3

@Szmulek No, ale załadował dublet Interowi tydzień temu.

0

@FcPortoFan1999 Afera calciopoli zabiera ten zaszczyt Fabio Capello. Z Milanem, Romą i Juve wygrał, tylko z tymi ostatnimi to wiadomo jak. :D

2

Atmosfera w Neapolu taka, że aż ciary przechodzą. Zasłużone scudetto. Maradona czuwa fruwając nad miastem.

8

Ostatnie 6 lat w Serie A: 2 tytułu Interu, 2 tytuły Napoli, 1 tytuł Juventusu, 1 tytuł Milanu. Odkąd hegemonia Starej Damy upadła to ta liga stała się piękna.

0

@Szreko Zobaczył jak beznadziejny jest ten klub, że siadło mu na psychę? Nic dziwnego.

1

@Sysia11 Nie wiem czy to presja, bo MU topowym zespołem to już od kilku ładnych lat nie jest. Beznadziejne zarządzanie i jeszcze gorszy dobór trenerów.

1

@Andi18 Tah się wyrobił akurat w ostatnich latach. Czołówka ŚO w Bundeslidze.

0

Lukaku wyglądał jak rugbysta w tej akcji. XD Dzik.

1

@escarabajo Lukaku i Conte to jest piękny duet. Belg u niego to zawsze czołg.

0

Napoli i Inter na 2:0 w tym samym czasie. Maradona jest dumny!

5

@PatrychoO Chopok sląski, w dupie szeroki, a w barach wąski.

0

Zaczynamy ostatnie 45 minut w Neapolu. Niech jeszcze jedną załadują i nie będzie nerwów.

1

Jednak debata przed I turą >>> przed II turą. Im więcej osób tym lepiej. No i tęsknię z Panem Wochem.

2

@Wojciech123 Widzisz @July_6_BcN nie tylko ja jestem dziwakiem. Wojtuś też. :D

4

McTominay gol, Antony gol, Manchester United porażka w finale LE.

0

@kynio302 Dlatego Ci się tak podoba, zboczuszku.

17

Jak ten gol da scudetto, to będzie wymalowany na każdym muralu w Neapolu jak Maradona.

2

Qrwa, ale brama McTominaya. Neapol w ekstazie. Forza.

1

Jesteś z Targówka, znasz Mientusa?

3

Napoli odjebie jak Borussia dwa lata temu coś czuję.

2

@Kapitan hawk Oby zgarnęli mistrza. Forza Napoli.

0

Uj z tą debatą, zaraz lecimy przez flashscore'a do Włoch i śledzimy walkę o scudetto.

2

@Kgorecki2500 Nie ma na korzyść, obaj są tragiczni.

8

Potężny Woch chce, żeby liczba obserwujących w jego soszjal mediach z 500 wskoczyła na 508. Szacun.

2

Swoją drogą Trzaskowski przegrywający drugie wybory z rzędu w II turze będąc promowanym przez zagraniczny kapitał, gdy za nim jest większość mediów telewizyjnych + dużo smrodu przy jego kontrkandydacie to będzie gwóźdź do trumny Bonżura. Czy Polski? Polski to już jest, bo obaj są tragiczni.

2

@mekston Tam może się nawet na lajwie w okolicach 400-450 tysi ludzi pojawić. U Nawrockiego było w szczycie 360, o ujowej godzinie.

3

@Bobo25 Cóż szkodzi okłamać?

0

Przecież to będzie przerzucanie się gównem przez dwie godziny jak nic. Jeden, że a PO to, a drugi, że PiS tamto. Niezły cyrk.

1

Conte za jakieś trzy godziny może zgarnąć 6 tytuł mistrzowski z 4 klubem. Juventus - 3x i po razie z Chelsea, Interem i potencjalnie z Napoli. Tak jak w europejskich pucharach zazwyczaj zawodzi, tak na ligę to fachowiec. Z Chelsea wygrał Premier League mając na wahadłach Mosesa i Alonso (XD), a zaraz może zgarnąć scudetto ze średnią kadrą Napoli. Top.

1

@DeXt3rVeB Reeboki są wytrzymałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?