my się boimy jechać do Turcji to przypominam że zaraz po jedziemy na Bernabeu to tam może odrazu walkowera dajmy. Takie chorągiewy nie powinny kibicować Barcelonie idźcie sobie Real oglądać. Nie pozdrawiam

0

Co oni mają dziś z tymi wrzutkami przecież to tak wkurza ze szok

3

Nie potrafimy wygrać z drużyną która broni się przed spadnkoem w lidze tureckiej masakra

1

Nic tu nie wpadnie wstyd masarka jaka nędza dziś

6

Przecież na Adamie był karny jak byk co ten sędzia odwalił

0

Oho juz się zaczyna narzekanie na Ferrana

1

@ElKamil ta zmieńmy pol składu w przerwie będzie git

0

Gdzie są teraz Ci co mówili że ściągamy szrot. Pięknie Auba z traore zamykają gęby

3

Gol Aubameyang brawo

0

A co te Atletico taki rezerwowy skład wystawili?

1

Ale co jak co ale to co ter stegen odwalił to śmiech na sali

10

Tak się wszyscy śmiali z transferu Adama a on wygląda na boisku prze kozacko. 2 mecze 2 asysty a ile wygranych dryblingów. Oby tak dalej. Szkoda straconych 2pkt przed nami ciężki terminarz w lidze gramy z Valancja a potem z Atletico Bilbao

0

@kamilo0066 poczekamy zobaczymy jeśli złapie choć połowę formy będzie dużym wzmocnieniem

0

@Naturopata hehe jaka teoria spiskowa masakra xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?