Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 No wiadomo,teraz ARG ma dalej Di Marie +Lautaro(świetne liczby w repce) młody Alvarez.
Pomoc to Enzo MC Allister a nie tartak pan Biglia.
A i Dybala ostatnio w Romie dobrze grał. Tylko na czy się zdąży wykurować Paulo.
0
@Luciano99 Była fajna,ale tam grał w podstawie Demichelis,Biglia,Higuain czy Garay już po swoich najlepszych latach. I dziadzio Palacio.
Nie mieli takiej kadry jak ta
1
Znakomity Martinez na bramce.
Obrona to-Molina-Romero-Otamendi-Tagliafico+ Martinez, Medina( bardzo dobre występy w Lens)
Pomoc- De Paul,Paredes,Guido,Enzo( świetne noty w Benfice zbiera,po sezonie odejdzie zapewne do giganta) + MC Allister,który jest znakomity w Brighton i też zapewne już na niego polują kluby,Papu
Atak to Messi,Di Maria,Lautaro + Alvarez ostatnio znakomite noty w City,Tutu Correa i Correa z Atleti.
Naprawdę jest to solidna drużyna z mocnymi nazwiskami.
7
@MESSIah16 Dla mnie jest to zupełnie inna Argentyna niż w 2018.
Po bardzo długiej przerwie w końcu sięgnęli po trofeum reprezentacyjne i nie ma już takiego ciśnienia.
Jak ich oglądam to widzę ogromne zaangażowanie i chęci. Biegają przez 90 min nie odstawiając nogi.
Jak dla mnie są świetnie wyszkoleni technicznie a do tego skład mają naprawdę bardzo dobry,lepszy niż z 2014 i to na pewno.
0
@mekston Jak by zajęli 2 miejsce to lądują po drugiej stronie z Anglią i resztą.
2
@Lionel_Messi10 Foyth jedzie na MŚ?
1
@Lionel_Messi10 Bardzo możliwe ,że LIO zagra na następnych,szczególnie że będę za 3,5 roku a więc będzie zaczynał 39.
1
@cris2706 Dokładnie Leo już jest najlepszy w historii,wygrana w Mundialu będzie dodatkiem i oby bo pięknym! :-)
0
@Piorun Jedzie na Mundial,grał już ostatnio końcówkę.
0
@MesQueUnClub96 To co ? Nagle cała Europa słaba?
To w takim razie Polska najlepsza.
4
Moim zdaniem Argentyna ma duże szanse na Mundial.
Warunki pogodowe raczej będę sprzyjały drużyna z Ameryki Południowej ( przyzwyczajeni do ciężkich warunków).
Wygrają będzie miło,przegrają będzie przykro. Ale ja tam w nich wierzę!
Praktycznie 80% ludzi skazywało Argentynę na pozarcie z Włochami a skonczyło sie 3:0 dla Albicelestes.
Ja tam widziałam ogromne zaangażowanie,pressing i świetną technikę.
Porównajcie sobie boiska w Ameryce Południowej do boisk Europejskich (jakoś)
na Wembley piłeczka chodziła pięknie.
Tak wiem. Większość z was powie,że to byli Włosi bez formy,kryzysie.
Moim zdaniem w tamtym finale nawet Anglia nie miała by szans z Argentyna.
Bramka obsadzona bardzo dobrze.
Obrona solidna na czele z Otamendim i Romero.
Pomoc bardzo dobra.
Atak znakomity.
Rok 2014 -Argentyna miała słabsza kadrę a dotarła do finału.
2018-ogromny kryzys a brakło nie dużo do dogrywki z Francją.
Dla mnie są jednym z faworytów,widać u nich ogromną przemianę fizyczna i mentalna.
Pamiętam jak do 2020 95% strony twierdziło,że Messi nigdy nie wygra trofeum z dorosła reprezentacja Argentyny.
Mamy 2022 a Leo ma 2 takie puchary.
Messi to MŚ U20, mistrz Olimpijski, COPA, Finallisima. Brakuje mu tylko MŚ chociaż i tak ma srebrny medal.
Życzę mu tego z całego serca bo jest to piąte brakujące ogniwo,które może zawisnąć na jego szyi.
