Sztu3ka
Dołączył/a: październik 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grafiki nie sa wazne, wazne zeby byla wytrzymala i dobrze sie gralo, cieszmy sie kochac pilki tak szybko odchodza ;)
0
Powiem tak: celuje w 3 miejsce
0
bynajmniej? XD l0lz pwn3d
0
maradona z kim sie nie spotka to odrazu lize dupe... slaba psycha prochy robia swoje ;D
0
Z tego co mowi znaczy ze trzeba dostac kontuzji zeby lepiej grac XD messi? jk!
0
ciapate wikipedii nie maja ze messi musi im podawac swoja date urodzenia albo innych oficjalnych stron? so bad djud
0
Macie jakis stream z polskim komentarzem chlopocki?
0
agencianews to crap, u nich chyba same newsy ktore przyniosa duzo odslon i narobia duzo szumu 0 faktow 0 potwierdzonych informacji, disneyland?
0
Slabym brakuje cierpliwosci
0
Ja mam najwieksze szanse na ZP... w tym roku
0
Walsnie ze zasluzyli, jesli nie ogladales meczu to sie nie wypowiadaj i jesli zwracasz sie do pedro to najpierw ukleknij na lewe kolano
0
GTA, dokladnie pomysl zanim cos napiszesz XD
0
Ja sie z nim zgadzam, tez bym nie chcial zarabiac mniej... bo kurwa jestem łasy na kase jak pies na kielbase XD
0
Athletic 4-3-3 hahaha dobre sobie, przegrali final w lidze europejskiej to czemu mieliby sie wystawiac w CdR?
0
Przeciez jest czarny. Nawet murzyni sami do siebie mowia nigga, wiec ku... oco tutaj sie rozchodzi? Co tu sie woda loła?
0
Alaba i Silva moje typy :-G
0
Prawda jest taka, ze bramki byly... dwie... ;)
0
@silver912
Ja mam problemy czy ty? VV - Víctor Valdés, w cale tak nie zamierzam grac, mysle, ze w takim skladzie Barcelona mialaby szanse kontrolowac ten mecz, nie martwiac sie wynik.
0
VV
Alves, Pique, Puyol
Busquets
Cesc, Xavi, Iniesta
Alexis, Messi, Pedro (ma dosw. w LM)
0
Ten mecz to polowa biletu na final :>
0
Mam nadzieje, ze to tylko niepotrzebne zagrywki gazet Hiszpanskich, ktore chca nabic sobie klikniec na swoich stronach internetowych.
0
Dobra, ale jak zremisuja to odpadamy...
0
Mecz byl... dobry w wykonaniu obu druzyn. Wynik pokazuje jak trudne bylo to spotkanie. Tym bardziej wywalczony remis cieszy.
Barcelona po stracie 2 gola, zachowala sie niesamowicie, bo nie sztuka jest grac w najlepszej formie, ale w normalnej lub gorszej. Jestem dumny.
0
Jak tam pogoda w Bilbao?
0
Dalem - 1, bo po pierwsze niby teraz jest javascript, oceny komentarzy, silder, ale teraz ciezko mi sie czyta strone glowna. Dobrze, ze dodajecie nowsze rozwiazania, ale stalo sie to kosztem utraty tresci na stronie glownej. Co mnie boli i dalej bede nad tym ubolewal, a moze to dobrze? Nie wiem, z pewnoscia z czasem sie przyzwyczaje. Myslcie nad liftingiem strony glownej.
0
Bingoo, nikogo nie obchodzi co cie obchodzi... spokojnie