TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ksobi Jestem studentem, należę do szlachty
5
@ksobi Czyli dla mnie
1
@wroclawianin89 O takie szczegóły nie dopytałem :D
0
@mr_robot A to nie każdy student prawa tak ma?
13
Byłem w weekend na kawalerskim, był tam też młody lekarz, który opowiadał że ostatnio mieli przypadek, że przyjechał gościu ze słuchawką od prysznica w odbycie i musieli mu to wyjąć. Fajna praca
0
@MesQueUnClub_87 Moge jeszcze opowiedzieć o wypadającym odbycie jak chcesz ;/
7
@mr_robot Zapomniałeś dodać, że jesteś weganem i chodzisz na crossfit
0
@AdiKingu96 Nie zrozumiałes? mialem nadzieję, że nie za trudne :/
0
Mam żart od kolegi lekarza:
-wiecie jaką impreze można urzadzic, zeby ucieszyć owsiki ?
-pogrzeb w dupie
:D
1
@DaPi Tak, wg mnie też hamilton jest najlepszy monsterek
0
@Shroud W sumie też :D
3
Czy tylko mi Lenglet przypomina rapera Kabe? xD
0
Jak myślicie, zamkną w weekend uczelnie całkowicie, chociażby w Krakowie?
0
@Pilka_jest_okragla Żeby jeszcze w Barcelonie coś strzelił
0
Jak myślicie, da się wyrwać coś lepszego w tej cenie? Bo na moje to nie, cena spoko a kamerka całkiem dobra, opinie też świetne ma
https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/kamery-sportowe/kamery-sportowe/kamera-sportowa-lamax-x9-1-actionx91?utm_source=Skapiec&utm_medium=cpc&utm_content=893431&utm_campaign=2020-10&utm_term=Kamery-sportowe
0
ciekawe czy Dest na prawej czy lewej
4
@kamilkrycha fitatu
0
@NeroTFP Euro - Mercedes
Copa - Passat
0
Dobrze widzę, że w kadrze Argentyny jest trzech L. Martinezów? xd
2
@don'T.R.I.P.e tak, dzięki :D
1
Poratuje ktoś takim memem maski z uśmiechem a za maską wkurzona twarz? xD mam nadzieje że wiadomo o co chodzi
0
@YoNoEntiendoNada Nie mierz wszystkich jedną miarą
0
@covidout Niech ich boli, mogę polecić maść na ból dupy
https://allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-super-lek-na-wszystkie-problemy-7966767060?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=MjhlMGM5NTktODkwNC00ODhhLTg3NDktY2RhMzUwODJhMzcxAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9f550a55-51b9-45c9-9614-2acb52e727a6
55
Jest jeszcze młody
xDDDDDDD
27
@parpe A które środowisko jest pierwsze? Lewica czy Pis?
2
@Hushovt Spoko nie gniewam się
0
@adam1337__ No racja, za dzieciaka też tak czekałem i oglądałem, ale teraz trochę mi się odmieniło ;d
0
Ciekawe czy jestem jedyny, ale ostatni mecz repry Polski w całości oglądnąłem bodajże w czasie mundialu 2018 i to pewnie nie zmieni się do Euro w 2021 roku.
0
@NGTRX A kiedy ten lok dałn?
1
@toszman Ja byłem w liceum na wycieczce szkolnej, fajne miasto :D