ten caly valdesiak za wrzucanie takich gownianych linkow powinien dostać bana na zawsze ;/
co do meczu, zaden ze mnie expert, ale wydaje mi sie ze za wolno, zdecydowanie za wolno... i messi spi, prawie nic nie zrobil przez calą polowe. Alexis za to zajebiscie, szkoda ze nie ma z kim grac bo wszyscy inni dosc ospale grają.
wierzę w końcowy sukces... 6 pkt straty to zaledwie dwie wygrane w granderby - Barca nieraz udowadniala ze stać ją na niemozlwe. Ale nawet jesli sukces w tym sezonie w lidze się nie uda, nie będziemy plakać. Przynajmniej zgubimy kilka tysięcy tych kibiców, którzy przegrywającej barcelonie kibicować nie chcą :)
msk11 zastanow sie co mowisz.. Messi ma o niebo gorszą technike od CR7? chyba smieszny jestes. Po prostu messi jest calym sobą skromny. Nie robi z siebie małpy i nie macha nogami wokół pilki z prędkoscią swiatla, on tylko trzyma noge blisko pilki i wprowadza ją w każdą wolną przestrzen miedzy rywalami jaką zauwazy. Tym róznia się Ci dwaj pilkarze jeśli chodzi o ich grę. A o zachowaniu poza boiskiem czy nawet gdy mamy przerwę w grze po np. faulu, to ja juz się nie bede wypowiadać.
bez sensu. wiadomo ze guardiola nie zrezygnuje w polowie sezonu z pracy w Barcy, a trenera potrzebują juz niedlugo, bo jakos pod koniec roku mają mecz z holandią (towarzyski). co innego gdyby Hiszpania w koncu wyrazila zgodę na samodzielny udzial Katalonii w imprezach reprezentacyjnych.. to by bylo cos :)
nie przesadzajcie z tym Ronaldinho.. bo o nim nawet w polowie podobnego newsa nikt nie widzial.. ja np. nie przypominam sobie zeby ktos kiedys przylapal go ze byl pijany.. podobno duzo imprezowal... ale nie zalewal chyba tak mordy ;D
kurde tak mi sie podoba ta koszulka, ale ja jakis niewymiarowy chyba jestem... cos czuje ze bedzie albo wisiec albo zbyt opieta w zaleznosci od rozmiaru, wiec chyba sobie odpuszcze.
Komentarze
0
ten caly valdesiak za wrzucanie takich gownianych linkow powinien dostać bana na zawsze ;/
co do meczu, zaden ze mnie expert, ale wydaje mi sie ze za wolno, zdecydowanie za wolno... i messi spi, prawie nic nie zrobil przez calą polowe. Alexis za to zajebiscie, szkoda ze nie ma z kim grac bo wszyscy inni dosc ospale grają.
0
naprawde? musieliscie 43-minutowy materiał dzielić na 4 częsci i wypuszczać je jak sie domyslam co tydzien ?
0
do Autora:
"Młody rozgrywający Barcelony został za plecami [...]" tu chyba chodziło o to że "zostawil za plecami" ;)
0
queras kogos pominales?
0
wierzę w końcowy sukces... 6 pkt straty to zaledwie dwie wygrane w granderby - Barca nieraz udowadniala ze stać ją na niemozlwe. Ale nawet jesli sukces w tym sezonie w lidze się nie uda, nie będziemy plakać. Przynajmniej zgubimy kilka tysięcy tych kibiców, którzy przegrywającej barcelonie kibicować nie chcą :)
0
msk11 zastanow sie co mowisz.. Messi ma o niebo gorszą technike od CR7? chyba smieszny jestes. Po prostu messi jest calym sobą skromny. Nie robi z siebie małpy i nie macha nogami wokół pilki z prędkoscią swiatla, on tylko trzyma noge blisko pilki i wprowadza ją w każdą wolną przestrzen miedzy rywalami jaką zauwazy. Tym róznia się Ci dwaj pilkarze jeśli chodzi o ich grę. A o zachowaniu poza boiskiem czy nawet gdy mamy przerwę w grze po np. faulu, to ja juz się nie bede wypowiadać.
0
bez sensu. wiadomo ze guardiola nie zrezygnuje w polowie sezonu z pracy w Barcy, a trenera potrzebują juz niedlugo, bo jakos pod koniec roku mają mecz z holandią (towarzyski). co innego gdyby Hiszpania w koncu wyrazila zgodę na samodzielny udzial Katalonii w imprezach reprezentacyjnych.. to by bylo cos :)
0
nie przesadzajcie z tym Ronaldinho.. bo o nim nawet w polowie podobnego newsa nikt nie widzial.. ja np. nie przypominam sobie zeby ktos kiedys przylapal go ze byl pijany.. podobno duzo imprezowal... ale nie zalewal chyba tak mordy ;D
0
kurde tak mi sie podoba ta koszulka, ale ja jakis niewymiarowy chyba jestem... cos czuje ze bedzie albo wisiec albo zbyt opieta w zaleznosci od rozmiaru, wiec chyba sobie odpuszcze.
0
no właśnie, dlaczego wtedy ta murawa tak wyglądała, bo pamiętam że oglądając ten mecz wiecej widziałem piachu niż zieleni. ? ;>