0

Mięknie, nie ma już słów o tym, że nie jest na sprzedaż!

0

Kibic Barcelony?
Dla mnie cały świat kręci się wokół Barcy i tylko to mnie interesuje...

2

Messi na max poziomie pogra kilka lat, jak nie teraz to kiedy kupić mu partnerów do wygrania wszystkiego?...
Wprowadzając młodzież do składu, stracimy z 2 lata - może być już za późno.

1

Jestem dumny z mojej drużyny którą noszę w sercu!

1

Prawda jest taka i każdy obiektywny kibic potwierdzi, że to był rok Madrytu co za tym idzie i Ronaldo. Messi jest lepszy od Ronaldo jednakże decima zdecydowała.

0

Po stracie bramki wszystko się posypało. Niepewność wynikała z braku szczęścia. Nie strzelając kolejnych bramek i widząc jak przeciwnik z łatwością strzela również miałbym strach w oczach. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni!!!

0

Nie obawiam się o grę Barcy ani z tyłu ani z przodu. Mecz przegraliśmy tym, że gdy można było dobić rywala na 3:0 tego nie zrobiliśmy. Wyszliśmy na mecz z myślą, że wygraliśmy go na starcie. Zaangażowanie było ale nie tak wielkie jak po stronie białych. Mathie porażka na lewej stronie, co podanie do przodu to przechwyt Realu. Alba next mecz! Pique brakuje jaj należy ogrywać Bartre. Busi ok ale zbyt statyczny na dobre drużyny. Iniesta powinien bardziej już wchodzić z ławki. Wygląda na piłkarza 35 letniego a nie 30. Reasumując nie ma co płakać, Barca nie grala wcale gorzej od Realu. Real po prostu chciał wygrać ten mecz i potrafił dążyć do celu kolejnymi bramkami. Zabrakło szczęścia i ławy dla piłkarzy takich jak Pique Busi i Iniesta. Rudy Bartra środek alba lewa masche na środku pomocy. Czekam z niecierpliwością na kolejny mecz. BARCA!

8

Real? Raczej Bayern Chelsea.. Real jest cieniutki jak barszcz

0

Tym, że Suarez zjada w przenośni i dosłownie każdego z Realu na chwilę obecną.

1

Uważam, że jest czym się podniecać.
Po pierwsze grała młodzież
Po drugie 6 goli
Po trzeci znakomicie zagrał nowy nabytek Rakitic
Po czwarte-słabsze drużyny raczej spinają 'dupę' na lepszych przykład rok temu Lechia
Po piąte, każdy prawdziwy kibic cieszy się grą jak i dobrym wynikiem swojej drużyny
Należy być optymistą, mamy do tego predyspozycje!

2

Uważam, że Rakitic może być drugim Xavim. Różnica taka, że jeden wychowanek a drugi kupiony. Z gry widać, że może mu dorównać.

0

Mamy ekipę nie z tej Ziemi. Wystarczy kozak w obronę, chyba że Lui wierzy w Bartre i che go ogrywać a w razie czego wspomóc go Rudym. Potrzeba jeszcze grajka typu Cuadrado , który przy 2 def Maschero i Busim bądź Rakiticiem cisnął by z boku. Ogrywamy każdego, jak na razie składem.

0

30 + adriano wydaje mi sie ze by wypalilo. Benatia mial mega sezon a Marquinos wielka niewiadoma.

0

bravo
benatia pique
mascherano alba
cuadrado
rakitic iniesta
Messi
Neymar
Suarez

Tak bym to widzial:)

0

VISCA BARCA

0

Ja również lubię dyskusje:) Wiara jest była i będzie lecz z gry nie można było wymagać cudów. Musisz odróżnić wiarę a to co się dzieję na boisku. Oboje mieliśmy nadzieje na Majstra ale będąc obiektywny można było spodziewać się 'porażki' po naszej grze. Nie zmienia to faktu, że nadal jestem wiernym kibicem Barcy.

0

Jakbyś wiedział wiara nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem. W sercu Barca, logiczne, że chciałem zwycięstwa lecz jak to napisałem wyżej było to raczej niemożliwe. Koniec tematu

1

Kibicem jestem na dobre i na złe, ale z angażowania można było to wywnioskować. Wiara to jedno a to co widziałem to drugie.

2

od 60 minuty patrząc na grę wiedziałem, że nie wygramy...

4

Nigdy nie miałem wątpliwości kto jest lepszym piłkarzem czy Messi czy Ronaldo, teraz nie mam ich również...

0

Różnica jest take, że Alves jest wypalony i należy go wymienić a u was w Madrycie ciągle ktoś cieniuje.

0

Kto nie wyjdzie, dadzą z siebie wszystko wierze w nich! To jest Barca!!! Adriano pewnie zagra do 60 minuty a na 30 minut wejdzie nasz Kapitan Puyol. Od 2 dni co pomyślę o meczu mam przed oczami wynik 3:1. Taki też wynik życzę najlepszym z najlepszych. VISCA BARCELONA!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?