Szpenser
Dołączył/a: maj 2016
Andrychów
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grizi mój ty napastniku z jednym strzałem (niecelnym) pod koniec spotkania. Lofciam
0
@Don Lucas Wie gdzie są drzwi
0
@FCMichalo a Griezmann? Jeden strzał, parodia
0
Ciekawe czy to był ostatni mecz Messiego w koszulce Barcelony w LM
0
Ja to bym Lengletowi nie pozwalał wchodzić w pole karne, mniejsze zło.
4
Dość mam, naprawdę dość mam tego parodysty Cementa Lengleta, kuźwa co mecz ma jakieś ekscesy, to się wydaje wręcz k#*wa NIE MO ŻLI WE. Wszystko cacy pięknie i pojawia się ON pożeracz dobrej gry i uśmiechów kibiców Barcelony Lenglet, porażka... Jak budować zespół, to raczej od wymiany tego Pana, bo co nam da zaje#*%ta dziewiątka jak Lenglet z łatwością by roztrwonił przewagę..
Ps: Dał już o sobie znać i potrafił mnie wkurzyć w 00:35 sec. Meczu, gdy źle podawał co już mogło się stratą bramki skończyć.
0
@itmustbejoke Bo nie lubią grać pod Barcelonę :)
0
No i koniec, po tej bramce Suareza Athletic siądzie.
1
@POLAK12345 Niech skoczy do Ibry kozaczek
1
Athletic jak was nie lubię, to za tego gola szanuje.
0
@Joan_Laporta Polecam Laporta
1
Po zakończeniu Mistrzostw Europy z reprezentacją Niemiec pożegna się Joachim Löw. Jak podaje Christian Falk, głównymi kandydatami do przejęcia jego obowiązków są Jürgen Klopp i Hans-Dieter Flick.
Jurgen nie ukrywał, że chciałby poprowadzić repre Niemiec, ale czy to już jest ten czas, żeby opuścił szeregi Liverpoolu?
2
La Ramblowicze dzisiaj mecz oglądać, a nie z komórkom przyspawaną do rąk siedzieć przed TV, bo z meczu c#uja będziecie wiedzieć i remontade przeoczycie ^^
0
@MarcelNJ11 na pewno *
1
@Rust_Cohle Zgredek z Harrego :D
10
@Joe_Pesci Zabije cie na mieście za te słowa xd
1
Dobra, dość pitolenia.. RIVALDO mówi jak jest :] - Nie widzę powrotu Barcelony w meczu z PSG. Nawet nie wiem, czy piłkarze w to wierzą. Wydaje mi się, że strzelenie w Paryżu 4 goli przez Barcelonę jest czymś niemożliwym.
3
Może by i były szanse gdyby Pique, Araujo, Fati i Sergi Roberto byli zdrowi.. Na pewno byłbym spokojniejszy.
4
Także tę... Upadek Królestwa
Polecacie?
4
Kto zakupił z fcbarca.com koszulkę z remontady z P$G 1-6? Dzisiaj ją przyodzieje i mam nadzieję że zakupie taką drugą upamiętniająca dzisiejszy wieczór. Pokażmy żabojadom, że mają dupe wyżej niż srają.
0
No hi ha res 0% chance. Wierzymy!
5
@FutbolToMagia słabe haha
2
@Kgorecki2500 Ale zaś nie róbmy jakiegoś inwalidy z Reiny :]
1
@Kgorecki2500 Reina 38 lat, Buffon 43..
3
@Yosemite Everton też o to miano może powalczyć :D
2
Zostanawiam się czy aby Collado nie był lepszym grajkiem od Trincao? Jakie są wasze opinie? Jak na moje, to Collado powinien dostać trochę więcej szans na murawie.
9
@kkbarca No Koeman nie głupi i prędzej czy później Collado swoją szansę dostanie.
1
@HERORICH2 Marzenia ściętej głowy :)
4
Siiiiiiiiiiiiii!
1
Prawdziwy kapitan