Sylphir
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro to święto jest popularne w Hiszpanii to czemu katalończycy też z niego korzystają?
0
już nie mes que un club tylko ordinŕria del club, jak kazdy inny :)
0
Cwianiak,
oczywiscie, że mogę być obiektywny, nic bym nie pisał, gdyby nie spiny całej katalonii i was, wpadających na rm.pl też, że Real przepłaca, że real to, że real tamto.
Dla mnie nie jest problemem, że Real czy Barca wydają dużo, dla mnie jest problemem, że Laporta i reszta chcą udowodnić, że TYLKO ich transfery są idealne, a reszta postradała zmysły
0
cwaniak, czyli wg Ciebie będąc za Realem nie mogę obiektywnie uczestniczyć w tej dyskusji? Taka prawda, że cała Katalonia płakała, a teraz robi to samo. Pewnie to wszystko wina Realu, jak zwykle zresztą ;d
0
beka z barcy, najpierw cała katalonia + księża krzyczą, że real to psy i za drogo kupują, a teraz będzie 75 za zlatana jak się eto'o obrazi, ale zaraz pewnie laporta wpadnie i powie, że nie przepłacił tylko real to zrobił xdd
0
Jeśli myślicie, że znacie się lepiej na piłce od Pereza bo oglądacie mecze w telewizji i czytacie strony o tej tematyce to powodzenia.
Szkoda, że zarząd Barcy chociaż go docenia, bo wtedy za rok byłby pogrom :)
0
Kakę kupił w tydzień więc tępakiem bym go nie nazywał :)
najlepszy prezes jakiego sobie można wymarzyć niestety.
Hala Madrid!
0
Tak się wygrywa w lidze mistrzów, na wyjeździe się broni remisu, a u siebie atakuje. W rewanżu 3-1 i pozamiatane :)
0
michalfcb,
to nie są beznadziejne plotki, sam źle spojrzałeś, tekst ten jest ze strony weszło, tam jest dział blogi i ma tam swój blog Andrzej Niedzielan, który dodał ten wpis, następnym razem zamiast się spinać sprawdź 5 razy :)
0
teraz nic tylko czekać na komentarze kibiców Barcy, że to fart, toto lotek, whatever. Jeszcze 2 dni temu jak było głośno, że Real sfarcił, był cieńki, a jednak widać kto ma wole walki i umiejętności ;)
0
ahahahahaha szkoda, ze miał racje XD