Sylwinho2823
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kielce
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Lucho już w Barcelonie robił coś podobnego m.in. z Leo Messim."
I jak fajnie skomentował Leszek Orłowski i o mało się stracił pracy...:D
0
@partymaker dokladnie
4
@MaFCB ....i nie przeciętna oczywista analiza tych dwóch typków przy ekranie
3
Smuda jest wolny
0
@kinioo :D:Dddddd
0
@cyron1 ;) też się oglądało
0
@Tomala15 no i cię ruchają na hajs, ja mam wszystko i płace 61,79 ale to tylko dygresja VeB
0
@4Fabregas4 no masz rację
0
@4Fabregas4 no ale jak raz wzięli raport na np sędziego X to po co mówią drugi raz na niego brać raport skoro już mają...
0
@Sc00rwiel
Brazyliczykom zaczyna odpie***ć dopiero bo 3-4 sezonach w Europie, ale oby w tym przypadku tak nie było
0
@Tomek54321 czasem takie coś może by dodatkowym impulsem, wykrzesaniem jeszcze resztek zaangażowania
5
....pod warunkiem że nie jest kontuzjowany
1
@Maysterme pi***lenie..przepraszam za zwrot poniosło mnie
0
@Arczi87 zachowawczo i już wczuwa się taki ton...a jak dadzą 200 mln to niech idzie
2
Podobno Guardiola jest odpowiedzialny też za to że Angela Merkel została dłużej w polityce
4
@wasacz
Kolega wyżej poruszał się w sferze ironii, a zdrugiej strony może kmini Leoś ten mars ch*j wie :p
0
@Sapos93 chyba dobrze powiedziane
2
"A Wy, co sądzicie o Roberto Firmino jako potencjalnym zmienniku Roberta Lewandowskiego?"
A może na odwrót ? Kto wie...
9
@PatrykBarca dziś pośród tego składu pewnie gwiazda by była...
1
@qbuteq że albo sąd albo niech ciagna pęto
1
Zaraz się wszyscy rozpruja na wszystkich :p
2
@Bisz :D podałeś tyle wad tego samolotu, że on za chwilę pier***nie...:(
0
@swer2251 no tak ale mi chodzi o to że nie przegraliśmy z menchesterem dwóch kolejnych meczów tylko jeden :))
0
Początek artykulu" dwie kolejne porażki z menchesterem i porażka z Almerią.." jak dwie porażki remis i porażka
0
Brak Pedriego, trochę(bardzo, chciał niechcial) brak Dembele i się robi problem, to tak jak real...wystarczy że bezema nie gra i już im się gra sypie.
VeB
0
@FLYP
A no właśnie..:))
1
@ini_barca
Nie sposób się nie zgodzic
2
@Pedri16Future "...jeśli kłamie to mam nadzieję.." -że jej ktoś na serio przetrzepie dupsko :O
VeB
2
@mikokarla
Przyglądałem się wczoraj i w sobotę juwentusowie chciałem wiadomo zobaczyć jak kopie nasz chłopak, no to juwe ma ciężki okres... Jest bardzo słabe, to a propos jak PSG jest słabe :D
W teorii wciągamy obie drużyny nosem..
1
@Wicix no prawie :)