Vamos Albicelestes!
Kochamy Cię Argentyno!
Od Maradony,Batiego,Crespo po Leo Messiego i dalej po zakończeniu kariery Leosia będziemy wspierać Albicelestes wtedy już na czele z Alvarezem i Enzo!
Vamos Argentina!
0
@Jacob94 Ta Brazylia co w 14 i 18 miała zamieść wszystkimi podłogę?
0
@Rust_Cohle Wygrają to będzie miło,nie to przykro.
Ale ja w nich wierzę,ta drużyna ma ogromny potencjał.
Włosi są ME a Argentyna ich zabiegała.
Zobaczyć,że kraje z Ameryki południowej będę lepiej fizycznie przygotowani na takie upały bo u nich to norma.
2
@Rust_Cohle Jak wygra to będzie Ci potrzebna maść na ból dupy.
Tak samo mowilscie,że Włosi pożrą Argentynę a skonczyło się inaczej.
3
@Lionel_Messi10 oby pojechał bo jest w kadrze bardzo dobrym zawodnikiem. :-)
2
@Lionel_Messi10 Vamos Argentina!
1
@Rust_Cohle XD myslałam,że o Martinelliego chodzi bo jeszcze nie sprawdzałam powołań.
Zaskoczę Cię,ale dużo wiem.
0
@Medium Moim zdaniem to Gabriel lepszy niż Rodrygo i dziwię się z braku jego powołania.
0
@AmigoBlancos Argentyna wygrywa, Polska wychodzi z drugiego i zajmuje 3 miejsce na MŚ. Portugalalia zajmuje 3 miejsce w grupie.Co wybierasz?
0
@barti_VEB97 Tak jak ty Portugalię?
2
@Lionel_Messi10 Muszę mieć,Leo kocha Barcelonę a Ci hejterzy tylko mu zazdroszczą wszystkiego.
Messi ma hejterow bo jest najlepszy l, co do jego osoby to nie wiem jak można go nie lubić. Skromny i pokorny.
2
Mi się wydawało,że zawodnik Interu dotknął.
Ale w spowolnieniu chyba ręką Danilo
1
Julian Alvarez jest za dobry na rezerwowego a przy tym jest młodziutki i musi się rozwijać.
Jeżeli Pep nie znajdzie miejsca dla Erlinga i Juliana to jestem za tym,aby Julian odszedł do klubu,gdzie będzie miał minuty.
Mega potencjał na kolejnego Aguero/Teveza.
0
@Bogan Łooo ładnie.
0
@norbi77 sama nie wiem to i to tyle samo liter/cyfer.
10
Ten czas szybko leci w styczniu 2k15 minie mi 8 lat na stronie a pamiętam jak bym wczoraj to konto zakładała.
Stronę śledzę od września 2k14.
Pamiętam to zwalnianie "wuefisty" i piękny styczeń.
To było coś! Liczę na powrót mojej ukochanej drużyny do Topu i znowu tej pięknej radości.
Oprócz zwyciest duża radość sprawa mi jak widzę tych młodych chłopców Pedriego,Gaviego,Balde bo wiem, że z nimi za kilka lat będzie pięknie.
0
@Ascend Powinna dalej się rozwijać sportowo.
Chodzi mi głównie o to,że Emma po wygraniu US Open stała się gwiazdą komercyjną. Zamiast dalej ciężko trenować i dążyć do celu została celebrytka.
2
LL nie ma szans rywalizować z PL.
Emery,który z Villarealem dotarł do połfinału zawinał się do Aston.
Skusiły go pieniądze i hype tej ligi.
Ten trener jest stworzony do prowadzenia 2 czy 3rzednych klubów i wcale się nie zdziwię,jeżeli Aston zaskoczy w przyszłych sezonach czy to w lidze czy pucharach europejskich.
1
@Encore Przy Messim to wiadome,ale chociaż koło Neymar mógłby postawić swój pomnik w Barcy. (Chodzi mi o to,że Ney ma legendę w Barcy i Moo ze swoim talentem również by mogł być gwiazdą Barcy.)
0
Egipski Messi w formie. Szkoda,że nigdy nie było dane zagrać mu w Barcy bo gość jest Topem.