Szicek10
Dołączył/a: sierpień 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Postawilibyście na De Jonga i Pedriego od pierwszej minuty juro?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Usługi kateringowe czy jakiś Uber Eats?
0
Czym zajmujecie się na codzień? W jakich firmach pracujecie, a może macie własną działalność?
4
@PaPo Rozkmina czy wygramy z Kotletico czy też nie
0
Do kiedy pauzuje Rapha?
1
@Kubix93 Fajnie jakby nie zagrał bo on taki solidny grajek jest
0
@Kubix93 Hancko uraz?
8
W Madrycie tak piździ, że to szok, dzisiaj w nocy -9 i ma się tak utrzymywać ponoć.
1
To by było dobre jakby hat tricka strzelił xd
0
Co jest Rekin ???
18
Największą pompę z tej sytuacji to ma aktualnie Xabi XD
1
@Krzyniu Albo jakiś karny dla nas w pierwszej połowie
0
Czy wojna w Iranie to wina Trenera Realu Madryt?
0
@AmigoBlancos Rozumiem, aczkwolwiek z opinią na temat formy Barcelony to poczekałbym to rozstrzygnięć w LM. Tak naprawdę te rozgrywki pokażą jaka była ta Barca w tym sezonie. Jeżeli skończymy sezon z Ligą i superpucharem Hiszpani to zgoda.
Jeżeli jednak Barca by awansowała do finału LM to dla mnie będzie lepsza niż w poprzednim sezonie, bez względu na styl i ilość wygranych meczy.
4
Sytuacja z Olise w ostatniej akcji meczu na karny czy naciągnę? Widziałem tylko powtórkę i dla mnie karny
0
@AmigoBlancos Po czym stwierdzasz, że Barca jest słabsza niż rok temu?
0
Jaki wynik Realu dzisiaj obstawicie? Ja myślę że wygrają 3:2
0
W barwach Barcy, Suarez czy Lewy?
0
Cholo sie dzisiaj nieźle odkleiło że chciał Rekina pobić, co to jest za pet
2
@michal26 Co Ty gadasz???
2
W jakim mieście mieszkacie? Ja Opole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po meczu niestety..
1
Czy Borek dzisiaj komentuje?
0
Mam nadzieję, że Jan Urban zostanie w reprezentacji nawet jak przegramy jutro ze Szwecją. Te ciągłe zmiany trenów są bezsensu i nic się nie da tym zbudować..
0
Xavi Simons w Barcelonie tak czy nie?
0
Jak oceniacie Bastioniego w kontekście przyjścia do nas? Nie widziałem wielu jego meczy, chyba tylko jak grał przeciwko nam w zeszłym roku.
0
Wierzycie w to, że lekarze Realu zdiagnozowali złe kolano mapetowi?
6
To w takim razie Barca jest co tydzień gwałcona.