Szewka1224
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białogard
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja nie wiem czmu w sie tak cieszycie jak Reali straci gola labo przegra ?? tak samo kibice Blancos!!! kazdy powinien patrzec an swoj zespol ajpierw a pozniej sobie patrzec inne wyniki!! Real odrobi to z nawiazka;)
0
Guardiola ma jeszcze czas... rzucil sie na takei wyzywanie ale mi sie wydaje ze nie ma szans zeby cos osiagnal... Barca B to jest inna bajka... za chwile mecz Numancia - Barcelona i sie okaze czy Numacia naprawde moze powalczyc o srodek tabeli czy tylko Barca zagrala slabuitko i bezbarwnie... pozdrawiam;) Hala Madrid!!
0
dla Mnie Pepe Guardiola to nie trener dla Barcy!!! On tylko prowadzil zespol B!! a to jest duza roznica!!! ktos z trenerow Lippi Mourinho Klopp to sa trenerzy z ogromna pilkarska wiedza i doswiadczeniem!! pep dopier zaczyna jescze raz pozdro!!!;)
0
dafik rozlozyc kazdego?? wez sie zastanow co piszesz !! tu nie gra sklad tylko druzyna :) Barcelona jeszcze sie nei zgrala do konca ale jeste pewny ze ciezko bedzie realowi wygrac lige w tym sezonie :) Jestem kibicem Madrytu od zawsze ale Barca w tym sezonie zrobila dobre transfery i po 5 kolejce juz beda grac na swoim normalnym wysokim poziomie!! pozdrawaim prawdziwych fanow Blaugrany!!! Glowa do gory dopiero 2 mecze;) pozdro
0
To jest dopiro poczatek sezonu !! pierwszy mecz nie oczekujcie ze Barca wygra 11-0!! obecnie czekam na mecz Depor - Real:) pozdrawiam!! i nie piszcze Iniesta do domu ale pepe do domu zal was!!!
0
ale Wy jestescie smieszni 7-0, 5-0 ile Wy amcie lat 11?? 12?? Wisla nie ma wiekszych szans z Wielka Barcelona ale nie przesadzajcie wygrac tearz mecz wynikiem 5-0 , 7-0 jest trudno i to bardzo!! Wyadje mi sie ze Barcelona wygra 2-0!!! i tyle bede kibicowal Wisle krakow bo jestem kibicem Polskiej pilki!!! Zycze Wspanialego Widowiska na Camp Nou!!!
0
Nikogo nie obrazam nie obrazam Dumy Katalonii! wiec nie rozumiem po co takei komentarze Elbandito 7!! Zal!!
0
Bo juz mi sie zygac chce jak patrze na newsy o tych transferach Villa Quaresma Ronaldo Huntelaar smieszne to jest!!! a tutaj chociaz poczytam wypowiedzi poszczegolych graczy trenerow!!!
0
Wedlug mnie Wisle nie ma zadnych szans to nie jest ta bajka... Skorza upatruje szanse w tym ze Barca nie grala meczu o stawke to jest bez znaczenia:) Barca to jednez z 3 najlepszych druzyn na swiecie... Wisla moze myslec juz o Pucharze uefa:) Kibicuje oczywsicie Wisle ale to tylko dlatego ze jestem Kibicem Realu Madryt!!! Zycze wam dobrego widowiska Pozdrawiam!!!