Szlag
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Szmulek No, ale załadował dublet Interowi tydzień temu.
0
@FcPortoFan1999 Afera calciopoli zabiera ten zaszczyt Fabio Capello. Z Milanem, Romą i Juve wygrał, tylko z tymi ostatnimi to wiadomo jak. :D
2
Atmosfera w Neapolu taka, że aż ciary przechodzą. Zasłużone scudetto. Maradona czuwa fruwając nad miastem.
8
Ostatnie 6 lat w Serie A: 2 tytułu Interu, 2 tytuły Napoli, 1 tytuł Juventusu, 1 tytuł Milanu. Odkąd hegemonia Starej Damy upadła to ta liga stała się piękna.
0
@Szreko Zobaczył jak beznadziejny jest ten klub, że siadło mu na psychę? Nic dziwnego.
1
@Sysia11 Nie wiem czy to presja, bo MU topowym zespołem to już od kilku ładnych lat nie jest. Beznadziejne zarządzanie i jeszcze gorszy dobór trenerów.
1
@Andi18 Tah się wyrobił akurat w ostatnich latach. Czołówka ŚO w Bundeslidze.
0
Lukaku wyglądał jak rugbysta w tej akcji. XD Dzik.
1
@escarabajo Lukaku i Conte to jest piękny duet. Belg u niego to zawsze czołg.
0
Napoli i Inter na 2:0 w tym samym czasie. Maradona jest dumny!
5
@PatrychoO Chopok sląski, w dupie szeroki, a w barach wąski.
0
Zaczynamy ostatnie 45 minut w Neapolu. Niech jeszcze jedną załadują i nie będzie nerwów.
1
Jednak debata przed I turą >>> przed II turą. Im więcej osób tym lepiej. No i tęsknię z Panem Wochem.
2
@Wojciech123 Widzisz @July_6_BcN nie tylko ja jestem dziwakiem. Wojtuś też. :D
4
McTominay gol, Antony gol, Manchester United porażka w finale LE.
0
@kynio302 Dlatego Ci się tak podoba, zboczuszku.
17
Jak ten gol da scudetto, to będzie wymalowany na każdym muralu w Neapolu jak Maradona.
2
Qrwa, ale brama McTominaya. Neapol w ekstazie. Forza.
1
Jesteś z Targówka, znasz Mientusa?
3
Napoli odjebie jak Borussia dwa lata temu coś czuję.
2
@Kapitan hawk Oby zgarnęli mistrza. Forza Napoli.
0
Uj z tą debatą, zaraz lecimy przez flashscore'a do Włoch i śledzimy walkę o scudetto.
2
@Kgorecki2500 Nie ma na korzyść, obaj są tragiczni.
8
Potężny Woch chce, żeby liczba obserwujących w jego soszjal mediach z 500 wskoczyła na 508. Szacun.
2
Swoją drogą Trzaskowski przegrywający drugie wybory z rzędu w II turze będąc promowanym przez zagraniczny kapitał, gdy za nim jest większość mediów telewizyjnych + dużo smrodu przy jego kontrkandydacie to będzie gwóźdź do trumny Bonżura. Czy Polski? Polski to już jest, bo obaj są tragiczni.
2
@mekston Tam może się nawet na lajwie w okolicach 400-450 tysi ludzi pojawić. U Nawrockiego było w szczycie 360, o ujowej godzinie.
3
@Bobo25 Cóż szkodzi okłamać?
0
Przecież to będzie przerzucanie się gównem przez dwie godziny jak nic. Jeden, że a PO to, a drugi, że PiS tamto. Niezły cyrk.
1
Conte za jakieś trzy godziny może zgarnąć 6 tytuł mistrzowski z 4 klubem. Juventus - 3x i po razie z Chelsea, Interem i potencjalnie z Napoli. Tak jak w europejskich pucharach zazwyczaj zawodzi, tak na ligę to fachowiec. Z Chelsea wygrał Premier League mając na wahadłach Mosesa i Alonso (XD), a zaraz może zgarnąć scudetto ze średnią kadrą Napoli. Top.
1
@DeXt3rVeB Reeboki są wytrzymałe.