0

@Benz Jak miał 18 lat to oferował się Barcelonie,ale Barca postawiła na Dembele,były rozmowy nawet.

0

@Benz Jak by była kasa to by przyszedł,mógł przyjść jak miał 18 lat i stać się legendą,ale wybrali Dembele.
Bo były nawet rozmowy.

0

@takisobiektos Powstanie pod szyldem UEFA i tak czy siak Anglia dalej będzie najbogatsza.

0

@takisobiektos Nie wiadomo czy by to wogole wypaliło i tak jest już po ptakach.
Ajax lata temu też był medialny.
Czasy się zmieniają.

0

@HighestInTheRoom Kto Tebasa wybrał,nie przedstawiciele z drużyn La Liga?
No własnie to w czym problem?

0

@Chaoss Biznes, ale dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Francja pomimo Lyonu i PSG też dużo wydaje.
Sami wybrali Tebasa to nie wiem o co ten płacz.

0

@masq Było minęło i tak większość wiedziała,że z tego nic nie wypali.
PSG siedziało na dupie i dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń.
Nie da się pokonać armi UEFA i FIFA.
Jak Real by odszedł z LM to City i inne kluby mogły by w niej zostać bo i tak są ( mają miliarderów).

0

@HighestInTheRoom Dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Przecież sami sobie Tebasa wybrali.

0

@Chaoss Nie było tak,że Real przyczynił się do nazywania Barcy oszustami?

Moim zdaniem z wrogiem nie powinno się wchodzić w spółkę interesy i to jeszcze przeciwko UEFA,gdzie może grozić wykluczenie z rozgrywek.

0

@hayek Myślę,że przejmie Arab jak już coś.

0

@masq Dlaczego Barcelona ma wchodzić w układy z Realem?

0

@FcPortoFan1999 To będę nowe rozgrywki czy dalej LM.
Jedna tabela czy jak to będzie wyglądać?

1

@takisobiektos No a Real jak nasrał na Barcę,która i tak w kryzysie.
Niech sobie sam gra w swojej Super Lidze.
Real ma dużo pieniędzy więc walczyć może bo ich nie czekają sankcję

0

@takisobiektos Ciekawe czy kolejny talent na miarę Boskiego Hiszpana.

3

Super,że nie będzie tej Super Ligi Perez niech sam się weźmie za UEFE skoro kasiasty jest.

0

@Firestone Pedri to już bardziej do PL pójdzie ewentualnie do Realu jak Barca stanie się drużyną średnią. (Dzięki Jebasowi)

0

@bartas97 Chodziło o czas przyszły,ale jeżeli liga będzie słaba to o ZP mogą zapomnieć ewentualnie przy wygranej w LM. Taki Erling ma dużo trudniej bo konkurencja dużo lepsza.

Dla mnie Anglia mogła by być taka NBA w sumie najbogatsza liga.
Nie wiem czy Barcelona i Real mieli by pewne Top5 na koniec roku w PL.

0

@FcPortoFan1999 podziwiam was,że chce się wam oglądać jak ktoś gra na kompach.
Nie lepiej samemu pograć?

1

@ZiggyStardust Do Barcy i Realu najlepsi nie zaczną przychodzić jak stanie się średniakiem.
Ładnie PL odjeżdża.
Ciekawa jestem czy Angielska nie stanie się kiedyś coś na wzór NBA czyli liga dla najlepszych.

1

@mrboom dziwne,że zakazenia nie dostał skoro to rana otwarta a do tego z insektami.

0

@Ghostface Z Pewnością Messi ostatni haha.
Prime Messi rekord goli a do tego znakomita technika,multum goli po minieciach przeciwnika.

1

@takisobiektos Nie mi to oceniać,ale śmiesznie to wygląda skoro reprezentuje AFA a lajkuje posty o kupionym mundialu.
Czyli sama gra dla oszustów?
Na jej miejscu staralabym się o obywatelstwo Portugalskie.

Nie dziwię się,że Argentyńczycy ja hejtuja skoro lajkuje posty czy tam pisze o kupieniu Mundialu przez reprezentację, którą sama reprezentuje.
Gorzej się upokorzyć nie da jak grac u oszustów,według niej.

2

@takisobiektos Od atencji?
Wiesz co to słowo oznacza wogole?
Ja nie piszę na głownej o innym użytkowniku,żeby wbić szpileczke.
Konto mam tu 10 lat prawie i komentarzy o połowe mniej od Ciebie,gdzie ty masz od końca 2018 roku.

0

@FCB_dimiC Jakie dymy twój kolega atencjusz szuka dymów.

1

@BorzyKrzys No jasne a jak?
Ogólnie nie przystoi kapitan lajkowac postów o tym,że jej reprezentacja kupiła Mundial skoro sama ja reprezentuje o jest kapitanem.

3

@takisobiektos Ja mówię,kto może?
Chłopie,ale ty jesteś odklejony.
Napisałam,że fajnie by było jak by jej zabrali opaskę za pisanie,że Mundial pod Argentynę.
To tak jakby Ewa Pajor mowiła o reprezentacji Polski.
No,ale ty musiałeś napisać osobną dyskusję,aby zielone się zgadzały.
Farmazeusz.

Jak będziesz bił do mnie,że ja nie kibicuje Polsce tylko Argentynie to różnica jest taka,że ja właśnie jestem randomem tak jak ty a ta dziewczyna reprezentuje Argentynę i "AFA" a nie "sra" się tam,gdzie się siedzi tym bardziej będąc kapitanem.

3

@PatrychoO Śmiech na sali i to jeszcze kapitan żeńskiej reprezentacji.

Powinna reprezentować Portugalię a tą trzecia gwiazdkę skoro wytatuowała to zamazać.
FIFA i świat pamięta Messiego a Yami Ronaldo.

Fajnie jakby dostała degradację bo nie przystoi pani kapitan lajkowanie postów o Mundialu pod Argentynę.
Szkoda tylko,że tak dumnie panoszyła się po zwycięstwie Argentyny nad Francją i fetowala dla zasięgów.

1

@AFA90 Szkoda,chciałabym zobaczyć Gio w Aston.

1

@escarabajo Same nie,ale bramkarka to numer 1,więc była by 8 plus jeszcze Pina. :-)

1

@escarabajo A wiesz,że prawdopodobnie ta drużyna składała by się z 9 pań albo i lepiej bo reszta Barcelonek bojkotuje kadrę np Panos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?