Sz4lony
Dołączył/a: czerwiec 2019
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te info cieszą bardziej niż transfery ;)
1
Dani słabo, Mingeza słabo, Tiki riki...
Daniemu można wybaczyć bo miał dłuższą przerwęale pozostała 2ka to nie powinna być pierwsza drużyna.
7
@NicoGonzalez Dajmy mu kolejne 5 lat ;)
0
@MrCental nie wiadomo czy Dembele przedłuży umowę, Demir raczej wróci do siebie, Braithwaite...nie wiadomo kiedy wróci do najwyższej formy (a na serio out)....zostaje
Fati, Memphis, Ferran, Abde
Przy czym nie wiem czy na tę chwilę Abde nie powinien grać tylko ze słabszymi rywalami.
0
cześć,
gdzie znajdę transmisję Barcelona - Madryt p.n kobiet
1
Obawiam się, że może się nie wpasować do Barcy. Z nim powinien przyjść jakiś stary wyjadacz (np. Cavani).
0
@Tomix_83 ja bym go bardziej widział na skrzydle. ma dobrą technikę i potrafi na skrzydle przejść przeciwnika, tylko brakuje mu ŚŃ do finalizacji. (oczywiście przy pełnym składzie to byłby raczej zmiennikiem Fatiego)
0
ile to już tych spotkań było...nic z nich nie wynika.
35
Gdyby jeszcze odeszli : Umtiti i Pjanić to kliknąłbym b. dobrze.
Miała być rewolucja - była
miało być cięcie kosztów - było
Mamy czystą kartę bez mega gwiazd...teraz czekam aż ograją się młodzi a inni wrócą po kontuzji.
44
Tak czytam te doniesienia i mam wrażenie ze Ilaixa wplątał się w jakąś trefną umowę z agentem, której nie może zerwać...bo to co się dzieje to parodia. Niby kocha klub ale nie mógł uzgodnić normalnego kontraktu. Niby zainteresowanie transferem ze strony Tottenhamu ale prowizja dla agenta absurdalna (o ile to nie plotki). Jego wypowiedzi na IG, że nikt nie rozumie co się dzieje (nie pamiętam dokładnie co powiedział). Śmierdząca sprawa
1
@catalanian09 kiedyś już była o tym dyskusja. Jednostronne zerwanie umowy powoduje to że klub przestaje płacić pensje zawodnikowi, ale zawodnik idzie do sądu walczyć o swoje. Sądy wszędzie działają tak samo, sprawy mogą się ciągnąć latami. Klub jest świadomy tego że przegra i będzie musiał wypłacić kase, ale dopiero po zakończeniu procesu. Można powiedzieć że taka płatność odroczona + jakieś zadośćuczynienie
3
@Magicc89PL Perez stawia jasne warunki i nie cacka się z gwiazdami jak to robił Bartek - szanuję.
14
@45M4R czekałem na to xD
3
@Coutinho007 Dokładnie. Niby 8 mln mniej niż mistrz ale biorąc pod uwagę bonusy za wygranie ligi to powinniśmy nawet lepiej wyjść.
Oczywiście mimo wszystko wolałbym top1 ale skoro już nie ma o czym marzyć..
1
chciałbym Erlinga bo to świetny, młody piłkarz ale boje się, że nie będzie do nas pasował
1
Peszko polubił FCB na insta...przypadek? xD
a na poważnie - umowa sponsorska na 500mln brzmi ładnie ale... mogą to być np. prawa do nazwy stadionu na 25lat (20 mln na sezon) czemu byłbym przeciwny
0
@Herbert gdzieś była zamieszczona informacja, że terminarz Superligi ma nie kolidować z aktualnymi rozgrywkami (ale teraz tego nie znajdę)
10
FIFA i UEFA zachowują sie jakby kluby były ich własnością. To tak jakby pracodawca zabraniał nam malować płot po godzinach pracy.
Zasadniczo sceptycznie patrzę na Superligę ale nie chce oceniać czegoś czego nie znam i nie poznałem wszystkich zasad
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dojdzie do tego, że mecze Superligi będziemy oglądać na Netflixie xD
edit.
w sumie jak teraz nad tym pomyślałem to nie jest zła opcja xD
4
Ciekawe co bardziej się opłaca...wygrać 4 mln i wypłacić zawodnikom premie za puchar czy przegrać i zgarnąć 3 mln.
0
FCB 2:0 PSG ????
0
pytanie trochę od rzeczy
Czy wie ktoś gdzie można zobaczyć jak grają nasze dziewczyny?
2
zrobił mi dzień xD Zapewne nic zabawniejszego już dziś nie przeczytam :)
0
Pamiętam jak kiedyś porównywało się Messiego i Robinho...
FCB jak każdy wie lepiej wyszła na swojej wtenczas młodej gwiazdce, mam nadzieje że będzie tak samo i tym razem.
(ps. nie życzę Vinicius-owi kariery Robinho)
5
@ArdoFCB zmiana pokoleniowa na miarę FCB :D
0
szkoda że Messi nie został zmieniony 20 min przed końcem spotkania. Wynik ustalony, chciałbym zobaczyć Dembele i Fatiego razem na skrzydłach
0
Wszyscy teraz chcą kupować w cenie Villi lub Rakitića
0
widać że trener próbuje coś zmienić, ogląda się to zdecydowanie lepiej.
Drużyna po zmianach...petarda. szkoda że taki skład nie wyszedł od początku ;)
0
chciałbym Bayern lub Liverpool, jak mamy być najlepsi to musimy sie mierzyć z najlepszymi :)