0

@AmigoBlancos bardzo lubię tych elytarnych dziennikarzy, którzy komentują jeszcze bardziej elytarnych polityków.

O kpo, Safe i wszystkim innym nie usłyszałem słowa o którymś paragrafie, wskaźniku, kwocie, konkretnym produkcie. Nic.

Ale za to, że jedno to tempie ruskie oni w, a drudzy do niemieccy niewolnicy i kretyni jak widać dzień w dzień. Jesteśmy naprawdę w dobrych rękach.

0

@Rastafarnianin a do tego rozwaliło cały budynek, i bardzo droga rakietę. Te szczepionki są okropne

0

@Safrani no np inwestujA w wielu regionach potężne pieniądze, gdzie reszta świata miała Afrykę daleko gdzieś.

5

@gumaz reakcja wpw



:)

1

@macio_944 dobrze że papieża tego co trzeba wybrali pokojowo, atak na Watykan, to były by jaja.
- Ale panie Trump, po drodze są jeszcze Włochy.
- więc ucierpią niewinni ...

1

Borussia Dortmund zdobywająca 20 punktów przewagi nad Bayernem w rundzie jesiennej

4

@Luciano99 bycie kibicem bvb jest jak bycie sąsiadem @Kessie. Możesz przez chwilę coś mieć, ale tylko przez chwilę bo zaraz to znika.

0

Wojna się już skończyła, że tak eksperty się pochowały czy o co chodzi?

2

@Luciano99 dostałem mieszkanie socjalne z gminy. Jest czutka, bo nie wiem czy stawiać?

5

Dzisiaj mecz z villarealem. Tutaj powinny wisieć tytuły zapowiedzi "Zatopić żółta łódź podwodna".
Nigdzie ich nie ma. Dlaczego?
Kurdeaaa dlaczego?

4

@Czajka90 i nadeszła piękna chwila ustawiamy grilla
Pora na kiełbasy i inne frykasy
I niech świat poczuje
Jak Polak grilluje
Lupu cupu, lupu cupu niechaj wiedzą uje..

11

Przepraszam, że przerwie ekspertom od militariów, wojen i geopolityki, ale we Włoszech padło potężne golazo. Chciał czy nie, zeszła czy nie, pięknie to wpadło.
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2027497093917556916

7

Legendarna godzina 7:04.
Trochij jest wcześnie...

2

Na noc pooglądam trochę radia.
Przepiękny odcineczek

2

@blakkudium nienawiść do Jogobelli tak zostałem wychowany
Kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany - Monte zott hooligans

1

@kubix05 nie sprawdzałem losowania, ale po Twym wpisie wnioskuję że znowu drużyny z Luxemburg a, Lichtensteinu, San Marino albo Mołdawii :)

4

@MirusAmisz @Kessie @blakkudium ja potwierdzam, ale to też musi być klimat, a nie że oddziałowy przerywa, wbija na kwadrat i ani dzień dobry, ani szcesc boże proszę księdza. Totalny brak kultury.

4

Po raz pierwszy w tym roku:
Powiesiłem pranko na balkonie, dwie godziny i suchutkie.

Ale się cieszę. Ostatni raz się tak cieszyłem jak byłem młody, i nie sądziłem że takie rzeczy będą mnie cieszyć.

0

"Spokojnie, powoli, nie pchać się, żeby nikt wpierniczu dwa razy nie dostał. Dla Newcastle zrobimy wyjątek" - Hansi Flicke po losowaniu :)

0

@sokot tak jakby miały im pomóc.
Po co im leki skoro "majom 15 lik mistrzuf"

2

@Safrani wszystko zależy od ogóra. Jak weźmiesz takiego pizdryka ze sklepu to się nie najesz, a jak weźmiesz takiego dryblasa twardego to klekajcie narody.

2

@Safrani ogóra se zjedz.

0

@AmigoBlancos art 725-727 stanowią krótko - założyłeś konto, wpłaciłeś, to już nie są twoje pieniądze, i bank może je obracać jak chce i w określonych przypadkach zablokować, a te "moje pieniądze" w banku to tylko wierzytelność banku wobec klienta.

Pozdrawiam zatem tych co mają sraczkę o wolność przy gotówce, nie znających prawa, bo w momencie założenia konta i wpłaceniu już się tej wolności pozbyli.

*Mowa o kc.

0

Są dwa wyjścia.
A) Jaga strzela na szybko 5 bramek tak dla pewnosci
B) wszyscy ubierają koszulki z nazwiskiem za przeproszeniem Vini i krzyczą coś o rasizmie. Dalej wiadomo jak to się potoczy.

8

Hansi Flick wyprzedza mnie tylko o 99 meczów w roli trenera Fc Barcelony. Niby nie dużo, ale chyba jednak nie dam rady go dogonić.
To trochę niesprawiedliwe, bo mistrzostw Anglii, Włoch czy Burkina Faso mamy tyle samo.

5

@Jakchcesz ta jeszcze czego. Potem jakiś arabskich liczb nas będą uczyć żeby nas okraść, a na koniec jeszcze truć jakąś chemia h2o.
Precz z komuna, niech żyje wolna Polska. !

17

@kanver_ żyjemy w czasach płatków śniegu, gdzie minimalny wysiłek dla kogoś jest obrazą majestatu i ograniczeniem wolności, także ja bym za wiele nie oczekiwał.

1

@heniusss uważam że powinno się wprowadzić limit meczów lub minut gry zawodnika na rok kalendarzowy. Może wtedy zawodnicy z ławki lub akademii mieli by więcej pola do popisu. Tak jak u nas rozumie że hamak chce grać, ale roony pokazuje progress i zasłużył żeby grać po te 20min na mecz

2

Przyznać się kto płakał? Że mnie wyciska łzy zawsze.

1

@Giwera ścisły top scen. Kto to wymyślił zasługuje na premie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?