0

No i dobrze, niech jeszcze im ze 2 walna sezon najlepiej przegrac bez trofeów i zarzad bedzie musial kupic porzadna pomoc bo widac ta ekipa sie nie sprawdza.

0

Barcelona sie konczy :d

1

dobra, Barcelona sie w tym sezonie skonczyla, dziekuje dobranoc... :)

0

piszcie ze sedzia gra pod real piscie, ja sie posmieje... xD Barcelona gra dno a wy na sedziego hahahah, hipokryci

0

Powedzmy sobie szczerze gramy nieregularnie wiec o jakich trypletah my mowimiy... kazdy kto to widzi przyzna mi racje ze taka gra nie da sie wygrac wszystkiego, jesli ugramy 1/2 trofea bedzie dobrze

2

Znacie jakąś stronę gdzie mogę obejrzeć PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY ? Może ktoś ma na serwerze Google? ;p

6

Tryplety wam sie marzyly po meczu z PSG.... powiedzmy sobie szczerze w tym sezonie Barcelona swoja gra nie przekonuje tym zeby te trofea zdobyc..

0

Szkoda ze decydującej bramki nie zdobył MATS. Dzieki niemu wiara została podtrzymana. :p

0

Aż buźka się cieszy jak się patrzy na tak grającą Barcelonę !

0

Myślę że liczyl tu się rozgłos. Wiadome że więcej oglądających jest przy takich rywalach a niżeli z słabszymi rywalami.

6

Zgadza sie, ale do takiego myslenia trzeba dorosnac a jak widac dzieci tutaj nie brakuje..

0

Nie wystarczy strzelic, trzeba wygrac, bramka nie gwarantuje zwyciestwa ;d

0

Ciekawe kiedy Barcelona spuchnie...

0

Ahh ale lipa z tą godzina... ja na uczelni jeszcze wtedy będę:p ale peszek

3

Kibice Legii pokazuja jak powinno sie kibicowac ! szkoda ze nie ma takich dopingow u nas ;d

3

Przypominam ze zagralismy wtedy wybornie pierwsza polowę, druga to popis Atletico i nasza niemoc tak jak w meczu u nas :)

10

Tak powinny wygladac odpoweidzi naszych zawodnikow na bramki PSG jak w dzisiejszych spotkaniach !

0

50mln funtow xD

0

Jesli by gral lepiej od PSG to w czym problem widzisz? skoro nasi dzisiaj nie potrafia nic ugrac to zasluzenie przegrywaja i tyle.. nie nalezalo nam sie przeciez zwyciestwo tylko dlatego ze jestesmy "Wielka Barcelona"..

3

Prawda jest taka ze tylko PK w zasiegu na ten sezon z taka gra!

0

hahahaha dzieciak

0

sklej jape nasi tylko rekami machaja i slusznie gwizdze bo jak fauluja to zasluguja na to ogarnij typie

2

HAHHAHAHAHAHA :D

0

niech oni zejda juz z boiska lepiej walkowera dostac hahhaha

0

hhHHhHAHAHAH dobry kabaret nasi hahahahahahahahah

0

W tym sezonie tylko PK w zasięgu reszta już odplynela :)

9

Niektorzy to patrza w przyszlosc np na lige i LM a taka gra nie napawa optymizmem wiec jest na co narzekac. ;]

1

Dramat ze nasi nie potrafia utrzymac sie przez dluzszy czas z pilka..

0

Zobaczymy jak dlugo wytrzymamy...

1

Turan zejdzie i wejdzie Vidal..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?