0

Pytanie z innej beczki :) ilu można zarejestrować piłkarzy z poza UE??

0

gooooollllllllllllll!!!!!!!!!!!!

0

Wierze w awans, 3 tygodnie do rewanżu :) zawsze trzeba wierzyć, szkoda że nie ustrzelili coś :/ Vamos Barca!!!!!

0

Obstawiam 1:3!!! Mes Que Un Club !!!!!!!!!!!

0

Witamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Gratulacje !!!!!

0

W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!

VAMOS BARCA !

0

W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!

VAMOS BARCA !

0

W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!

VAMOS BARCA !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?