Szydlos10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barnsley
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, tylko jakbys nie zauwazyl od sezonu 04/05 walka toczy sie pomiedzy Realem a Barcelona wykluczajac jeden poprzedni sezon w ktorym to Atletico przerwalo serie mistrzostw Barcy i Realu. Nie oszukujmy sie ale przez ostatnie 10 lat walka o mistrza toczy sie miedzy tymi dwoma klubami. A wracajac do polfinalu ligi mistrszow to naprawde dobry mecz i uwazam ze Juventus awansowal zasluzenie ale Real pokazal ducha walk.
2
Nie ma co Panowie, trzeba sie cieszyc tym co jest teraz i tym ze przezywamy tak piekne chwile i walke Barcelony z Realem w ostatnich latach kiedy ta walka sie wyrownala, pamietam kiedy sukcesem bylo zwyciestwo 3:2 z Valencia i gol Rivaldo w koncowce meczu i to ze wtedy Camp Nou oszalalo dlatego ze ta bramka dala nam 4 miejsce w Primera Division i gre w kwalifikacjach Ligi Mistrzow, cale piekno ligii Hiszpanskiej polega na ciaglym napedzaniu sie i walki z naszym odwiecznym rywalem Realem Madryt bez tego zespolu nie bylo by tak wspanalej Barcelony, dzis Real pokazal serce i walke do ostatniej minuty kazdy zawodnik tego zespolu zostawil serce na boisku i mimo iz nie zagraja w finale w Berlinie to pokazali ducha walki, mam nadziej ze w wielkim finale wygramy. Wielki szacunek dla Realu Madryt i trzeba docenic "Krolewskich" bez nich nigdy kibice Barcelony nie przezywali by takich emocji.
Visca El Barca :)
0
Ale np. tego że sędzia odgwizdał spalonego Fabregasa którego nie było to już nie widziałeś ?
0
Pomyśl dlaczego City nie pokazało nic ... Może dlatego że gra się tak jak na to przeciwnik Ci pozwala..
0
Nie ma co Barcelona zagrała bardzo odpowiedzialnie, mało było głupich strat, dobra gra bez piłki i przesuwanie formacji. Tata zjadł taktycznie w tym meczu Pellegriniego :) No cóż pozostaje jeszcze mecz na CN trzeba dokończyć to co zaczeliśmy w Manchesterze !!! VeB !
0
szkoda trochę tych kontuzji, ale mecz ogółem pokazał że tacy zawodnicy jak Thiago, Fontas i Bartra zasługują na więcej minut w PD, szczególnie już po raz kolejny najbardziej przekonuje mnie do siebie Thiago, może nie zawsze podawał dokładnie ale wziął odpowiedzialność za rozgrywanie przy braku Iniesty i Xaviego, próbował ciekawych zagrań i to mi się podobało, Thiago powinien być ewidentnie graczem pierwszej drużyny.
Tyle w temacie :)
VeB
0
u mnie tak samo jak w przypadku Randiego, napisałem maila zgodnie z wzorem a zwrotnego nie otrzymałem ...
0
No tak w Barcelonie panuje świetna atmosfera, a wracając do tematu to bardzo dobry występ Valdesa po raz kolejny nasz portero pokazuje iż zasługuje na grę w reprezentacji, wspaniałe wejście TH który bez wątpienia ożywił grę FCB no i piękne 3 gole Messiego który świetnie zastąpił Ibrahimovicia oby tak dalej i miejmy nadzieje że ten mały kryzys mamy już za sobą !
Visca el Barca !!