SzalonYfcb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dobrze, niech jeszcze im ze 2 walna sezon najlepiej przegrac bez trofeów i zarzad bedzie musial kupic porzadna pomoc bo widac ta ekipa sie nie sprawdza.
0
Barcelona sie konczy :d
1
dobra, Barcelona sie w tym sezonie skonczyla, dziekuje dobranoc... :)
0
piszcie ze sedzia gra pod real piscie, ja sie posmieje... xD Barcelona gra dno a wy na sedziego hahahah, hipokryci
0
Powedzmy sobie szczerze gramy nieregularnie wiec o jakich trypletah my mowimiy... kazdy kto to widzi przyzna mi racje ze taka gra nie da sie wygrac wszystkiego, jesli ugramy 1/2 trofea bedzie dobrze
2
Znacie jakąś stronę gdzie mogę obejrzeć PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY ? Może ktoś ma na serwerze Google? ;p
6
Tryplety wam sie marzyly po meczu z PSG.... powiedzmy sobie szczerze w tym sezonie Barcelona swoja gra nie przekonuje tym zeby te trofea zdobyc..
0
Szkoda ze decydującej bramki nie zdobył MATS. Dzieki niemu wiara została podtrzymana. :p
0
Aż buźka się cieszy jak się patrzy na tak grającą Barcelonę !
0
Myślę że liczyl tu się rozgłos. Wiadome że więcej oglądających jest przy takich rywalach a niżeli z słabszymi rywalami.
6
Zgadza sie, ale do takiego myslenia trzeba dorosnac a jak widac dzieci tutaj nie brakuje..
0
Nie wystarczy strzelic, trzeba wygrac, bramka nie gwarantuje zwyciestwa ;d
0
Ciekawe kiedy Barcelona spuchnie...
0
Ahh ale lipa z tą godzina... ja na uczelni jeszcze wtedy będę:p ale peszek
3
Kibice Legii pokazuja jak powinno sie kibicowac ! szkoda ze nie ma takich dopingow u nas ;d
3
Przypominam ze zagralismy wtedy wybornie pierwsza polowę, druga to popis Atletico i nasza niemoc tak jak w meczu u nas :)
10
Tak powinny wygladac odpoweidzi naszych zawodnikow na bramki PSG jak w dzisiejszych spotkaniach !
0
50mln funtow xD
0
Jesli by gral lepiej od PSG to w czym problem widzisz? skoro nasi dzisiaj nie potrafia nic ugrac to zasluzenie przegrywaja i tyle.. nie nalezalo nam sie przeciez zwyciestwo tylko dlatego ze jestesmy "Wielka Barcelona"..
3
Prawda jest taka ze tylko PK w zasiegu na ten sezon z taka gra!
0
hahahaha dzieciak
0
sklej jape nasi tylko rekami machaja i slusznie gwizdze bo jak fauluja to zasluguja na to ogarnij typie
2
HAHHAHAHAHAHA :D
0
niech oni zejda juz z boiska lepiej walkowera dostac hahhaha
0
hhHHhHAHAHAH dobry kabaret nasi hahahahahahahahah
0
W tym sezonie tylko PK w zasięgu reszta już odplynela :)
9
Niektorzy to patrza w przyszlosc np na lige i LM a taka gra nie napawa optymizmem wiec jest na co narzekac. ;]
1
Dramat ze nasi nie potrafia utrzymac sie przez dluzszy czas z pilka..
0
Zobaczymy jak dlugo wytrzymamy...
1
Turan zejdzie i wejdzie Vidal..