TakiaTamKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masz na myśli finał milano i jedenastki z atleti ?
0
Ramos ma wykonywać rzuty karne w realu w tym sezonie co o tym myślcie ?
0
No ale aż taki zły to on nie jest.....
0
Skąd wiesz może w tym sezonie się zmieni w realu, zobacz sobie jego występy w kadrze żadnej czerwonej kartki 20 coś żółtych kartek na 156 meczy które rozegrał w reprezentacji tylko w realu niekiedy coś odwala ale przyszedł inny trener więc może go naprostuje bo w reprezentacji na rozegranych 19 spotkań za jego kadencji miał tylko 2 żółte kartki .
0
Ty tak masz z Eto w sensie miałeś ale tego nie pisałeś ;)
1
Nie no bez przesady każdy może go lubić ja należę do tego grona...
1
Widziałeś wypowiedź lucho kapitanem zespołu będzie człowiek który ma najwięcej występów na koncie czyli Ramos jedyna szansa że jak powoła casillasa to opaska zostanie odebrana Ramosowi ale wątpie nawet w to...
3
Jakby nie te czerwone kartki to mógłby być wzorem do naśladowania a tak no nie jest aż takim dobrym wzorem dla młodych piłkarzy .
1
Ale też strzela ważne gole i ma posłuch w śród piłkarzy każdy w szatni liczy się z jego zdaniem
0
Co sądzicie o Ramosie jako kapitanie ?
0
przyznajcie że Ramos to teraz najlepszy kapitan na świecie ?
0
W realu teraz Ramos ma wykonywać rzuty karne i wolne :p
Ciekawe czy mu dobrze to wyjdzie jak myślicie ?
0
Nie ma takiej opcji żeby mógł Ramosowi opaske zabrać spokojnie xdd
0
Ufff jak dobrze że Ramosowi opaski nie zabierze,
Ramos by się wściekł jakby do tego doszło xdd
1
4 zawodników jest z czego 2 gra xdd
0
Real już Alvaro Odriozole kupił xddddd
0
No bez przesady że fanboyem po prostu lubie gościa każdy ma sympatię do kogoś....
0
hahahaha i jeszcze dobre z tego się uśmiałem że nie potrafi przegrywać zobacz sobie jego wypowiedzi jak barca zdobyła mistrzostwo wypowiadał się że zasłużyli na nie zobacz sobie jego ostatnią wypowiedz po mundialu potrafił powiedzieć że przegrali i zaakceptować to więc nie rozumiem cie ?
0
Za co powinien dostać te czerwone kartki jak ma dobre zachowanie z tymi mocnymi klubami np z bayernem czy juve zagrał perfekcyjnie . Zobacz sobie wypowiedzi młodych piłkarzy mówią że Ramos to ich wzór...
0
Co ty masz do tego Ramosa jest jednym z lepszych kapitanów na świecie.
0
taaa zerem w jakim przypadku na mundialu miał lepsze zachowanie od Pique więc nie jest zerem zobacz sobie zachowanie innych stoperów nie wspominając o Pique?? A tak wgl to włąśnie młodzież bierze z niego przykład bycia liderem i dobrym kapitanem nie wspominając jakim jest stoperem.
0
Ty tylko wspominasz jego złe rzeczy a nie widzisz tego jak dobrze daje przykład w reprezentacji jakim jest liderem jaką ma osobowość lepszego kapitana nie można mieć.
0
Dobra wiem wiem ale Ramos nigdy nie płakał po żadnym meczu to jest jego pierwszy po którym płacze musiało go zaboleć w sercu..
0
Widzieliście jak pierwszy raz Ramos płakał po meczu nigdy bym się nie spodziewał tego po nim widać że go bolało.....
0
Widzieliście bo ja tak pierwszy raz Ramos płakał po meczu nigdy bym się nie spodziewał tego po nim widać że go bolało....
0
I tak wiadomo że Ramos jest najlepszym kapitanem na świecie.
1
Wiem ja bym go zostawił tylko ta fedreacja coś odwala..
0
Bo kto Ramos rządzi pogódź się z tym to on jest kapitanem to on jest liderem to on ma największy głos w reprezentacji to on jest przywódcą !
2
tak naprawde to ramos będzie trenerem on będzie rządził zobaczymy dokąd hiszpania zajdzie pod wodzą Genialnego RAMOSA
0
weź pomyśl co mówisz...