Sylvvester932
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azrik Trzeba już mieć totalnie wykręcone spojrzenie na piłkę nożną żeby nie mieć swiadomości jak waznym piłkarzem jest dla nas Sergio nawet pomimo spadku formy w ostatnich latach.
0
@agrad0 nie widziałem głupszej opinii juz dawno. oglądasz w ogóle mecze? Za dużo narzekania we krwi xD Brednie
0
@mateusz1989VeB ale lekarze klubowi nie przeprowadzają żadnych operacji. Najlepiej pisać głupoty nie wiedząc nic o sprawie.
0
@panczo Sprawa Havertza jest specyficzna i On tak naprawdę dopiero teraz zaczyna łapać rytm meczowy bez żadnych problemów, bo wcześniej jakoś dość ciężko przechodził covida i jeszcze kilka jakiś spraw, także powoli pokazuje swój talent i jest młody oraz ma świetnego trenera, który wie co robi, więc nie łudźmy się, że ktoś tam w ogóle wpadnie na taki pomysł.
0
@wojpie6377 xD
1
@4Fabregas4 Sugerowanie, że każdy transfer był klepnięty przez Guardiolę. Tak naprawde to tylko Czygrynski był jego życzeniem, a poza tym trenerzy w Barcelonie nie mają zazwyczaj wpływu na transfery, a juz na pewno nie decydujący. Miejmy nadzieję, że to się teraz trochę zmieni przy Ronaldzie.
2
@marcin000019 Fabrizio Romano juz wczoraj podawał, że dojdzie do takiego spotkania.
3
@qbarca mam nadzieję, że tacy jak Ty przestaną wreszcie zabierać głos, bo tylko Was zwyzywać za tę głupotę.
0
@Toothy192 Zacznijmy w ogóle od tego, że jego zdrowiem nie zajmuje sie sztab medyczny Barcelony, tylko lekarz wybrany przez piłkarza i tak samo jest w przypadku Umtitiego
0
@Herbert Na szczęście to tylko Twoje zdanie i nie musimy się nim przejmować.
2
@martin86 chyba inny mecz niz wszyscy oglądałeś malkontencie.
0
@Greenalley Frenkie nie jest rozgrywającym. O czym mowa w ogóle.
0
@hazo428 był jakiś lepszy transfer?
0
@hazo428 SUAREZA
0
@Coutinho007 Potrzebujemy kogoś kto powalczy również fizycznie, a GJ nie należy do największych
0
@Jacku1990 xD
Ty chyba kawy jeszcze nie wypiłes
0
@Aleks27 bo nie nadaje się na lewe skrzydło. Nie jest dryblerem ani szybkościowcem. Potrzebujesz jeszcze jakiś argumentów?
0
@Maciej061 Griezmann w kazdym innym klubie byłby wiodącą postacią, ale u nas po prostu niestety go marnują.
2
Nie ma gorzej zarządzanej drużyny niż Barca, tylko dlatego iż takie już zbankrutowały.
2
@Naturopata xD Rzeczywiście, miał 3 miesiące bez piłki, ale nie mógł zmienić planu treningowego xD Nazywanie nieprofesjonalnym gościa, który miał jedną kontuzję w zawodowej karierze to wielki żart.
0
@xavi890 Nie wiem jak trzeba być odciętym żeby pisać ze Antoine nie nadaje sie do Barcy. Nie gra na swojej pozycji i tyle. Ile razy by nie grał na swojej nominalnej to jest najlepszym zawdnikiem na boisku.
0
@denks1984 potzrebujemy 9, a nie skrzydłowego.
0
@goomc kadra bez skrzydłowego xD
0
@Piter1369 ha ha
0
@sokotBardzo nieładnie to jest nie płacic za wykonaną pracę.
0
@stone80 Piłka nożna opiera się bardziej na TU i TERAZ. Rozumie, że w przeszłości zagrał wiele rozczarowujących Cię spotkań, ale w tym sezonie gra naprawdę bardzo dobrze kiedy juz dostanie szanse i należałoby sie skupić na ocenie AKTUALNEJ formy zawodnika, a nie wiecznie jęczeć o "kiedyś to było"
1
@Midast Jak można w ogóle w jakikowiek sposób mieć pretensje do Rakitica za wczorajszy mecz?!
0
@monsterrize Vidal wydaje Wam sie bardziej wartopściowy, bo utożsamiacie go z charakterem przywódczym czego odmawiacie Ivanowi, ale Rakitic ma o wiele wieksze umiejetnosci piłkarksie
1
@hazo428 bzdury
18
Nie rozumiem o co Wam chodzi, bo jak gra to naprawdę daje jakość tej drużynie