1

Grizi mój ty napastniku z jednym strzałem (niecelnym) pod koniec spotkania. Lofciam

0

@Don Lucas Wie gdzie są drzwi

0

@FCMichalo a Griezmann? Jeden strzał, parodia

0

Ciekawe czy to był ostatni mecz Messiego w koszulce Barcelony w LM

0

Ja to bym Lengletowi nie pozwalał wchodzić w pole karne, mniejsze zło.

4

Dość mam, naprawdę dość mam tego parodysty Cementa Lengleta, kuźwa co mecz ma jakieś ekscesy, to się wydaje wręcz k#*wa NIE MO ŻLI WE. Wszystko cacy pięknie i pojawia się ON pożeracz dobrej gry i uśmiechów kibiców Barcelony Lenglet, porażka... Jak budować zespół, to raczej od wymiany tego Pana, bo co nam da zaje#*%ta dziewiątka jak Lenglet z łatwością by roztrwonił przewagę..

Ps: Dał już o sobie znać i potrafił mnie wkurzyć w 00:35 sec. Meczu, gdy źle podawał co już mogło się stratą bramki skończyć.

0

@itmustbejoke Bo nie lubią grać pod Barcelonę :)

0

No i koniec, po tej bramce Suareza Athletic siądzie.

1

@POLAK12345 Niech skoczy do Ibry kozaczek

1

Athletic jak was nie lubię, to za tego gola szanuje.

0

@Joan_Laporta Polecam Laporta

1

Po zakończeniu Mistrzostw Europy z reprezentacją Niemiec pożegna się Joachim Löw. Jak podaje Christian Falk, głównymi kandydatami do przejęcia jego obowiązków są Jürgen Klopp i Hans-Dieter Flick.

Jurgen nie ukrywał, że chciałby poprowadzić repre Niemiec, ale czy to już jest ten czas, żeby opuścił szeregi Liverpoolu?

2

La Ramblowicze dzisiaj mecz oglądać, a nie z komórkom przyspawaną do rąk siedzieć przed TV, bo z meczu c#uja będziecie wiedzieć i remontade przeoczycie ^^

0

@MarcelNJ11 na pewno *

1

@Rust_Cohle Zgredek z Harrego :D

10

@Joe_Pesci Zabije cie na mieście za te słowa xd

1

Dobra, dość pitolenia.. RIVALDO mówi jak jest :] - Nie widzę powrotu Barcelony w meczu z PSG. Nawet nie wiem, czy piłkarze w to wierzą. Wydaje mi się, że strzelenie w Paryżu 4 goli przez Barcelonę jest czymś niemożliwym.

3

Może by i były szanse gdyby Pique, Araujo, Fati i Sergi Roberto byli zdrowi.. Na pewno byłbym spokojniejszy.

4

Także tę... Upadek Królestwa
Polecacie?

4

Kto zakupił z fcbarca.com koszulkę z remontady z P$G 1-6? Dzisiaj ją przyodzieje i mam nadzieję że zakupie taką drugą upamiętniająca dzisiejszy wieczór. Pokażmy żabojadom, że mają dupe wyżej niż srają.

0

No hi ha res 0% chance. Wierzymy!

5

@FutbolToMagia słabe haha

2

@Kgorecki2500 Ale zaś nie róbmy jakiegoś inwalidy z Reiny :]

1

@Kgorecki2500 Reina 38 lat, Buffon 43..

3

@Yosemite Everton też o to miano może powalczyć :D

2

Zostanawiam się czy aby Collado nie był lepszym grajkiem od Trincao? Jakie są wasze opinie? Jak na moje, to Collado powinien dostać trochę więcej szans na murawie.

9

@kkbarca No Koeman nie głupi i prędzej czy później Collado swoją szansę dostanie.

1

@HERORICH2 Marzenia ściętej głowy :)

4

Siiiiiiiiiiiiii!

1

Prawdziwy kapitan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?