Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinia dzisiaj świetnie.
0
Ja kibicuję Djokovicowi.
0
Gratulacje dla rodziców.
1
Neymar ma niespełna 23 lata a jest już w gronie najlepszych piłkarzy na świecie.
4
Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem.
0
I bardzo dobrze
1
Real nie wygra Lm i ligi bo to Barca je zgarnie :).
0
Neymar Gooool :).
0
Neymar pięknie!.
0
Musimy to wygrać. VeB
0
Dokładnie.....
0
Neymar od zawsze marzył aby grać dla Barcelony!
0
Widocznie Marquinhos przemyślał swój błąd, fajnie jak by Barca kupił go i Laporte bo myśle,że stworzyli by razem świetny duet. (Oczywiście przyszły)
0
Wątpię, tam mają dużo pomocników, nawet Isco który jest bardzo dobrym piłkarzem nie dostaje szans ( Jeżeli gra Modrić).
1
Rok temu był z nim wywiad na onecie i mówił,że chciałby grać w Barcelonie albo Arsenalu.
0
Ponoć Paul Pogba marzy aby być piłkarzem Barcelony, więc bardzo możliwe,że będzie grał u nas :).
0
Nie ma się czym przejmować, przecież on nie jest jedynym talentem. Na świecie jest bardzo dużo takich zdolnych chłopaków jak on , a jak się ban na transfery skończy to Barca na pewno sięgnie po któregoś z nich.
0
Najlepszego Xavi :).
0
Dokładnie powinien dostać jakąś większą kare a nie tylko zawieszenie na jeden czy tam 2 mecze, bo to któryś z kolei jego wybryk. A tak to będzie bezkarny i bedzie sb pozwalał na takie zachowania.
0
Noooo, fajne ma Neymar te korki.
0
Na stronie Realu często przeinaczają, w sumie to wątpię ,aby tak powiedział ale wszystko możliwe. ( Kiedyś tam napisali,że Neymar głosował na Ronaldo a nie na Messiego).
0
Messi i Neymar pięknie dzisiaj zagrali. Marzy mi się potrójna korona. :)
0
Messi jtr hat tricka strzeli.
0
No wiem, ale po co go wypożyczać, z biegiem czasu to on stanie się podstawowym bramkarzem.... być może nawet i w tym sezonie.
0
Ja osobiście kibicuję Novakowi Djokoviciowi.
0
Mam nadzieję,że jtr za Ivana zagra Rafinha, bo jak najbardziej mu sie to należy.
0
Barcelona nie sprzeda tak znakomicie zapowiadającego się bramkarza :).
0
Te pomarańczowe to nawet ujdą, A tamte....paski powinny być pionowo!!!
0
Ale po to chyba są transfery,żeby się wzmocnić , nie mówie tu o całej rotacji składu tylko o kilku zawodnikach np; Pogba i Reus w pierwszym składzie a Mastour i Belg to by się dopiero ogrywali .
0
Jak by kupili tych 4 to by się nic nie stało, cały czas nie da się grać samą szkółką ;p