0

Rafinia dzisiaj świetnie.

0

Ja kibicuję Djokovicowi.

0

Gratulacje dla rodziców.

1

Neymar ma niespełna 23 lata a jest już w gronie najlepszych piłkarzy na świecie.

4

Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem.

0

I bardzo dobrze

1

Real nie wygra Lm i ligi bo to Barca je zgarnie :).

0

Neymar Gooool :).

0

Neymar pięknie!.

0

Musimy to wygrać. VeB

0

Dokładnie.....

0

Neymar od zawsze marzył aby grać dla Barcelony!

0

Widocznie Marquinhos przemyślał swój błąd, fajnie jak by Barca kupił go i Laporte bo myśle,że stworzyli by razem świetny duet. (Oczywiście przyszły)

0

Wątpię, tam mają dużo pomocników, nawet Isco który jest bardzo dobrym piłkarzem nie dostaje szans ( Jeżeli gra Modrić).

1

Rok temu był z nim wywiad na onecie i mówił,że chciałby grać w Barcelonie albo Arsenalu.

0

Ponoć Paul Pogba marzy aby być piłkarzem Barcelony, więc bardzo możliwe,że będzie grał u nas :).

0

Nie ma się czym przejmować, przecież on nie jest jedynym talentem. Na świecie jest bardzo dużo takich zdolnych chłopaków jak on , a jak się ban na transfery skończy to Barca na pewno sięgnie po któregoś z nich.

0

Najlepszego Xavi :).

0

Dokładnie powinien dostać jakąś większą kare a nie tylko zawieszenie na jeden czy tam 2 mecze, bo to któryś z kolei jego wybryk. A tak to będzie bezkarny i bedzie sb pozwalał na takie zachowania.

0

Noooo, fajne ma Neymar te korki.

0

Na stronie Realu często przeinaczają, w sumie to wątpię ,aby tak powiedział ale wszystko możliwe. ( Kiedyś tam napisali,że Neymar głosował na Ronaldo a nie na Messiego).

0

Messi i Neymar pięknie dzisiaj zagrali. Marzy mi się potrójna korona. :)

0

Messi jtr hat tricka strzeli.

0

No wiem, ale po co go wypożyczać, z biegiem czasu to on stanie się podstawowym bramkarzem.... być może nawet i w tym sezonie.

0

Ja osobiście kibicuję Novakowi Djokoviciowi.

0

Mam nadzieję,że jtr za Ivana zagra Rafinha, bo jak najbardziej mu sie to należy.

0

Barcelona nie sprzeda tak znakomicie zapowiadającego się bramkarza :).

0

Te pomarańczowe to nawet ujdą, A tamte....paski powinny być pionowo!!!

0

Ale po to chyba są transfery,żeby się wzmocnić , nie mówie tu o całej rotacji składu tylko o kilku zawodnikach np; Pogba i Reus w pierwszym składzie a Mastour i Belg to by się dopiero ogrywali .

0

Jak by kupili tych 4 to by się nic nie stało, cały czas nie da się grać samą szkółką ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?