TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz Tymczasem ta "odpowiedź" Lewego była wcześniej niż storka Stachurskiej. Przestań się kompromitować.
6
@EzioAuditoreDF Röbert Lewandöwski
3
Trzeba by się przyjrzeć temu młodemu Brazylijczykowi Vitorowi Roque, dobre staty kręci w Brazylii, może być drugim Ronaldo. Byle się nie spalił w Europie.
27
Czyli pasuje idealnie do klubu Real Madryt.
6
Czyli na pożegnaniu Roberta był również Beluso
Ty wiesz, ja wiem
2
@MirusAmisz Idiotyczny jest Twój komentarz. Jesteś największym fanboyem Lewego na tej stronie mającym klapki na oczach i patrzącym przez różowe okulary na niego. Nie da się z tobą obiektywnie w tym temacie dyskutować, bo obiektywny nie jesteś ani troszeczkę. Szkoda w ogóle wchodzić w dyskusję, mój błąd. To tak jakbym głuchemu puścił piosenkę, albo ślepemu pokazał obrazek.
Adios
6
@MirusAmisz Tak tak, zawodnik innej nacji, który grał w klubie ledwo 3 lata (jeśli miał dostać opaskę na ostatni sezon) miał zostać kapitanem Barcy, gdy w klubie pełno wychowanków xD
1
Oglądam skrót meczu z wczoraj, ale mnie irytuje ta muzyczna po naszych golach, ja cie krynca
1
natan marcoń xd
1
co ten bramkarz odjebal xd
1
Lewy podchodzi dziś do penalty i nie strzela, ale by było
1
@esem91 Lał to Cie ojciec w dzieciństwie. Tylko z makaronem.
1
@Luciano99 Ale podobno pielgrzym nigdzie sie nie rusza xd
0
@ikar34 Znalazł się Kochanowski ze swoim dworem
0
Beznadziejny weekend. Taka pogoda, że na pole wychodziłem tylko z domu do auta, żeby dojechać na siłkę czy do sklepu. Chłodno i ciągle leje praktycznie. Dawać już słoneczko i te 20 stopni.
0
@MirusAmisz gadałem z nim
3
@MirusAmisz bo się cieszy, że odchodzi, wiec nie bedzie kłamał
2
@agaFCB Odinstalowałem fb, polecam
1
@marcin62 Jeszcze ręce łamią na orlikach
4
@Arden To teraz czas na LE z Realem
0
@Arden @Sulimo opinia
0
@kanver_ No ok, a teraz porównaj sobie wynagrodzenie otrzymywane za te dwie roboty.
1
@marcin62 @MessiForeverTheBest Też czasami jestem zmęczony po robocie, a nie pracuję fizycznie. Głupio byłoby mi wygadywać, jaką to mam ciężką pracę siedząc za biurkiem, jak inni zadupcają na budowach, kopalniach czy odwiertach. Co oni mają powiedzieć?
0
Nie wiecie, co to ciężka praca, jeśli nie byliście jurorem w Mam Talent. Julia Wieniawa nawet jak jest zmęczona fizycznie oraz psychicznie, to musi dalej siedzieć przy stoliku i oceniać kto przechodzi dalej:
"Bycie jurorem jest oczywiście czymś absolutnie wyjątkowym. Nie ukrywam, że jest to taka najtrudniejsza dla mnie fizycznie i umysłowo praca, jaką mam. Szczególnie castingi, one trwają po 12-13 godzin, czasem nawet dłużej. I trzeba być bardzo skupionym tu i teraz na każdym uczestniku. A nawet jak już jesteśmy zmęczeni, trzeba po prostu to przejść i tak jak mówię, dać każdemu tyle samo uwagi." - powiedziała w DDTVN.
Ciężka robota, nie to co robota na produkcji na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym za minimalną krajową.
0
@Sulimo Nie ma takiej potrzeby
0
@July_6_BcN Beluso leci z Anką
3
Alex ma dziś taki mood:
0
@eckov Jeśli nazwiesz Lewego legendą Barcy, to jak nazwiesz Messiego, Inieste czy Xaviego? Przy jednym stoliku w Barcy nie siedzieli
0
@VamoSBarca88 Oglądałem
0
@VegetaPolska Stary oglądałem wszystkie części, ale coś podobnego mogłoby być w tym klimacie