0

@MirusAmisz Tymczasem ta "odpowiedź" Lewego była wcześniej niż storka Stachurskiej. Przestań się kompromitować.

6

@EzioAuditoreDF Röbert Lewandöwski

3

Trzeba by się przyjrzeć temu młodemu Brazylijczykowi Vitorowi Roque, dobre staty kręci w Brazylii, może być drugim Ronaldo. Byle się nie spalił w Europie.

27

Czyli pasuje idealnie do klubu Real Madryt.

6

Czyli na pożegnaniu Roberta był również Beluso

Ty wiesz, ja wiem



2

@MirusAmisz Idiotyczny jest Twój komentarz. Jesteś największym fanboyem Lewego na tej stronie mającym klapki na oczach i patrzącym przez różowe okulary na niego. Nie da się z tobą obiektywnie w tym temacie dyskutować, bo obiektywny nie jesteś ani troszeczkę. Szkoda w ogóle wchodzić w dyskusję, mój błąd. To tak jakbym głuchemu puścił piosenkę, albo ślepemu pokazał obrazek.


Adios

6

@MirusAmisz Tak tak, zawodnik innej nacji, który grał w klubie ledwo 3 lata (jeśli miał dostać opaskę na ostatni sezon) miał zostać kapitanem Barcy, gdy w klubie pełno wychowanków xD

1

Oglądam skrót meczu z wczoraj, ale mnie irytuje ta muzyczna po naszych golach, ja cie krynca

1

natan marcoń xd

1

co ten bramkarz odjebal xd

1

Lewy podchodzi dziś do penalty i nie strzela, ale by było

1

@esem91 Lał to Cie ojciec w dzieciństwie. Tylko z makaronem.

1

@Luciano99 Ale podobno pielgrzym nigdzie sie nie rusza xd

0

@ikar34 Znalazł się Kochanowski ze swoim dworem

0

Beznadziejny weekend. Taka pogoda, że na pole wychodziłem tylko z domu do auta, żeby dojechać na siłkę czy do sklepu. Chłodno i ciągle leje praktycznie. Dawać już słoneczko i te 20 stopni.

0

@MirusAmisz gadałem z nim

3

@MirusAmisz bo się cieszy, że odchodzi, wiec nie bedzie kłamał

2

@agaFCB Odinstalowałem fb, polecam

1

@marcin62 Jeszcze ręce łamią na orlikach

4

@Arden To teraz czas na LE z Realem

0

@Arden @Sulimo opinia

0

@kanver_ No ok, a teraz porównaj sobie wynagrodzenie otrzymywane za te dwie roboty.

1

@marcin62 @MessiForeverTheBest Też czasami jestem zmęczony po robocie, a nie pracuję fizycznie. Głupio byłoby mi wygadywać, jaką to mam ciężką pracę siedząc za biurkiem, jak inni zadupcają na budowach, kopalniach czy odwiertach. Co oni mają powiedzieć?

0

Nie wiecie, co to ciężka praca, jeśli nie byliście jurorem w Mam Talent. Julia Wieniawa nawet jak jest zmęczona fizycznie oraz psychicznie, to musi dalej siedzieć przy stoliku i oceniać kto przechodzi dalej:



"Bycie jurorem jest oczywiście czymś absolutnie wyjątkowym. Nie ukrywam, że jest to taka najtrudniejsza dla mnie fizycznie i umysłowo praca, jaką mam. Szczególnie castingi, one trwają po 12-13 godzin, czasem nawet dłużej. I trzeba być bardzo skupionym tu i teraz na każdym uczestniku. A nawet jak już jesteśmy zmęczeni, trzeba po prostu to przejść i tak jak mówię, dać każdemu tyle samo uwagi." - powiedziała w DDTVN.


Ciężka robota, nie to co robota na produkcji na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym za minimalną krajową.

0

@Sulimo Nie ma takiej potrzeby

0

@July_6_BcN Beluso leci z Anką

3

Alex ma dziś taki mood:


0

@eckov Jeśli nazwiesz Lewego legendą Barcy, to jak nazwiesz Messiego, Inieste czy Xaviego? Przy jednym stoliku w Barcy nie siedzieli

0

@VamoSBarca88 Oglądałem

0

@VegetaPolska Stary oglądałem wszystkie części, ale coś podobnego mogłoby być w tym klimacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?