0

Barca244 - według mnie legalnie, w końcu również oglądamy kanał, który pragnie zwiększyć oglądalność. Nie moja wina, że niektóre stację są tak odrębne, że nie wiadomo nawet, jaki pakiet cyfrowy czy cholera wie co zakupić. Poza tym, na razie nic nie zrobią, jeżeli miałoby to już wejść w życiu, to dopiero za jakiś rok. Teraz jedynie co to podpisali durny papierek, żadnych działań nie podejmują, bo nie są pewni, co podpisali (idioci).

0

Przydałoby się zrobić mały porządek w Składzie A Barcy :) Maxwella już nie ma, ale za to jest Cuenca.

0

milker - jasne, że La Liga będzie nasza. Skoro Messi tak mówi, to znaczy, że teraz pokażę od siebie zamiast 100% 110 :) Stanie się cyborgiem.

0

Ludzie, Barcelona nie zawsze będzie wygrywać. Czasem mam wrażenie, że większość kibiców kibicuję Barsie tylko dlatego, bo grają teraz znacznie lepiej niż wszystkie inne drużyny świata.

0

david_villa - a gdzie Busquets?

0

Trochę mnie to martwi. Tyle spotkań, a tyle kontuzji...

0

Kam11 - pisać takie durne komentarze na poziomie podstawówki i jeszcze plusować, żałosne.

0

Messi pięknie! 3 bramki, przegonił Ronaldo!

0

odpal - dlaczego masz nadzieję, aby Messi nie został do końca w Barcelonie? Przecież to genialny piłkarz, najlepszy z najlepszych.

0

Puchacz123 - mimo wszystko dajmy szansę Pinto.

0

thcJOKER - nie ośmieszaj się.

0

Puyol - serce
Xavi - mózg
Messi - ciało

0

Leo :) - zgadzam się z Tobą całkowicie. Również tego nie rozumiem. Każdy miewa gorsze, lub lepsze momenty, nawet taki gracz jak Ronaldo. Co prawda niezbyt go cenię jako człowieka, ale mimo wszystko nie można mu odebrać miana jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia.

Po prostu to nie są kibice. To, że pójdą na mecz, bo mają hajs jeszcze nie oznacza, że są fanatykami. Z drużyną i klubem jest się na dobre i złe.

0

Dlaczego wam zawsze się coś nie podoba? Czy Barcelona według was powinna zawsze wygrywać, bo inaczej jesteście zniesmaczeni? Owszem, jest to zaskoczenie, można powiedzieć nawet, że trochę niespodziewana rzecz, ale są to tylko ludzi i klub piłkarski. Nie domagajcie się od nich cudów. Każdy może mieć gorsze chwile, a przeciwnicy właśnie te lepsze. Jeszcze się odegramy, spokojnie :) Trochę wiary w Blaugranę.

0

Ania - tak, mecz jest u nas na Camp Nou :)

0

Nie dość, że grają mało efektywnie, nie dość, że Pampeluna gra naprawdę rezerwami, to jeszcze Cuenca chyba z dwa razy symulował w polu karnym? Czy Barcelona ma jakieś kłopoty z grą? Remis z Espanyolem wymęczony, słaba gra Messiego.

Mam nadzieję, że teraz wejdzie i pozamiata, bo nie mogę tego oglądać. Dlaczego nie wystawią np. Deulofeu zamiast Sancheza czy Pedro...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?