1

@ksobi Jestem studentem, należę do szlachty

5

@ksobi Czyli dla mnie

1

@wroclawianin89 O takie szczegóły nie dopytałem :D

0

@mr_robot A to nie każdy student prawa tak ma?

13

Byłem w weekend na kawalerskim, był tam też młody lekarz, który opowiadał że ostatnio mieli przypadek, że przyjechał gościu ze słuchawką od prysznica w odbycie i musieli mu to wyjąć. Fajna praca

0

@MesQueUnClub_87 Moge jeszcze opowiedzieć o wypadającym odbycie jak chcesz ;/

7

@mr_robot Zapomniałeś dodać, że jesteś weganem i chodzisz na crossfit

0

@AdiKingu96 Nie zrozumiałes? mialem nadzieję, że nie za trudne :/

0

Mam żart od kolegi lekarza:
-wiecie jaką impreze można urzadzic, zeby ucieszyć owsiki ?
-pogrzeb w dupie
:D

1

@DaPi Tak, wg mnie też hamilton jest najlepszy monsterek

0

@Shroud W sumie też :D

3

Czy tylko mi Lenglet przypomina rapera Kabe? xD

0

Jak myślicie, zamkną w weekend uczelnie całkowicie, chociażby w Krakowie?

0

@Pilka_jest_okragla Żeby jeszcze w Barcelonie coś strzelił

0

Jak myślicie, da się wyrwać coś lepszego w tej cenie? Bo na moje to nie, cena spoko a kamerka całkiem dobra, opinie też świetne ma
https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/kamery-sportowe/kamery-sportowe/kamera-sportowa-lamax-x9-1-actionx91?utm_source=Skapiec&utm_medium=cpc&utm_content=893431&utm_campaign=2020-10&utm_term=Kamery-sportowe

0

ciekawe czy Dest na prawej czy lewej

4

@kamilkrycha fitatu

0

@NeroTFP Euro - Mercedes
Copa - Passat

0

Dobrze widzę, że w kadrze Argentyny jest trzech L. Martinezów? xd

2

@don'T.R.I.P.e tak, dzięki :D

1

Poratuje ktoś takim memem maski z uśmiechem a za maską wkurzona twarz? xD mam nadzieje że wiadomo o co chodzi

0

@YoNoEntiendoNada Nie mierz wszystkich jedną miarą

55

Jest jeszcze młody
xDDDDDDD

27

@parpe A które środowisko jest pierwsze? Lewica czy Pis?

2

@Hushovt Spoko nie gniewam się

0

@adam1337__ No racja, za dzieciaka też tak czekałem i oglądałem, ale teraz trochę mi się odmieniło ;d

0

Ciekawe czy jestem jedyny, ale ostatni mecz repry Polski w całości oglądnąłem bodajże w czasie mundialu 2018 i to pewnie nie zmieni się do Euro w 2021 roku.

0

@NGTRX A kiedy ten lok dałn?

1

@toszman Ja byłem w liceum na wycieczce szkolnej, fajne miasto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?