TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta Rakieta idź tam na trening biegowy w Sevilli
2
@PatrychoO Nie no jak już przyszła to chyba zostawię, niech zrobią zwrot hajsu za personalizację i będzie cacy
4
Ale mnie zgodafc wywaliła na hajs xD
Zamówiłem koszulkę repry Hiszpanii z personalizacją Iniesty, zapłaciłem tyle ile wynosi koszulka plus personalizacja a przyszła do mnie czysta koszulka bez numeru i nazwiska XD Złodzieje
0
Leo i Jorge Messi przed transferem do City spotkali się by powtórzyć angielski
0
@masq Robie 50 km w 1h 52 min
moze byc? xD
0
@dominik127pl Ale dlaczego mam się twoim tatą zajmowac?
0
@masq Byq ja to lepszy jak ten michal
0
ide zaraz na rower, kogo Wam przywieźć, Lautaro czy Wijnalduma?
0
@nadachu Może teraz dla nas będzie strzelał tak ważne bramki jak dla Live przeciwko nam :)
2
@BorzyKrzys A to zdrajca, sabotażysta ...
1
@abram3k Pjanić 4/6
7 Griezmann
0
*truskawką
:D
4
@Kubox Sprzedawać Suareza by kupić Girouda albo Dżeko
xD
0
@Bykunn Ja to grałem za dzieciaka jakos 10 lat temu albo więcej a teraz od jakichś dwóch miesięcy pykam, fajna gierka :D
2
Tego pytania jeszcze tu nie widziałem więc zapytam, gra tu ktos w plemiona? :D
0
@marcin000019 Jest takie trafne powiedzenie
"Wszyscy są normalni tylko kobiety zawsze muszą coś odpier***ać" :D
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@MaTt_BarcaFan "Według mnie to nigdy nie był gość na poziomie Barcelony"
panu już podziekujemy
0
Zamawiał ktoś koszuleczkę na zgodafc reprezentacji/klubu z nazwiskiem piłkarza? Po ilu dniach była u Was?
1
@l0Messini Najlepszy? Jak będąc 3/4 sezonu kontuzjowanym można być najlepszym? Wytłumacz mi proszę
0
@klopx Nie wyobrażam sobie
0
@Kwiatek67 Obu bym sprzedał
3
Ale że Dembele jest jeszcze w tym klubie i nie zapowiada się że odejdzie to jest dramat, znowu się połamie, zagra kilka meczów i znowu się połamie.
1
@DaPi Nie twoja sprawa, bambo
2
@jeyx77x Może nie Małe Ciche czy Zakopiec ale blisko
Poronin, pensjonat "Limba", jeździłem tam za gówniaka na wycieczki szkolne, widok na góry mega fajny :D
0
@badej60 Możesz sie ubrać jak mój kolega z klasy parę lat temu, biała koszula a na to zielony dres Adidasa :D
0
@SiSenior Ja akurat trafiłem super dobrze, wiadomo że na 26 osób nie miałem z wszystkimi super kontaktu i się z wszystkimi lubiłem, ale wystarczyło mi kilku dobrych ziomeczków i 4 koleżanki :P
5
Widzę tam niżej komentarz odnośnie powrotu do szkoły, nie wiem jak u Was ale ja trzy lata liceum wspominam dotychczas najlepiej ze swojego życia (teraz idę na 3 rok studiów). Nie trzeba praktycznie nic robić, spoko ludzie, zaczynają się 18-nastki, imprezy itp. W dodatku znajomości ze szkoły średniej zostają po skończeniu szkoły, przynajmniej u mnie czy moich braci. Jak u Was byczqi?