TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BREAKING NEWS
Philippe Coutinho’s return to the Premier League now looks unlikely to happen before tomorrow’s deadline as he has rejected a loan move to Tottenham.
Both Barcelona and the player would prefer a permanent deal – but it’s thought unlikely any Premier League team will match Barca’s £80m price tag. [Sky sports]
no i pięknie
1
Piękne zdjęcie, jestem jeszcze przed przeczytaniem artykułu a już mi się podoba.
23
@MXFCB Użytkownicy FcBarca.com, czy jesteście gotowi na to, że Neymar nie przyjdzie? Bo ja jestem.
0
@MichalZZZ Z Ligi Mistrzów - Björn Kuipers, z La Liga - Del Cerro Grande.
4
@LuisSalvano Zaraz zaraz, a czy ja napisałem że chodzi o Ciebie? Kolego nie jesteś pępkiem świata...
0
Czy jest możliwość zablokowania jakiegoś użytkownika, żeby nie widzieć jego komentarzy? Jest na tej stronie taki jeden sławny zwolennik Neymara i przeciwnik Cou, po prostu chciałbym móc oszczędzić swoim oczom pewnych rzeczy.
0
@kamilop Jego agent.
1
@MesQueUnClub_87 No widzisz, a ja jednak mam tak również z nimi, nic na to nie poradzę, nie po tym co klub robił by ich ściągnąć, do dziś pamiętam to założenie koszulki FCB Fabregasowi przez Puyola i Pique na celebracji MŚ 2010.
2
@student97r Widzę, że jest na tej stronie ktoś kto mnie rozumie, mnie sytuacja Cou przypomina tę z Fabregasem, też nie wyobrażam sobie odejścia Filipka po tym wszystkim.
3
Ledwo przeżyłem odejście Cesca Fabregasa z Barcelony, ale jak po tym wszystkim Coutinho odejdzie to chyba tym razem już nie przeżyje.
0
@ViscaBarca123 taktyk
7
Zarzuci ktoś dzialającym linkiem bo na oficjalej stronie to się tego konta zalozyc nie da, tylko się strona mieli
1
@LuisSalvano Zobaczyłem komentarz, potem zobaczyłem nick, tyle mi wystarczyło.
1
@Borneo Z tym się zgodzę.
1
@AllBundy Dobry, taki nie za mocny, nie za słaby, w sam raz.
0
@Transu96 Jak przyjdzie, to się zdziwię i będę płakał ale z głupoty zarządu.
1
@morrison Neymar nie przyjdzie, mam nadzieję, że nie będziesz płakać z tego powodu.
0
Firpo z 24, ciekawe kto z 14.
8
Widzę, że każdy ciśnie dziadka że się nie zna i wyśmiewa, ja bym wolał poczekać te dwa sezony i się przekonać że on się myli niż żeby potem być wielce zdziwionym jak to się stało.
3
@konrad1661 Tak, gdy dowiedział się, że będzie pracował z Rakiticiem.
0
@Thierno A o 17 w pierwszej kolejne okręgowego Pucharu Polski wystąpi drużyna z mojej wsi z B-klasy (bilans z zeszłego sezonu 3 punkty, bramki 8:95) na drużynę z okręgówki, prawdziwe piłkarskie święto.
17
@Thierno Nie wiedziałem że moja nauczycielka angielskiego ma konto na la rambli.
1
@didzejos Polecam nauczyć się czytac.
0
@Grzesior667 Zgadzam się, ogólnie Hiszpania jest super.
0
@Stanio87 Gotówka, byłem, gówniakiem, nie miałem karty jeszcze :d
0
@kenneth99 Wyszedł, a ja zostałem i oglądałem, nie mam pojęcia :D
13
Tak w ogóle to podzielę się z Wami fajną historyjką. Było to kilka lat temu, (rok, gdy Neymar do nas doszedł), miałem 14 lat, pojechałem z bratem na kolonię, czy tam obóz zwał jak zwał, do Lloret de Mar do Hiszpanii. Dzięki temu wyjazdowi mogłem pierwszy i jak dotąd jedyny raz być w Barcelonie, bo wycieczka była w cenie, zwiedzanie miasta, było też zwiedzanie muzeum i stadionu Barcy(kurde na stadionie już byłem a na meczu jeszcze nie, trzeba to zmienić :D). Ale przechodząc do sedna, pewnego dnia, wtedy akurat gdy byłem w tym Lloret de Mar był mecz Barcelona-Lechia(niezła imba, ja w Hiszpanii jako kibic Barcy a oni grają w Polsce z Lechią xD), to wybrałem się z bratem na miasto, znaleźliśmy jakiś bar w którym akurat puszczali ten meczyk, równocześnie chyba leciał jakiś meczyk drużyny angielskiej ale nie pamiętam jakiej, z resztą mniejsza z tym, zamówiłem sobie coca-colę za 2 euraski, taka niezbyt duża ta szklanka była :D no i oglądamy sobie ten meczyk, ludzie wchodzą, patrzą, zastanawiają się w ogóle z kim Barca gra, w końcu Lechia strzeliła na 1-0, wchodzi jakiś starszy koleś, patrzy na ekran, złapał się za głowę i wyszedł :D W sumie ciężko to opisać, ale mega memiczna sytuacja to była. No i w sumie to tyle :P
0
@mrboom Zgodzę się z Tobą również jak najbardziej, ja mam dopiero 20 ale widzę jak to jest po starszych kolegach czy wujkach itp.
0
@masq Tylko w tym czasie co mężczyzna leży przed TV z piwkiem, kobieta lata z siatami po zakupy albo bawi dzieciaki, stąd ta dobra figura :DDD
0
@masq Odpowiedź jest prosta, faceci po 30 w większości mają już żony/narzeczone czy dziewczyny i skoro są już w związku z jakąś kobietą to wg nich samych nie muszą o siebie dbać bo i tak już znaleźli, inaczej jest w wieku 18-25 powiedzmy, gdzie właśnie chcesz znaleźć jak najfajniejszą i najładniejszą dziewczynę, dlatego o siebie dbasz bo wiesz, że inaczej u takiej nie masz szans, no chyba że masz gruby portfel :)