Szatan89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kikoły
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie z innej beczki :) ilu można zarejestrować piłkarzy z poza UE??
0
gooooollllllllllllll!!!!!!!!!!!!
0
Wierze w awans, 3 tygodnie do rewanżu :) zawsze trzeba wierzyć, szkoda że nie ustrzelili coś :/ Vamos Barca!!!!!
0
Obstawiam 1:3!!! Mes Que Un Club !!!!!!!!!!!
0
Witamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gratulacje !!!!!
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !