0

"Lucho już w Barcelonie robił coś podobnego m.in. z Leo Messim."
I jak fajnie skomentował Leszek Orłowski i o mało się stracił pracy...:D

0

@partymaker dokladnie

4

@MaFCB ....i nie przeciętna oczywista analiza tych dwóch typków przy ekranie

3

Smuda jest wolny

0

@kinioo :D:Dddddd

0

@cyron1 ;) też się oglądało

0

@Tomala15 no i cię ruchają na hajs, ja mam wszystko i płace 61,79 ale to tylko dygresja VeB

0

@4Fabregas4 no masz rację

0

@4Fabregas4 no ale jak raz wzięli raport na np sędziego X to po co mówią drugi raz na niego brać raport skoro już mają...

0

@Sc00rwiel
Brazyliczykom zaczyna odpie***ć dopiero bo 3-4 sezonach w Europie, ale oby w tym przypadku tak nie było

0

@Tomek54321 czasem takie coś może by dodatkowym impulsem, wykrzesaniem jeszcze resztek zaangażowania

5

....pod warunkiem że nie jest kontuzjowany

1

@Maysterme pi***lenie..przepraszam za zwrot poniosło mnie

0

@Arczi87 zachowawczo i już wczuwa się taki ton...a jak dadzą 200 mln to niech idzie

2

Podobno Guardiola jest odpowiedzialny też za to że Angela Merkel została dłużej w polityce

4

@wasacz
Kolega wyżej poruszał się w sferze ironii, a zdrugiej strony może kmini Leoś ten mars ch*j wie :p

0

@Sapos93 chyba dobrze powiedziane

2

"A Wy, co sądzicie o Roberto Firmino jako potencjalnym zmienniku Roberta Lewandowskiego?"

A może na odwrót ? Kto wie...

9

@PatrykBarca dziś pośród tego składu pewnie gwiazda by była...

1

@qbuteq że albo sąd albo niech ciagna pęto

1

Zaraz się wszyscy rozpruja na wszystkich :p

2

@Bisz :D podałeś tyle wad tego samolotu, że on za chwilę pier***nie...:(

0

@swer2251 no tak ale mi chodzi o to że nie przegraliśmy z menchesterem dwóch kolejnych meczów tylko jeden :))

0

Początek artykulu" dwie kolejne porażki z menchesterem i porażka z Almerią.." jak dwie porażki remis i porażka

0

Brak Pedriego, trochę(bardzo, chciał niechcial) brak Dembele i się robi problem, to tak jak real...wystarczy że bezema nie gra i już im się gra sypie.
VeB

0

@FLYP
A no właśnie..:))

1

@ini_barca
Nie sposób się nie zgodzic

2

@Pedri16Future "...jeśli kłamie to mam nadzieję.." -że jej ktoś na serio przetrzepie dupsko :O
VeB

2

@mikokarla
Przyglądałem się wczoraj i w sobotę juwentusowie chciałem wiadomo zobaczyć jak kopie nasz chłopak, no to juwe ma ciężki okres... Jest bardzo słabe, to a propos jak PSG jest słabe :D
W teorii wciągamy obie drużyny nosem..

1

@Wicix no prawie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?